Hubněte díky omega-3

Rubrika: Tipy pro zdraví

Léto je v plném proudu a plavková sezóna klade na všechny vysoké nároky. Ať už si chcete svou štílhou linii udržet nebo cítíte, že byste se potřebovali pár kil zbavit, soustřeďte se na dostatek pohybu a zdravý životní styl. Jeho součástí by měla být vyvážená strava s dostatečným množstvím omega-3 mastných kyselin, které vám v boji s nadbytečnými centimetry pomohou. Jedním z výborných zdrojů jsou  kapsle OmegaMarine Forte+ z norského lososa.

„Dostatečné množství omega-3 ve stravě je při hubnutí nepostradatelné. Tyto nenasycené mastné kyseliny pozitivně působí na naše buňky a podporují jejich aktivitu a funkčnost. Zlepšují citlivost těla na insulin a významně tak přispívají k redukci tělesného tuku, zejména na začátku hubnutí. Dále nám pomáhají vypořádat se s únavou a umožňují celý proces redukce lépe nastartovat,“ říká Bc. Margareta Iliopulosová. Jako zkušená nutriční terapeutka si je vědoma nejenom estetických, ale především zdravotních následků, které zvýšený objem tuku v těle představuje. Tomu je potřeba předcházet účinnou prevencí.
Omega-3 mastné kyseliny které jsou nezbytné pro správné patří mezi nenasycené kyseliny, fungování lidského organismu. Existuje nespočet studií, které potvrzují jejich prospěšnost pro srdce, mozek, klouby, oči či pokožku. Kromě toho snižují hladinu cholesterolu v krvi i vysoký krevní tlak. Najdeme je např. v lososu, makrele, vlašských ořeších, řepce nebo sóji.
Omega-3 mastné kyseliny by měly tvořit až čtvrtinu všech přijímaných tuků, reálně jich však konzumujeme mnohem méně. Příčinou může být mimo jiné nedostatečná konzumace ryb, které jsou jejich největším zdrojem. Protože tělo si nedokáže omegy-3 vytvořit a ani je neumí na delší dobu ukládat, jsme odkázáni doplňovat chybějící množství těchto látek pomocí výživových doplňků.

Omega-3 z norských lososů

naturamedVhodným způsobem, jak doplnit nedostatečný příjem omega-3 mastných kyselin, je užívání potravinového doplňku OmegaMarine Forte+ společnosti NaturaMed Pharmaceuticals. Byl získán z norského lososa a obsahuje vysokou koncentraci omega-3 mastných kyselin ve vyvážené kombinaci s kyselinami skupiny omega-6, omega-7 a omega-9. Jeho vzájemné poměry odráží nejnovější poznatky vycházející z výzkumů, které ukázaly, že omega-3 mastné kyseliny právě z lososa dokáže tělo využít lépe než jiné srovnatelné rybí tuky. Dostatečnou denní dávku omega-3 zajistí pouhé 2 kapsle denně.

Více informací o pozitivních účincích nenasycených mastných kyselin i o výrobku OmegaMarine Forte+ získáte na www.naturamed.cz nebo na bezplatné
lince 800 10 40 40.

Napsal/a: NaturaMed

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

  • Anonymní

    Společnost naturamed nyní přišla s novinkou právě pro děti. OmegaMarine Junior chutná jako bonbony a obsahuje omega 3 mastné kyseliny pro vývoj mozku a také vitamíny pro imunitu

  • Marinada

    Co jsem našla na internetu, tak omega-3 by měla významně přispívat ke snížení cholesterolu v těle. Potvrdila mi to i dětská doktorka, takže jsem to dceři koupila. Ale jelikož tablety byly moc velké, tak je jím já (žádný úbytek váhy teda u sebe nesleduju 😀 ), dceři jsem koupila menší tablety. Tak jsem zvědavá, jestli jí to opravdu pomůže.

  • aladin10

    Velmi zajímavé,možná koupím.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist