Znáte Dukanovu dietu? Chcete zhubnout?

Rubrika: Stravovací návyky, Zdravá výživa

Těch, kteří chtějí žít zdravě je mezi námi mnoho. Zhubnout ale neznamená držet drastické diety. Pokud chcete vyzkoušet osvědčené recepty, přijměte moje tipy…

A začneme světově známou dietou, kterou držela zpěvačka a herečka Jennifer Lopez, modelka Gisele Bundchen a před svatbou s princem Williamem si s ní pomohla i Kate Middleton. Proč byste tedy nemohli i vy? Tato speciální a především efektivní dieta spustila před lety ve světě doslova lavinu a nyní vám ji vydavatelství NOXI přináší ve vylepšené verzi i s novými recepty.

14 let praxe, 25 milionů čtenářů a zdokonalená metoda

Více než 25 milionů osob na celém světě trvale zhublo díky Dukanově dietě. Deset let neustálé výměny zkušeností s dietáři umožnilo dr. Pierru Dukanovi metodu stále propracovávat a zdokonalovat. Dukanova_dieta_2014_CZDukanova dieta s novými recepty i pro vegetariány vás jasně a poučeně provede 4 fázemi (útočnou, střídavou, konsolidační a stabilizační).

V knize nalezete poslední zdokonalení metody:

 • Konsolidační fáze je rozdělená do dvou částí.
 • Nutriční schodiště o šesti stupních pomáhá jasně zařadit každou potravinu podle významu, který má pro udržení správné váhy.
 • Soustavu čtyř okamžitých odstupňovaných nápravných kroků pro případné opětné váhové přírůstky.
 • Týdenní jídelníčky, přepracované a přizpůsobené pro každou fázi.
 • Revoluční potravinu podporující hubnutí: těstoviny z konjaku neobsahující žádné kalorie.
 • Jednoduché a účinné cviky s ilustračními fotografiemi.

Pochopitelně nezůstalo opomenuto nic z toho, co přineslo Dukanově dietě úspěch: potěšení z jídla, jedinečné, jmenovitě vegetariánské recepty, okamžité a trvalé výsledky, absence hladu a frustrace, „lékařsky předepsaná fyzická aktivita“, smlouva o krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé stabilizaci – a především největší a rozhodující pomoc: koučování po internetu.

Recept: Placka z ovesných otrub

Smíchejte polévkovou lžíci pšeničných a polévkovou lžíci ovesných otrub, přidejte jeden bílek (anebo celé vejce) a polévkovou lžíci nízkotučného tvarohu. Těsto vlijte na nepřilnavou pánev bez tuku. Pokud máte pánev, která připaluje, rozetřete kuchyňskou utěrkou po jejím povrchu kapku oleje.

Dukanova dieta 2014 s novými recepty i pro vegetariány
ISBN:978-80-8111-116-7, Formát:125×200, Počet stran: 256, MOC: 299 Kč


Co dělat, když se nám zrovna nedaří být šik a štíhlí?

mala_kniha_stihlosti_titulkaUrčitě jste si všimli, že jakmile začnete u diety improvizovat, většinou skončíte s narychlo zhltnutou bagetou někde v tramvaji, anebo hůř, večer u televize s miskou sladkostí. Ať už tomu věříte, nebo ne, příčinou neúspěchu mnohých diet je spíš hektický program, než co jiného. Vydavatelství NOXI vám nyní přináší Malou knihu štíhlosti, která vám pomůže s dosažením vysněné postavy.

Malé kniha štíhlosti je malá jen svou velikostí!

Máme pro vás skvělý tip, jak zjistit, co funguje a co je dobré. Malá kniha štíhlosti je totiž malá jen svými rozměry, uvnitř se skrývá mnoho velkých rad, které vám pomohou ke zdraví a vysněné postavě.

Autorka Lauren Slaytonová je uznávaná poradkyně v oblasti výživy. Přichází s jednoduchým plánem, s pomocí kterého jednou provždy ovládnete svoje chutě a získáte nejen štíhlou postavu, ale taky zdravé tělo a vyrovnaného ducha.

„Ve své knize uvádím strategie a rady, jak se při dodržování diety vyhnout těm nejběžnějším nástrahám. Naučíte se, co považuji při dlouhodobém hubnutí za nejprospěšnější, osvojíte si lekce, které vám umožní plánovat a připravovat, ba dokonce občas ze svého kurzu odbočit – a přitom mít stále úspěch.“

Osobní kuchaři a sestavy jídelníčků s hotovou stravou vám poslouží, protože se nebudete muset o jídle sami rozhodovat.

Malá kniha štíhlosti vám totiž poskytne know-how a všechny věci, které je třeba udělat, když se chystáte do plavek. Pomůže vám žít život štíhle a šťastně až do smrti.

Expertka na výživu Lauren Slaytonová vám pomůže obejít ty dokola omílané překážky v dietách – práci, rodinu, společenský život, svátky atd. – a vyhrát nad nimi. Teď a tady. Lauren se s vámi podělí o tajnou součást hubnutí – plánování – protože předvídání překážek mezi vámi a štíhlostí je stejně důležité jako to, co jíte. A co je na tom všem nejlepší, Lauren vytvoří díky Malé knize štíhlosti strategie za vás.

Deset zázračných kroků ke štíhlé postavě!

1. Proteinová snídaně do 2 hodin po probuzení.
2. Užívejte omega-3 a vitamin D v doplňcích stravy.
3. Vypijte denně 2,25 litru vody/minerálky a 2 šálky zeleného čaje.
4. Ryba na talíři čtyřikrát týdně.
5. Ovoce maximálně jedno denně.
6. Omezte obiloviny, sacharidy a škrobovitou zeleninu na 1 porci denně.
7. K obědu jezte víc než k večeři.
8. Po večeři zavřete kuchyň.
9. V noci spěte aspoň 7 hodin.
10. 3 hodiny kardia cvičení týdně.

Malá kniha štíhlosti
ISBN:978-80-8111-200-3, Formát: 113 x 203, Počet stran: 216, MOC: 279 Kč

Zhubněte a žijte zdravě!

dieta_jidlo_ukazkaZaujaly vás naše tipy na zdravou stravu, díky níž můžete i zhubnout? Kterou z nich byste si vybrali? My jsme pro vás ve spolupráci s nakladatelstvím Noxi připravili soutěž, ve které můžete vyhrát hned balíčky výše uvedených knížek. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při tipování.

Soutěž s knihami na zdravé hubnutí běží od 31. července do 13. srpna 2014.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko. Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

 

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • Damalka

  wauuuuu tak už vím PROČ ;o)
  když mrknu na body… splňuju jen sedmičku.
  Ale co – až přestanu dvojky kojit, postupně se dopracuju i k ostatním bodům ;o)))
  děkuju za článeček – ukládááááám!

 • Tak od zítra se do toho pustím a dám vám vědět.Doufám,že to zabere a postavu si vylepším.

 • aladin10

  Dukanovu dietu znám,také jsem jí držela.

 • Anonymní

  Dietu jsem v loňském roce držela a během 14 dnů jsm měla 3 kg dolů, v další fázi ještě další 2 kg a pak už jsm nepotřebovala , vím, že pokud se budete držet pravidel diety a i když někdy zhřešíte, tak určitě zhubnete! A co hlavně nehladovíte!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist