V nemocnici s dětmi…vyhodnocení

Rubrika: Soutěže

VD_klukProtože jsem taková jaká jsem 🙂 , tak mám potřebu na závěr našeho diskuzního týdne o „Nemocnicích“ Vám všem napsat pár slovíček.

Děkuji Králíčkovi, Zuzině, Bublais, Bamisce a Kekunce za poslání svých životních příběhů s jejich bolístkami formou článku.

A také moc děkuji všem, které jste sice neposlaly svůj příspěvek jako článek… i když by si ty Vaše zkušenosti svoji vlastní diskuzi zasloužily.

Rozhodování, která z Vás by měla dostat „diskuzní cenu“, bylo opravdu velice těžké. Všechny příspěvky a články o bolístkách si zaslouží pochvalu a veliký obdiv.

Nerozhodovala nemoc dítěte, protože je jedno, jestli je to velká nebo malá bolest. V tu chvíli totiž trpí to Vaše zlatíčko a volá o pomoc a bezpečí ve Vaší náruči.
My jen mlčky musíme přihlížet tomuto „trápení“ pro jejich dobro. Pak se utápíme v slzách a tiskneme k sobě ty naše broučínky a šeptáme jim do oušek…“Už je to za tebou.“.

Vy jste svými reakcemi v podstatě rozhodli o vítězce.

Nejvíce diskuzních reakcí měl článeček „Nemocniční deníček“ od Bamisky.

I mě osobně tenhle „rodinný poklad“ vzal nejvíce u srdíčka.

BAMISKO, BLAHOPŘEJI A ZÁROVEŇ JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI ZA NAHLÉDNUTÍ DO VAŠICH SOUKROMÝCH VZPOMÍNEK !!!!!

Všem nám přeji, aby jsme co nejméně zažívali „nemocničních zkušeností“ a je-li to opravdu nutné, pak vždy a jen s dobrými konci 🙂

Napsal/a: Suodal

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (9 vyjádření)

 • Anonymní

  ahojky všem,výhru bych přála vám všem,jste užasné všechny,když vás čtu tak mi připadají mé problémy malicherné a bezvýznamné,vaše jsou daleko větší a smekám před vámi jak je zvládáte,hodně hezkých dnu vam přeji.lenka

 • Petra Vymětalová

  suodal, děkuju za pěkné shrnutí celého týdne! Souhlasím s ostatními, že i tvoje články by si nějakou odměnu zasloužily 🙂
  Tip – podpořte články, které se vám v dubnu líbily a třeba i vy nakonec vyhrajete – více viz.: Vyberte příspěvek měsíce a vyhrajte – IV. 2011

 • JanaK

  že by Guiness? tak já se přidám – búúúúú 🙂
  před oběma smekám, jste ty nejúžasnější mamky, nevěříte? tak se podívejte svým dětem do očí 😉

 • Ne, ne Bami…já nemůžu vyhrát, já byla moderátorka 🙂 Jinak s tebou souhlasím a děkuji za TVOJE hladící slovíčka. Možná máme velké trápeníčko, ale to vaše MY je naprosto úžásný a nádherný….a to nás tady dostalo všechny!!!

  Pro mě je opravdu odměna ta, že jste mě četli a přispívali do diskuze…já jsem maximálně potěšená a spokojená 🙂

  A nejsem pořád tak nabitá energii. Mám depky a jsem protivná sama sobě, ale pak zas vysvitne paprsek naděje a třeba se mi podaří s Vámi prokecat takovýhle příjemný týden a hned je člověku líp.

  A s tím slzavým údolím tady dneska trháme VD rekordy!!! 🙂

 • Přidávám se ke gratulantům. Bylo to moc pěkně napsané. Teda i ostatní příspěvky byly moc pěkné. Já jsem naštěstí do nemocnice s dětmi nemusela a tak nemám vůbec představu jak to tam chodí. Naštěstí.

 • Králíček4

  Bamisko,moc gratuluji,opravdu jsi si zasloužila vyhrát.Bylo to moc krásné a vzalo to u srdíčk.

 • bamiska

  ale stále jsem přesvědčená že výhru by jsi si měla zasloužit ty, máš můj velký obdiv tak velké trápeníčko a přitom z tebe pořád vyřazuje tolik energie i z tvých slovíček…noa články byly tvoje přímo kouzelné četly se jedním dechem..

 • bamiska

  no tak dneska je to tu jak slzavé údalí, já tu bulím…děkuju ani nevíš co to pro mě znamená, né ta výhra ale ta slovíčka která tak umějí zahřát na dušičce a hlavně tak moc pomohou nakopnout a rvát se s tím vším dál ….mám vás tu moc ráda …

 • JanaK

  Suodal, souhlasím s tebou 🙂 a Bami, gratuluju 😀

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist