V létě čeká na malé stavitele s Lego Duplo stavebnicemi ještě více zábavy

Rubrika: Dětské hry, Volnočasové aktivity

Je tolik možností, jak si s dětmi můžete během prázdnin hrát. Kromě výletů do přírody a koupání je letní počasí jako stvořené pro zahradní party. Sezvěte rodinu, přátele a do příprav se nebojte zapojit také vaše ratolesti.

Díky stavebnicím LEGO® DUPLO® si stavění mohou užít i ty nejmenší děti a naučit se něco nového. Když je horko, hosté jistě ocení domácí zmrzlinu! Praktické omyvatelné LEGO DUPLO kostky jsou ideální na stavění si venku, ať už jste na pláži anebo na chalupě u babičky.

duplo_piknikNa rodinnou dovolenou si určitě nezapomeňte přibalit také kostky LEGO DUPLO. Období letních prázdnin je pro děti časem navazování nových přátelství. Uspořádání pikniku je skvělou příležitostí nové kamarády lépe poznat a užít si spolu spoustu legrace. Se stavebnicí Tvořivý piknik (10566) vám mohou děti připravit chutné občerstvení. Děti bude bavit kombinování barevného chleba, masa, kečupu a salátu, ze kterých vyrobí ty nejlepší sendviče a burgery. Víko boxu zároveň slouží jako servírovací tác. A pokud dětem dojdou nápady a hodila by se jim inspirace, mohou se podívat na recepty, které jsou ke stavebnici přiloženy.
Aktuální cena LEGO DUPLO 10566 Tvořivý piknik v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

duplo_zmrzkaPo jídle následuje dezert, v létě to musí být osvěžující zmrzlina. Díky stavebnici Postav si zmrzlinu (10574) si děti mohou vyrobit svou vlastní. Tato sada obsahuje barevné kopečky lahodné zmrzliny, veselé ozdoby a kornouty – vše z kostek LEGO DUPLO. Vaše dítě si oblíbí velké kostky, které jsou příjemné na dotek, a připraví Vám veselé zmrzlinové kombinace.
Aktuální cena LEGO DUPLO 10574 Postav si zmrzlinu v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Tip rodiče

Bára a tříletá Esterka
Sada Tvořivý piknik je pro nás velkou inspirací, vyzkoušeli jsme všechny možné kombinace. Každý člen rodiny hodnotil barvy, tvary i kombinace. Stavebnice LEGO DUPLO Tvořivý piknik je teď v Esterčině kuchyňce, kdykoliv připravená k servírování.

Herní tipy

Tipy a rady, jak děti rozvíjet tvořivou a zábavnou cestou, najdete na stránkách www.duplosvet.cz/herni-tipy. Jednoduché herní tipy vám napoví, jak proměnit dětskou hru ve vzrušující cestu za pokrokem.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Duplo patří mezi naše oblíbené stavebnice, máme velký box s kostkami a moji první stavbu. Ke stavění máme několik druhů Duplo podložek. Hlavním stavitelem je Matěj (3,5r), tatínek nebo maminka slouží jako přidavači-podavači, a hlavní bořič postaveného je Jáchym (9m). Naše dosavadní duplo nám vždy přinesl Ježíšek, tak proč by to další nemohlo být od „vasedeti“ 😀
    Jo a proč bychom to měli být právě my? protože milujeme zmrzlinu a nanuky – jakékoliv!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist