Podělte se o tipy na výlety a vyhrajte

Rubrika: Cestování, Soutěže

Začíná čas dovolených a jak je již na VD tradicí, i letos budeme frčet na vlně tipů na výlety s dětmi. Podělte se o své zážitky z cest a vyhrajete!

Soutěžíme o 3 knihy dle vlastního výběru z nakladatelství Mladá fronta z edice Neznámé Čechy.

9788020438713_1 Nezname_cechy_7 9788020428547_1 Nezname_cechy5 9788020426260_1 Nezname_cechy4

9788020423382_1 Nezname_Cechy_3 9788020421470 nezname_cechy_2 9788020420794_1

Jak soutěžit?

Svoje tipy na výlety s dětmi  posílejte e-mailem na vylety@vasedeti.cz do neděle 28. 8. 2016. Prosíme, posílejte je v příloze, ne jako tělo e-mailu. Nezapomeňte uvést svoji VD přezdívku.

Článek by měl mít alespoň 250 slov, nezapomeňte k němu připojit minimálně 2 fotografie. Počet příspěvků zaslaných jedním soutěžícím není nijak omezen.

S finální podobou článku vám rádi pomůžeme, takže zahoďte obavy za hlavu a pište. Doporučujeme zaměřit se v jednom článku na jedno konkrétní místo a uvést, kde se nachází, jak se tam dopravit, proč jste je vybrali, pro jak velké děti je jeho návštěva vhodná. Zmínit můžete i vstupné, možnost občerstvení, zda je lze navštívit i s kočárkem.

Do soutěže lze poslat pouze příspěvky a fotografie, které jsou vaším vlastním dílem (máte k nim autorská práva) a které nebyly dosud nikde publikovány. Redakce serveru VašeDěti.cz si vyhrazuje právo zaslané příspěvky včetně fotografií dále využít (např. propagační účely). Soutěžící nesmí příspěvek přihlášený do soutěže nabídnout k publikaci na jiném webu, ani v tištěných médiích bez souhlasu provozovatele serveru VašeDěti.cz.

Jak vybereme výherce?

Výherce vybere redakce portálu VašeDěti.cz dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Přihlížet budeme ke kvalitě zpracování i počtu zaslaných příspěvků, při jakýchkoli nejasnostech přihlédneme i k hvězdičkovému hodnocení a počtu komentářů u článku.

Pár slov k výhrám

3 výherci si vyberou jednu knihu z kategorie Neznámé Čechy na stránkách nakladatelství Mladá fronta. Kniha bude zaslána výhercům poštou.

MF_LOGO_CMYK

 

  • Kam rádi jezdíte na výlety vy?
  • Kam byste pozvali rodiny s dětmi ve vašem okolí?

 

Napište nám. Podělte se o své tipy a vyhrajte!

Těšíme se na všechny vaše soutěžní příspěvky a přejeme šťastnou cestu a spoustu skvělých prázdninových zážitků vám i vašim dětem.

Napsal/a: Peťka

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Hádanky pro školáky

Miluji svět hádanek. Používám je s oblibou ve školní praxi, milují je i moje vlastní děti. Není tedy divu, že

Čtu dál →

[Soutěž] Ať žijí duchové

Pojďte se proletět letadlem a zapátrat po zlodějích. Až to zvládneme, můžeme si spolu zazpívat písničky z oblíbeného filmu

Čtu dál →

Recenze: Proč jsou banány zahnuté?

Čas od času nás překvapí některé z otázek našich dětí na věci, na které sami neznáme odpověď. A ať se

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (12 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist