Zažijte letos s vaší rodinou neobvyklé Vánoce díky LEGO® vánočním ozdobám!

Rubrika: Tipy pro rodinu, Tradice a zvyky

Využijte vánoční pohody i vy a užijte si naplno čas strávený s rodinou. Začněte s přípravami trochu dříve a postavte si ozdoby pro váš vánoční stromeček z LEGO® kostek! Letošní Vánoce mohou být díky stavebnicím LEGO ještě barevnější a zábavnější!

Pusťte se do společného stavění a vytvořte si vlastní ozdoby z  LEGO kostek! Jako dárek můžete letos také získat speciální LEGO vánoční set, ze kterého si podle návodu postavíte speciální vánoční ozdobu. Set dostanete ke každému nákupu LEGO stavebnic v hodnotě nad 100 Kč v prodejně Bambule v Centru Černý Most až do 15. 11. 2014.

Originálními ozdůbkami si pak můžete zkrášlit vlastní vánoční stromeček, anebo dekorovat první LEGO vánoční strom, a to 15. listopadu 2014 v Centru Černý Most. Tento speciální vánoční strom je vytvořený celý z LEGO kostiček a dosahuje úctyhodné výšky 5,2 m. Stejně jako každý jiný stromeček, i LEGO vánoční strom je hotový až tehdy, když je ozdobený. Tak neváhejte a pusťte se se svou rodinou do vánočního stavění! Inspiraci hledejte na www.LEGOprani.cz/vanoce.

Chtěli byste vlastní LEGO vánoční set, ze kterého byste si postavili svou LEGO vánoční ozdobu? Pak soutěžte s námi!

Jako obvykle stačí odpovědět na jedinou soutěžní otázku a mít trošku štěstí při tipování. Soutěž o LEGO vánoční sety poběží od 6. do 14. listopadu 2014.

 

LEGO vánoční ozdoba_baleníLEGO vánoční ozdoba

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

  • Ahojte, aj u vás je taká mánia na lego? 🙂 Ako som rada, že to nie sú žiadne výstredné hračky podľa každej rozprávky, ale moje deti už teraz hovoria o tom, že by chceli na Vianoce ďalšie zo série lega 🙂 Už máme hádam 4 legá doma a stále je im málo, takže tento rok idem dokupovať ešte nejaké, len už nemám nápad.

  • Anonymní

    Jé to je fakt roztomilé, můj syn je fanda do lega už od prcka, začínal u dupla a dnes chce lego od všech ježíšků, babiček tetiček… A tohle je super jak ho aspoň trochu zapojit do zdobení strmku, jinak se mu totiž moc nechcce. S jinýma hračkama si vůbec nehraje, takže jsem letos objednávala na hračky4kids 6 krabic lega, rozdělím to celé rodině a malej bude happy..

  • dobrý nápad

  • Jééé, to je super 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist