Koupání ve vaně

Rubrika: Jen tak

246290_in_the_bathAhojda všem,
tak mě tak napadlo? Koupete se s dětma ve vaně, nebo na ně jen koukáte a fotíte ty naše „vodní živly“?

Já musím přiznat, že malá Eli má ještě vaničku sama pro sebe – bude jí rok, a tak až se naučí sama chodit a trošku srozumitelně mluvit, bude se koupat s Káťou – možná to bude dřív:o)) – aby se společně vyřádily jako to dělaj venku v bazénku :o))
To je ryku, řevu – toho dobrého, jekotu, smíchu a hlavně vody kolem :o)) tak to má být – jen mě štve to počasí co je teď venku – pěkné to léto!!!

Jinak doma se Káťa (3 roky) koupe buď po Elišce ve vaničce, nebo s náma ve velké vaně – to je potom v koupelně pěkná potopa – ještě že bydlíme v baráku – jinak bych litovala sousedy :o))

Sranda je když začne studovat manželovu „výbavu“, to ho pak tahá – jak sám říká – po celé vaně :o))

Mně zase chce pít z prsu jako Eliška… ve vaně se na mě vrhne – jednou jsem neodolala a dovolila jí to – to byla sranda – nevěděla jak na to :o)) naštěstí mě nepokousala:o)) a teď jí už říkám že to je mlíčko pro Eli, tak jí ho nemůže pít:o)

Jinak nám myje hlavu, kupuje olejové kuličky do vany, škrábe paty, prostě kompletní servis – ještě jsem zapomněla na mytí zad a kompletní masáž – a zadarmo…….

Co vy na to? Nepřemýšlíte taky o koupání s dětmi?

Teď mě napadlo: myjí si vaše děti rády hlavu? U nás to byl horor, ale teď je to vše už v pořádku, hlavu si našampónuje Kačka sama a smejváme polejváním – to kouká jestli na ni ze stropu nekouká pavouk :o))))

Napsal/a: Mates

Toto taky stojí za přečtení!

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →
Jindřichův Hradec

Prohlédněte si Jindřichův Hradec. S našimi tipy o nic nepřijdete

Jindřichův Hradec si zaslouží vaši pozornost. Je to nádherné město s pěknou historii. Najdete tu nádherné chaty a chalupy,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (7 vyjádření)

 • Mám dva kluky 3roky a 9let.Starší se začíná stydět,ovšem pokud řeknu,jdu se koupat tak stud přestane.Kluci se se mnou koupou od malička a je to moc pěkné.Se mnou se rodiče také koupali.Matěj se Koupe s KUbou do 6neděl a pozorovat je stojí za to.poté i hned vytřu,mají ve vaně vojáky a svádí souboje.Za pár let budou jen vzpomínat na společné cachtání.

 • naše malá se zatím koupe ve vaničce a zté nakukuje do velké vany,kde se cachtá Martínek a má z toho strašnou srandu..už se těším, až bude mít ten věk a bude moc tam sedět s ním..to nás asi obavytopí, jsou to takový kačeny…. :o)))

 • Tak to ten náš brouček není sám…Někdy mi připadá, že už preventivně křičí dopředu „pájí“, aniž by smočil nohu. Ale koupe se hrozně rád, i když většinou sám. Nahází si do vany asi 3.000 různých hraček, od kyblíčků po autíčka z umělé hmoty a vůbec nejlépe, když má hodně pěny a do toho sprchuje stěny nad vanou…Koupelnu uklízím půl hodiny:-)))

 • Malý (půl roku) má zatím svou vaničku jenom pro sebe, ale dcera (2,5 roku) ta se koupe s tatínkem. To si tam docela zařádí. Teď má ale nohu v sádře, tak musíme improvizovat. No a u mytí hlavy nás dcerka vždy varuje, že bude plakat, což vždy dodrží.

 • Jó, tak to mi někoho připomíná. Ten náš taky nesnese teplotu vyšší než nízkou :)). Takže já umrzám, sotva do jeho vody strčím ruku…..

 • Martyčka

  No tak to kdybych já se chtěla koupat ve vaně s naším dítkem, tak asi umrznu. Včera „reklamoval“ podle mně vlažnou vodu jako horkou – nevěřícně jsem to přeměřila – měla 34 stupňů… Až když jsme to o pár stupňů srazili, tak si v ní další půlhodinu lebedil – to už asi vystydla úplně.

 • Ahoj, u nás je to podobné. Takže jsem s malým v pyžamě už kolem sedmé hodiny večer.
  S mytím vlasů jsme neměli naštěstí nikdy problém. Malý je hrozně rád když mu sundám a pustím sprchu, takže vlasy si umývá rád.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist