Skleróza aneb dobří lidé ještě existují!

Rubrika: Jen tak

1207483_seat_850_sport_spiderTahle historka se mi stala na přelomu loňského května a června. Jely jsme s dcerou z kroužku plavání a zrovna jsem parkovala před domem u malého krámku, když mi zavolal manžel…Jel taky domů, tak jsme vystoupily z auta a čekaly na něj. Byl nádherný jarní podvečer a my jsem si s Barunkou prohlížely výlohu. Manžel přijel a odešli jsme společně domů.
Druhý den ráno jsme chtěly jet s kamarádkou do nákupního centra. Ale nastal problém – já nemohla najít klíče od auta. Prohledala jsem celý byt, volala manželovi, podezírala jsem dceru, že mi je někam schovala…. Nakonec jsem se šla podívat dolů k autu, jestli tam nejsou. Nebyly, auto stálo na svém místě a zamčené. Zadumaně jsem šla zase domů, když z krámku vyběhla paní prodavačka, která nás zná a volala, jestli nehledám klíče od auta…
Já jsem prostě zapomněla zamknout auto a nechala klíčky ve dveřích!!! Všiml si toho nějaký pán, auto zamkl a klíče dal do toho krámku. Bohužel na sebe nenechal kontakt, abych mu aspoň poděkovala. Byla jsem naprosto v šoku. Nedělám si iluze, vím, že zapomínám víc než ostatní, ale že jsem na tom až takhle, jsem si nemyslela.
Postupem času, jsem na to zapomněla (jak jinak :-)), i když teď vždycky zkontroluju, jestli je auto zamčené a mám klíčky. Až teď mi to zase připomněla kamarádka, jíž se stalo to samé, ale v Ostravě 🙂 .
Prostě dobří lidé ještě existují!!!

Napsal/a: Kicul

Toto taky stojí za přečtení!

Jak děti naučit jíst zeleninu?

Co vaříte svému miminku? Nejprve maminka zařídí to nejlepší mlíčko, ovšem po pár měsících se objeví otázka, jaké dát

Čtu dál →

Recenze: Můj atlas Česka

Naše zem je plná krásných míst, památek, přírody, různých útvarů. Každý z nás je rád „doma“. Děti to „doma“,

Čtu dál →

[Předškoláci] Matematika s úsměvem

Se začátkem nového školního roku se už i předškolní děti začaly plně věnovat předškoláckým úkolům. Tak proč jim to

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • Jíto, tak to je hezká historka – soused v podroušeném stavu v obýváku :-)))) To tak trošinku připomíná Saturnina 🙂

 • Mám stejný problém: klíče ve dveřích bytu z venku…. Jednou jsme s manželem seděli večer u kafe a najednou k nám někdo přišel… Byl to soused ze stejného bytu, ale z jiného patra, byl tak trochu společenky unaven a když už vyjel někam výtahem, tak byl šťastný, že nemusí hledat klíče – v zámku byly ty moje. Od té doby sama sebe kontroluju.

 • Martina 2

  My se před měsícem přestěhovali a od té doby jsem nechala klíče zvenku už asi třikrát. Nevím proč, dřív se mi to nikdy nestalo. Zase ale díky tomu znám už všechny sousedy na patře :-), vždycky na mne někdo zazvoní.

 • Jarmuschka
  Jarmuschka

  …moje sousedka často zapomene (pravda, už se to dlouho nestalo…) klíče ve dveřích… jak jsem byla na rizikovém těhu, často jsem jí je dávala… a říkala si, jak je to možné zapomenout klíče ve dveřích… zvenku…
  A pak, nějakou dobu po porodu, když už jsem byla schopná občas s holkama sama vyrazit ven, se mi to stalo taky… prostě jak jsem úspěšně dotáhla domů tašky s holkama, tašku na kočárek, snad i nějaký ten drobný nákup, a pak i kočárek, celá šťastná jsem za sebou zavřela dveře a… klíče zůstaly z venku…
  Když počítám, kdy jsem se tehdy vrátila, a kdy na mě naopak zvonila sousedka, byly tam ty klíče cca 3 hodiny… ;o)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist