Vyhrajte první album pro vaše nenarozené miminko

Rubrika: Soutěže

detatkoČekáte miminko každým dnem, nebo jste se zrovna dozvěděla, že jste těhotná? Hodilo by se vám pro zaznamenávání pokroků vašeho miminka První album – Naše holčička nebo Náš chlapeček z nakladatelství Fragment?
Odpovíte-li na obě otázky ANO, neváhejte a zapojte se do naší soutěže.

Minulý týden jsem v diskutárně založila novou diskuzi Čekáte miminko s TP na podzim 2010?, před chvílí jsem ještě doplnila diskuze Jarní miminka 2010 a Letní miminka 2010, ty jsou určeny právě vám, abyste mohly probírat s ostatními spolučekatelkami a pak i maminkami své pocity, zážitky, radosti i starosti během těhotenství i po narození miminka. A abychom odbourali počáteční ostych s přispíváním do prázdné diskuze, máme tu pro vás právě tuto soutěž…

Komu je soutěž určena?

Soutěžit mohou všechny těhotné maminky, které se zaregistrují na našich stránkách (samozřejmě včetně těch, které už členkami našeho KLUBka již jsou).

Jak se můžete do soutěže zapojit?

 • pošlete nám na email redakce@vasedeti.cz naskenovanou nebo vyfocenou stránku své těhotenské průkazky s předpokládaným termínem porodu (průkazky s TP před 1.3.2010 do soutěže přijímat nebudeme)
 • v emailu uveďte svoji přezdívku na těchto stránkách a zda budete chtít zařadit do slosování o První album Naše holčička nebo Náš chlapeček (musíte vybrat jednu z možností)
 • zapojte se do některé z výše jmenovaných diskuzí a uveďte i tam, kdy miminko čekáte (nezapomeňte se před odesláním svého příspěvku přihlásit)
 • budete-li chtít zařadit i do slosování o cenu útěchy, vytvořte si také těhotenský metřík a vložte jej přes svůj uživatelský účet – info o dětech do rubriky Těhotní s námi.

 

Co vyhrajete?

Do soutěže věnovalo nakladatelství Fragment po jednom výtisku pamětních knížek Naše holčička – První album a Náš chlapeček – První album, jejichž prostřednictvím si uchováte vzpomínky na první (k)roky života svého miminka! Do alba budete vlepovat fotografie a zapisovat zajímavé postřehy. Za pár let udělají radost nejen vám.

naseholcickanaschlapecek

Jako cenu útěchy jsme pro vás připravili dvě zvířátková leporela s obrázky Jiřiny Lockerové – Na dvorku a Mláďátka. Jedná se o klasická leporela pro nejmenší se 16 půvabnými obrázky, na nichž jsou nejznámější zvířata a mláďata, která se děti naučí rozeznávat bez problémů.

mladatkanadvorku

Jak určíme výherce?

K určení výherkyň soutěže proběhnou dvě losování. Všechny soutěžící rozdělíme do dvou skupin podle toho, o jaké album projeví zájem, z každé skupiny pak vylosujeme jednu výherkyni.

Do slosování o cenu útěchy postoupí všechny soutěžící, které si navíc vytvoří těhotenský metřík.

Jak dlouho bude soutěž trvat?

Soutěž poběží od této chvíle do konce března. Abyste byly zařazeny do slosování, musíte se zapojit do diskuze a poslat kopii průkazky do půlnoci 31.3.2010.

Do slosování o cenu útěchy se pak dostanou všechny nastávající maminky, které si vytvoří těhotenský metřík, bez ohledu na to, které album si vybraly.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (21 vyjádření)

 • ahoj,nejdou mi změnit údaje v profilu,poradí mi někdo jak na to?děkuji 🙂

 • Pořád nevím pro které se mám rozhodnout 🙁

 • Lien

  Nuninko :-))) ty jo, já si to taky říkám, ale to by mi možná utekl, kdybych mu po pár týdnech oznámila, že chci těhotnět. Dlouho ovšem čekat nehodlám.

 • Lien tak honem do toho :-))) Nač čekat.

 • Petra Vymětalová

  Tak mám průběžné info – holčičky: chlapečci – vyrovnané skóre 4:4!

 • Lien

  To jo babofko, taky jsem pořád přemýšlela, jak vlastně otěhotním. No vidíš, člověk míní……

 • Teda Lien, to je posun!!! Jak je to dlouho, co jsi říkala, že už nikdy nikoho??? 😉

 • Lien

  Já bych klidně těhotněla, už mám i s kým 🙂

 • Díky, už se stěhuju jinam…

 • Petra Vymětalová

  esram, pár se už našlo, ale poklábosíš s nimi spíš v těch založených diskuzích – odkazy jsou v článku, pro tebe zřejmě – http://www.vasedeti.cz/diskuzni-forum/?wpforumaction=viewtopic&t=10439.0 😉

 • Tak teď čtu pořádně, je tu vůbec nějaká těhule?

 • Ahoj. Přidávám se k vám. Těhulkuju od srpna 09, tzn. že termín porodu mám na konci května (21.5. a 1.6., ale určitě to bude kvetňátko). Už mám doma malou lvici Madlenku (7/07) a teď čekáme Prcka Kubíka:-)
  Snad se tu brzy s někým potkám.

 • Petro, krásná soutěž… Ale nezlob se na mě, těhotnět kvůli ní nebudu! 😉 Všem těhulkám přeju štěstí ve hře, ale hlavně výhru v podobě zdravého miminka… 😉

 • bokul

  Tak za dva roky bych tu soutěž brala 🙂 Nebo za tři 😀

  Ale teď raději ne 🙂 Ne že bych děti neměla ráda, ale jsou tu jisté faktory, které ve výsledku jsou proti tomu všemu 🙂

  Jinak první průkazku jsem si musela téměř vyškemrat – doktorka se na mě koukala tak, že tvrdila, že jsem riziková a že mě na rizikovku nepošle dokud nebudu alespoň v 11. týdnu… Druhá lékařka mne však e gynekoložce poslala pro průkazku a ať přejdu na rizikovku hned. Když mě paní doktorka na rizikovce viděla někdy v 9 nebo 10. týdnu, dala mi málem pár facek s vysvětlením, že jak to že jsem to nevěděla dřív že jsem těhotná a nepřišla hned… :-))

 • Ale Bokul, mít doma ještě jedno takové malinké mimuško, by bylo fajn ne?
  Petro máš pravdu :-)))

 • bokul

  Šmankote, to jsem si to tu tedy zavařila, navařila :-))

  Těhotná snad nejsem, to by mi paní doktorka dala na zadek ( i když před pár dny mě ta myšlenka dost brala – leč, dnes jsem se z toho snad vykurýrovala).

 • Petra Vymětalová

  nuninko, no jo, já už skoro 4 roky nebyla těhotná… ale na druhou stranu – třeba o tom bokul jen neví a pak tu průkazku dostane rovnou 😉 i takový případy jsou…

 • Petro, bokul to nestihlne, protože průkazku dává doktor až kolem 12 týdne. Takže by už musela být těhotná :-))

 • Petra Vymětalová

  bokul, ještě bys to mohla stihnout 🙂
  Jinak zatím jsou šance na výhru hodně vysoké – při losování z jedné soutěžící to vypadá na dost jasné výsledky :-)) To tu vážně nemáme víc těhulek? Nebo se vám ta alba nehodí?

 • bokul

  Krásná soutěž – už mi zbývá jen jediná podmínka, kterou musím splnit 🙂 OTĚHOTNĚT (pardon, dost hloupý vtip… zatím to nechám jiným a přeji hodně krásných prožitých chvil na fórech!).

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist