Védéčkoviny 29/2014 Prázdninové pozdravení

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Všem, kteří našli chvíli času, přeji krásný letní den. I já musím říct, že na počítač moc času nemám a co se na VD dělo minulý týden jsem neměla čas vůbec, dokonce jsem ani nebyla na počítači. Takže pro všechny jako já, a pro ty poctivé čtenáře taky, je tady rychlý přehled událostí minulého týdne. Hezky si usaďte, jdeme na to.

Védéčkovinami nás provedla jako slaměná matka Jarmuschka, která přiznává, že psát v takové tichu, jako měla zrovna doma, nebylo vůbec jednoduché. Přiznejme si to, s dětmi se nám všechno dělá lépe. 🙂

Už máte vybranou knížku na prázdniny, nebo stále ještě váháte? Pak se podívejte na Tipy na bezva čtení, které si pro vás připravila Iveta. A pokud chcete mít doma malé jogínky, nenechte si ujít knížku Jóga ve školce , kterou vám představila Bamiska. Nevíte, jak se stát čtenářem? Třeba najdete odpověď v knížce Cesty ke čtenářství.

Fanoušci Lega těšte se! Lego Duplo představuje nové stavebnice. Uspořádejte si společně piknik nebo si dejte zmrzlinu a užijte si s dětmi spoustu legrace.

Ani tentokrát nechybí tvořicí inspirace.  Se mnou si můžete vyrobit Papirmache bez lepidla a s Bamiskou garáž.

Papirmasche_12 Garaz_9

Do soutěže Podělte se o tipy na výlety a vyhrajte spoustu dalších přibyly další lákavé články. Králíček4 všechny zve do Buchlovic, Archeoparku Modrá, Živá voda a Supice do strašidelnédo domu v Úpicích. Máte se opravdu na co těšit.

Mordá + Buchlovice 2supice 5

Pojďte si zasoutěžit

Pokud rádi soutěžíte, můžete zkusit štěstí v zajímavých soutěžích zcela zdarma. Přestože se zdá, že webové stránky mohou být poněkud zvláštní, můžete se alespoň podívat na jeden ze dvou soutěžních webů a vybrat si soutěž, která vás nejvíce zaujme.academia_perex

Letní zahradnická Flora Olomouc 2014 a nabízí volné vstupenky na živý exotický zážitek, který se bude konat na olomouckém výstavišti ve dnech 14. až 17. srpna. O vstupenky si můžete zasoutěžit od 19. července do 1. srpna 2014.

Poznávejte naší vlast a vyhrajte krásné knížky z nakladatelsvtí Academia.

Další aktuální soutěže najdete zde. Unikla vám nějaká? Tak honem zkuste své štěstí, stačí odpovědět na otázku, mít dobrý tipovací odhad a výhra může být vaše.

Co se dělo v plkárně?

Jak se dalo předpokládat, tohle krásné počasí láká všechny ven a na koupaliště, takže to v diskutárně trochu vázlo. Přesto si můžete přečíst…

nestovice-1… Že neštovice znamenají pěkné komplikace, zvláště pokud jsou tak šílené jako je má Lucy od Lussy. A že si opravdu užívají, si můžete přečíst sami a přeba i poradíte jak by se dalo alespoň trochu pomoci se svěděním.

… Ukápla vám slzička při poslechu písně, kterou pro Karla Gotta nazpívaly holky s manželkou? Já si myslím, že se to holkám opravdu povedlo.

Jak se baví vaše děti během prázdnin, když to zrovna vyjde tak, že všichni kamarádi jsou někde na prázdninách nebo jinak nedostupní? Tak tohle bude zajímat nejenom Petru, ale i ostatní. Takže napište a podělte se o to, jak se vaše děti baví doma o prázdninách.

letní kino… Kdo něco ví o problematice ADHD, nebo sám má takové dítko doma, možná by ho mohl zaujmout tenhle šokující článek, který Petra našla na facebooku.

… K létu patří letní kino. Máte nějaké v blízkém okolí, navštěvuje te ho a jaký je váš názor na kuřáky v letním kině? Do obou diskuzí se můžete zapojit a s Jarmuschkou se podělit o svůj názor.

… Poradit s počítačem potřebuje Makinea, naštěstí jde o výběr notebooku, takže žádných problémů se nelekejte. 🙂

… Znáte fitness klub Expreska? Janca.mas se ptá na zkušenosti s jejich kruhovým tréninkem a s výrobky, které nabízí. Poradíte?

Světlana by potřebovala zase poradit jak pracovat s dcerou, aby se dokázala více prosazovat a zapojit do kolektivu.

Co říct na závěr?

Užívejte si krásného počasí, koupaliště a zmrzliny. Mějte se krásně a užívejte si svých dětí. 🙂

zmrzlina

Napsal/a: Nuninka

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist