Vyhrávejte fantastické ceny v zajímavých soutěžích zcela zdarma!

Rubrika: Doporučujeme, PC a internet

Velká spousta našich čtenářů a čtenářek se ráda účastní soutěží, ve kterých se dají získat zajímavé ceny. Ty do soutěží dávají jejich sponzoři, případně provozovatelé eshopů, kteří si tímto způsobem získávají nové zákazníky, jimž touto zajímavou formou prezentují své zboží nebo služby. Soutěžit však můžete také na specializovaných webech, kde naleznete velkou spoustu soutěží na jednom místě. Ceny do těchto soutěží sponzorují přímo majitelé těchto stránek, případně jejich zákazníci, pro které je tato forma velmi zajímavou možností prezentace svých firem. Mezi nové soutěžní weby, které si v posledních měsících získávají vekou oblibu, patří dva soutěžní portály, které najdete na www.vyhravejme.cz a na soutěžním webu www.xsoutez.cz.

Vyhravejme.cz – soutěže o skvělé ceny nejen pro děti

Soutěžní portál www.vyhravejme.cz je portál se soutěžemi, ve kterých najdete především ceny, které potěší mladší i starší děti. Soutěžit na těchto webech můžete zcela zdarma, bez jakýchkoliv investic, posílání placených sms zpráv. Účast v soutěžích není ani podmíněna žádným nákupem, což znamená, že jsou pro soutěžící zcela zdarma. Doposud jste měli možnost zúčastnit se soutěží například o stavebnice Lego, panenky Monster High, ale také o skvělá dětská trička nebo počítačové hry. Pro přehlednost jsou soutěže rozděleny na kategorie, a to na „soutěže pro kluky“ a „soutěže pro holky“. Aby vám žádná ze soutěží o lákavé výhry neutekla, můžete se na Facebooku přidat ke skupině Vyhravejme.cz a budete včas vědět o každé nové soutěži.

xSoutez.cz – skvělé soutěže zcela zdarma

esprit-hodinky1-300x277Další portálem, kde najdete fantastické soutěže, ve kterých můžete soutěžit zcela zdarma, je portál www.xsoutez.cz, který přináší téměř každý den alespoň jednu novou soutěž o velmi zajímavé výhry.
V předchozích soutěžích, které byly na tomto portálu pořádané, vyhráli soutěžící několik produktů Apple, ale také tablety, parfémy, bytové doplňky, značkové hodinky nebo luxusní šperky. Velké oblibě se rovněž těšily soutěže, ve kterých byla výhra mikrovlnná trouba nebo sada kvalitního značkového nádobí.

Pokud Vás ceny v soutěžích naladily a máte soutěživou povahu, nezbývá než se podívat na jeden ze dvou soutěžních webů a vybrat si soutěž, jejíž hlavní výhra vás nejvíce zaujme. Přejeme vám hodně štěstí ve hře a spousty hodnotných výher.

www.xsoutez.cz               www.vyhravejme.cz

Napsal/a:

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (7 vyjádření)

 • mura

  neznám,ale jdu to zkusit

 • nica1

  Soutěžím ráda a často,ale tyto stránky nechápu.Sposta informací mi tu chybí

 • Jindriska8
  Jindriska8

  Tyto soutěže neznám a jdu se na to podívat!

 • Ivča a Domča

  Milá anonymní,soutěžte si jak chcete, na to máte právo, stejně, jako já mám právo napsat svůj názor:-)
  A koukat ještě umím a pod rubrikou Pravidla soutěží tam v době mého komentáře nic napsaného nebylo (že by si provozovatel doplnil dodatečně:-). Ale nevadí, hádat se nehodlám, vím, co jsem viděla a stačí mi spousta dalších, dle mého názoru nedostatků, které jsem na těchto webech objevila…

 • Anonymní

  Já tam teda provozovatele na obou webech vidím. A jak to mají organizované je myslím jen jejich věc, za soutěže se nic neplatí tak já to rozhodně vyzkouším.
  http://www.xsoutez.cz/provozovatel

 • Ivča a Domča

  No, tak nevím, zdá se mi to na obou soutěžních webech nějaké podivné. Nikde jsem třeba nenašla info o provozovateli stránek ani kategorii výherců (ale třeba neumím hledat:-)Nicméně takové věci by měly být na nějakém viditelném místě.
  Taky mi přijde divné, že odpovědi se mají posílat na nějaký „seznamový“ email bez toho, aby alespoň v předmětu zprávy mělo být uvedeno o jakou soutěž se jedná – nějak si nedovedu představit, že redakce těchto stránek pak probírá všechny mejlíky a třídí, nevím, zdá se mi to divně organizované…:-(

 • Anonymní

  Znam, ale zapomnela jsem. Jdu zkusit stesti.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist