Co pro mě znamená spojení Vaše děti?

Rubrika: Od srdce i od plic

Pro mě docela dost! Na začátku mě sem zavedla náhoda, když jsem hledala radu. Vlastně mohu poděkovat svému synovi, že je jiný a nikdo mně neuměl poradit, nebýt jeho diagnozy, tak kdo ví, zda bych sem zavítala.

Hledala jsem, kde bych našla nějaké rady a tipy, jak se k němu chovat, a najednou mi vyskočilo Vaše děti. Napřed jsem sem chodila jen pro rady, později moje navštěvy byly častější a začalo se mi tady líbit.

Našla jsem zde nejen rady, ale i spoustu maminek-spolubojovnic, i když každá bojuje s něčím jiným, tak jsme si hodně podobné. Dokonce se s některými znám osobně, u jiných zůstalo přátelství přes emaily.

Každá ale máme děti, někdo už i vnoučata, prostě každý má nějaké to dítě. Je jedno, zda jsou to děti moje, tvoje, naše, zda se známe osobně, nebo jen přes emaily. Máme hodně společného a podobné osudy. A naše podobné a nebo naopak uplně rozdílné zážitky a problémy nás spojují.

Vaše děti jsou určitým dílem nás všech, každý se na nich nějak podílí. Někdo je založil a stránky vede, další se snaží, aby jsme se zde dověděli různé informace z různých oborů. Každá z nás alespoň někdy nakoukne, když jim čas dovolí, někdo chodí denně, objevuje se i spousta nováčků. Každá si dokáže vybrat něco, co je pro ni to pravé a nebo poskytnout něco pro druhé, byť jen radou.

Prostě Vaše děti jsou jako jedno naše dítě, nevím jak vy všichni co sem chodíte, ale já si to již bez těch našich dětí neumím představit. Ne, že bych neměla během dne nebo po večerech co na práci, ale vždy si najdu chvilku a nakouknu, co je zde zase nového.

Záměrně nejmenuji, abych náhodou na někoho nechtíc nezapomněla, ale chtěla bych všem, kdo se na chodu Vaše děti nějak podílejí, poděkovat a doufám, že se jim bude dařit dále, tak jako dosud.

Článek je zařazen do soutěže o příspěvek měsíce, která je součástí Velké narozeninové soutěže.
Pošlete nám i vy do konce listopadu 2014 článek na téma VAŠE DĚTI a utkejte se s ostatními autory o knihy z nakladatelství Portál.

Napsal/a: Králíček4

Toto taky stojí za přečtení!

Nevítaní hosté v ústní dutině

Malé oválné vřídky trápí až 25 % populace. Objevují se v ústech nečekaně, ale ti z vás, kteří se s afty

Čtu dál →

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

 • meggi41

  Petra-prece vis,“musis“vedet,ze ano,ze jsou 😉 Ty „nase“mamo 😀

 • meggi41

  Lidu-moc pekne 😉

 • Králíček4

  Petro,děkuji 🙂

 • Petra Vymětalová

  Králíčku, děkuju za milý článek a vřelá slova. Mám radost vždycky, když čtu, že jsou VD někomu nebo něčemu k užitku.
  Jen bych chtěla podotknout, že ty závěrečné díky samozřejmě patří i tobě 😉

  tvorenicko, jsem ráda, když se nám tu takhle uchytí a zabydlí takoví nováčci jako ty. Jen škoda, že je jich tu poslední dobou pomálu. Tím víc si cením těch, kteří zůstávají 😀

 • tvorenicko
  tvorenicko

  Já tu dlouho registrovaná nejsem, ale už mám potřebu sem každý den nakouknout, co je u koho zajímavého,nového a „popovídat“ si. Někdy nemám náladu, tak jen čtu, někdy se zapojím do diskuze.
  Je to tu moc fajn :-))

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist