Příspěvek února 2009

Rubrika: Soutěže

V neděli jsem připravovala a v pondělí pak i oznámila první kolo nové soutěže pro autory článků (Napište o bylinkách a vyhrajte Bylinky pro děti a maminky) a už jsem se pak nedostala k tomu, abych vyhodnotila „starou“ soutěž o příspěvek měsíce.
Zde jsou tedy výsledky únorového kola.

Letos v únoru jsme zveřejnili 46 článků, 15 z nich bylo zařazeno i do soutěže o příspěvek měsíce.
Registrovaní návštěvníci stránek měli vždy po dobu 14 dnů od zveřejnění příspěvku možnost udělit mu 0-5 bodů. Celkové pořadí jsme určili podle průměrného počtu bodů jednotlivých článků.

O co jste soutěžili?
V únoru byly ve hře tři tituly z nakladatelství Fragment:
1. cena – Povídky (Z. Svěrák)
2. cena – Babička 21. století
3. cena – Žena – návod k obsluze

1.cena2.cena3.cena

Vyhodnocení

 1. Až si budeš umět sama číst, tak si vzpomeň na babičku… (autorka: bovinkabovinka) – prům. bodování 4,37 bodů
 2. Mezi námi děvčaty 😉 (autorka: babofka) – prům. bodování 4,33 bodů
 3. Jak jsem poprvé dostala (autorka: Padmé) – prům. bodování 4,25 bodů
 4. Putování Slovenským rájem (autorka: Peťka) – prům. bodování 4,23 bodů
 5. Jak jsem byla za dobrou věc řádně a spravedlivě potrestána (autorka: danasi) – prům. bodování 4,14 bodů

Autorky článků na prvních třech místech získají výše uvedené knihy, všech pět jmenovaných získává klubíčka do KLUBkové soutěže.

Všem výherkyním GRATULUJEME!

Stejně jako minulý měsíc mi to nedá nezmínit také další články, které získaly velmi vysoké bodové hodnocení, ale nebyly zařazeny do soutěže o příspěvek měsíce.
Nejvyšší příčky by i v únoru obsadila Žlababa, dokonce se dvěma svými články – Kouzlo osobního asistenta (prům. bodování 4,46 bodů) a Jak jsem na mateřské zpustla (prům. bodování 4,38 bodů). Do pátého místa by se také bez problémů dostal článek od PadméPravda vs. lež (prům. bodování 4,35 bodů).

Na závěr bych chtěla všem autorkám únorových článků, bez ohledu na to, zda jejich příspěvky byly zařazeny do soutěže nebo zda získaly spousty bodů při hlasování, poděkovat za to, že věnovaly svůj čas a úsilí tomu, abychom v redakci měly co zveřejňovat, abyste vy měli co hodnotit a aby všichni měli co číst (a třeba i komentovat).

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (13 vyjádření)

 • Moc děkuju všem za poslané body a přízeň. Já už mám z téhle soutěže doma myslím tři knížky a vím jaké je to potěšení si knížku článkem vysloužit. Takže moc gratuluju výhercům, zejména knihu Povídek od Svěráka bych taky ráda dostala :o)

  Já nesoutěžím, protože články uveřejňuju i jinde, ale těším mne moc získané body, protože tak vím, že se Vám čtení líbilo.

  Tak vy co váháte, jestli psát nebo ne, určitě to zkuste a taky se zapojte. Když máte o čem psát, jde to samo.

 • Evakub

  Holčiny, mooooc gratuluju všem, kterým byl vůbec nějaký článeček zveřejněn. Je to umění, napsat něco, co se dá číst.
  Takže koukejte čile psát dál, ať si mám čím zlepšovat náladu!

 • Holky, moc gratuluji všem výherkyním… a i těm, které jsou hned v závěsu 🙂
  Pište dál :))))

 • Lussy

  Holky,oceněné i neoceněné,gratuluju a pište dál. Já mám v hlavě pár článků,ale prostě to nezvládám sesmolit a poslat:-)

 • Bramborka

  Veeeeeeeeelká gratulace všem pišulkám(((-:

 • bovinkabovinka
  bovinkabovinka

  Milé spoluvýherkyně a čitatelky, ráda bych vám pogratulovala k výhře a těm, kteří čtou a hlasují, za bodíky. Mám hroznou radost z výhry a protože jsem tento článek věnovala mé babičce, tak pomyslně tu knížku posílám jí, protože by měla ukrutnou radost:-).
  Chtěla bych taky poděkovat redakci VD, že mám možnost tu občas něco uveřejnit. Můj sen, je jednou napsat knížku – kromě básní, které už mi vyšly, také povídky nebo román. A tady vám je mohu ukázat a trochu se i rozepsat.
  Krásný den:-)

 • danasi

  Děkuji, ani jsem nečekala, že budu na pátém místě. Děkuji za bodíky i za umožnění zveřejnění mých výtvorů.

 • Padmé

  Posílám jedno netové poděkování Pavlínce a Jarmilce – našim šikovným redaktorkám – děkuji Vám.
  A přeji Vám pěkný a úspěšný den :-)))

 • Petra Vymětalová

  Padmé – díky za díky, i když trošku neoprávněné. Články schvalují a „pouštějí do světa“ hlavně redaktorky – Pavlína s Jarmilou. A mají s tím někdy docela dost práce, takže bych jim tyhle zásluhy nerada upírala. Část tvých díků patří právě jim.
  Já si na ně k tomu schvalování akorát vymýšlím občas (jako třeba právě v těchto dnech) nějaké novinky, aby to měly pestré, doufám, že mě moc neproklínají.

  bokul – máš pravdu, prosinec je prostě pro chod VD okurková sezóna, teda spíš asi perníčková – mezi pečením, balením dárků apod. má málokdo chvilku na psaní. Taky mám radost, že po Novém roce je soutěžních příspěvků víc. A co jsem koukala, tak v březnu se s články vyloženě roztrhl pytel, včera jsem jich napočítala už 39 zveřejněných, kolik z toho je soutěžních, jsem nezjišťovala, i tak je to moc pěkné číslo, když uvážím, že za celý únor bylo zveřejněno 46, v lednu tuším 47.

 • Padmé

  Holky, já mám radost 🙂 Děkuju.

  Takže to vezmu jako na Oscarech:
  Petro, děkuji ti, že mé příspěvky pouštíš do světa, je to skvělý pocit. Dále ti děkuji za vyhodnocení soutěže a zveřejnění výsledků – pro mě velmi potěšujících :-))

  Děvčata, děkuji vám všem, kdo mé příspěvky čtete a posíláte mi bodíky. Jste takové mé soukromé pohlazení a dáváte mi na chvíli zapomenout…
  Moc moc děkuju.

  Tak a teď se dostávám k mým „spolupachatelkám“ – musím se Vám přiznat, že i já jsem vám přidělila bodíky a mnohdy to bylo za 5, takže tu pomyslnou větev jsem si podřízla zcela dobrovolně sama :-)))
  Bovinka, Babofka, Peťka, Danasi – děkuju vám, že píšete, ráda čtu vaše články a posílám jednu velikááánskou gratulaci k ocenění v soutěži a výherkyním blahopřeji ke knížkám 🙂

  A na závěr – když už se to tady tak pěkně rozhýbalo – jak výše píše Bokul (o narůstajícím počtu příspěvků):
  pište, holky, pište, ať mám co číst!

  Přeji krásný sluníčkový den vám všem :-)))

 • Gratuluji pisatelkám a děkuji za krásné články,které se tak hezky čtou.

 • Gratuluju všem oceněným (i neoceněným) autorkám a děkuju za vaše hlasování. Všechny články byly něčím výjiměčné, krásné, čtivé, vtipné… Moc bych Žlababě přála Svěrákovy Povídky, které by s přehledem shrábla, což neznamená, že bovince je snad nepřeju! 🙂 Ale jak to vypadá, Žlababa spolu s Padmé by brzo vyčerpaly všechny knižní výhry a na nás ostatní by už žádná další nezbyla… :-))) Dělám si legraci.
  Každopádně pište, holky, dál, čtu vás moc ráda…

 • bokul

  Všem oceněným gratuluji, neoceněným přeji trpělivost (jistě na ně taky dojde).

  JInak mě moc těší, kolik je v jednom měsíci soutěžních příspěvků, protože redakce jistě bude souhlasit – v prosinci či listopadu byl počet mnohem nižsší. Takže vyhrát teď, to je vyhrát dvakrát!

  GRATULUJI!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist