Vyhrajte první album pro vaše nenarozené miminko

Rubrika: Soutěže

detatkoČekáte miminko každým dnem, nebo jste se zrovna dozvěděla, že jste těhotná? Hodilo by se vám pro zaznamenávání pokroků vašeho miminka První album – Naše holčička nebo Náš chlapeček z nakladatelství Fragment?
Odpovíte-li na obě otázky ANO, neváhejte a zapojte se do naší soutěže.

Minulý týden jsem v diskutárně založila novou diskuzi Čekáte miminko s TP na podzim 2010?, před chvílí jsem ještě doplnila diskuze Jarní miminka 2010 a Letní miminka 2010, ty jsou určeny právě vám, abyste mohly probírat s ostatními spolučekatelkami a pak i maminkami své pocity, zážitky, radosti i starosti během těhotenství i po narození miminka. A abychom odbourali počáteční ostych s přispíváním do prázdné diskuze, máme tu pro vás právě tuto soutěž…

Komu je soutěž určena?

Soutěžit mohou všechny těhotné maminky, které se zaregistrují na našich stránkách (samozřejmě včetně těch, které už členkami našeho KLUBka již jsou).

Jak se můžete do soutěže zapojit?

 • pošlete nám na email redakce@vasedeti.cz naskenovanou nebo vyfocenou stránku své těhotenské průkazky s předpokládaným termínem porodu (průkazky s TP před 1.3.2010 do soutěže přijímat nebudeme)
 • v emailu uveďte svoji přezdívku na těchto stránkách a zda budete chtít zařadit do slosování o První album Naše holčička nebo Náš chlapeček (musíte vybrat jednu z možností)
 • zapojte se do některé z výše jmenovaných diskuzí a uveďte i tam, kdy miminko čekáte (nezapomeňte se před odesláním svého příspěvku přihlásit)
 • budete-li chtít zařadit i do slosování o cenu útěchy, vytvořte si také těhotenský metřík a vložte jej přes svůj uživatelský účet – info o dětech do rubriky Těhotní s námi.

 

Co vyhrajete?

Do soutěže věnovalo nakladatelství Fragment po jednom výtisku pamětních knížek Naše holčička – První album a Náš chlapeček – První album, jejichž prostřednictvím si uchováte vzpomínky na první (k)roky života svého miminka! Do alba budete vlepovat fotografie a zapisovat zajímavé postřehy. Za pár let udělají radost nejen vám.

naseholcickanaschlapecek

Jako cenu útěchy jsme pro vás připravili dvě zvířátková leporela s obrázky Jiřiny Lockerové – Na dvorku a Mláďátka. Jedná se o klasická leporela pro nejmenší se 16 půvabnými obrázky, na nichž jsou nejznámější zvířata a mláďata, která se děti naučí rozeznávat bez problémů.

mladatkanadvorku

Jak určíme výherce?

K určení výherkyň soutěže proběhnou dvě losování. Všechny soutěžící rozdělíme do dvou skupin podle toho, o jaké album projeví zájem, z každé skupiny pak vylosujeme jednu výherkyni.

Do slosování o cenu útěchy postoupí všechny soutěžící, které si navíc vytvoří těhotenský metřík.

Jak dlouho bude soutěž trvat?

Soutěž poběží od této chvíle do konce března. Abyste byly zařazeny do slosování, musíte se zapojit do diskuze a poslat kopii průkazky do půlnoci 31.3.2010.

Do slosování o cenu útěchy se pak dostanou všechny nastávající maminky, které si vytvoří těhotenský metřík, bez ohledu na to, které album si vybraly.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (21 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Tak jsem tu konečně s vyhodnocením soutěže.
  První album – Naše holčička vyhrává budulinek.
  První album – Náš chlapeček vyhrává giannag.
  Cenu útěchy dostane Evulka2.

  Výherkyním posílám velkou gratulaci a všem zúčastněným děkuju za zapojení do soutěže a také přeji pohodové těhotenství, porod s hladkým průběhem a nakonec to nejkrásnější miminko pod sluncem. Doufám, že do diskuzí sem tam napíšete i mimo soutěž a hlavně se těším na zprávy o narození těch očekávaných miminek!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist