Nemoci, od kterých dětem pomohou lázně

Rubrika: Onemocnění a léčba, Tipy pro zdraví

Máte doma školáka, který bohužel trpí nadváhou a ač se snažíte, co to jde, nemůžete se té „potvory“ zbavit? Anebo je vaše dítko věčně kašlající, trápí ho průdušky, dýchání, zahlenění atd.? Anebo je váš syn po nedávném úrazu a nyní se zotavuje, ale stále je jeho pohybový aparát mimo svoji běžnou, kvalitní kondici…

Ať už jsou důvody neduhů vašich dětí jakékoli, vždy je možné hledat pomoc v návštěvě některých z našich lázní. Je jich u nás víc, než dost a věřte, že správně zvolené lázně vašemu dítku skutečně pomohou.

Priessnitzovy lázně Jeseník

Léčitel Vincenc Priessnitz je známý v mnoha zemích světa a právě na jeho způsob léčby navazují lázně Priessnitz. Je tady výborná lékařská péče, spojit tak potřebné můžete s krásným relaxačním pobytem a navštívit turisticky zajímavé místa. To vše v prostředí, které je krásné a kde čistý horský vzduch.

Otevřeno bylo nové wellness centrum, nový přírodní balneopark, pomůže i solná mikroklimatická jeskyně, kde probíhají procedury využívající kombinaci solí z Mrtvého moře a solných krystalů s velkými preventivními účinky.

Rádi vám vystaví fakturu na čerpání z FKSP, sleva 5% čeká na všechny pojištěnce ZPMV a držitele Sphere card.

Pomoc a klid z Krkonoš a Janských Lázní

V Krkonoších se nachází Janské Lázně, které jsou proslulé léčbou pohybového aparátu i následků onemocnění centrální a periferní nervové soustavy. Léčivé prameny přináší zotavení a úlevu od nepříjemných bolestí mnoha návštěvníkům.

Přijdou si zde na své milovníci pohybu a relaxace. Můžete se vydat na jedinečné procházky do okolí, Janské Lázně mají skvělou polohu v horách. Dobře se budou cítit ale i ti, pro něž není pohyb jednoduchý – vše je tomu v zařízeních uzpůsobeno.

Objednat si lez rekondiční pobyt, relaxační i léčebný pobyt. Je jen na vás, který z nich upřednostníte.

Dopřejte si pár dnů v lázních a poznejte, jak vám a vašim dětem pobyt příznivě ovlivní zdravotní stav.

Napsal/a: E-lázně.eu

Toto taky stojí za přečtení!

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist