Nemoci, od kterých dětem pomohou lázně

Rubrika: Onemocnění a léčba, Tipy pro zdraví

Máte doma školáka, který bohužel trpí nadváhou a ač se snažíte, co to jde, nemůžete se té „potvory“ zbavit? Anebo je vaše dítko věčně kašlající, trápí ho průdušky, dýchání, zahlenění atd.? Anebo je váš syn po nedávném úrazu a nyní se zotavuje, ale stále je jeho pohybový aparát mimo svoji běžnou, kvalitní kondici…

Ať už jsou důvody neduhů vašich dětí jakékoli, vždy je možné hledat pomoc v návštěvě některých z našich lázní. Je jich u nás víc, než dost a věřte, že správně zvolené lázně vašemu dítku skutečně pomohou.

Priessnitzovy lázně Jeseník

Léčitel Vincenc Priessnitz je známý v mnoha zemích světa a právě na jeho způsob léčby navazují lázně Priessnitz. Je tady výborná lékařská péče, spojit tak potřebné můžete s krásným relaxačním pobytem a navštívit turisticky zajímavé místa. To vše v prostředí, které je krásné a kde čistý horský vzduch.

Otevřeno bylo nové wellness centrum, nový přírodní balneopark, pomůže i solná mikroklimatická jeskyně, kde probíhají procedury využívající kombinaci solí z Mrtvého moře a solných krystalů s velkými preventivními účinky.

Rádi vám vystaví fakturu na čerpání z FKSP, sleva 5% čeká na všechny pojištěnce ZPMV a držitele Sphere card.

Pomoc a klid z Krkonoš a Janských Lázní

V Krkonoších se nachází Janské Lázně, které jsou proslulé léčbou pohybového aparátu i následků onemocnění centrální a periferní nervové soustavy. Léčivé prameny přináší zotavení a úlevu od nepříjemných bolestí mnoha návštěvníkům.

Přijdou si zde na své milovníci pohybu a relaxace. Můžete se vydat na jedinečné procházky do okolí, Janské Lázně mají skvělou polohu v horách. Dobře se budou cítit ale i ti, pro něž není pohyb jednoduchý – vše je tomu v zařízeních uzpůsobeno.

Objednat si lez rekondiční pobyt, relaxační i léčebný pobyt. Je jen na vás, který z nich upřednostníte.

Dopřejte si pár dnů v lázních a poznejte, jak vám a vašim dětem pobyt příznivě ovlivní zdravotní stav.

Napsal/a: E-lázně.eu

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist