Pravidla soutěží platná od 1. 1. 2017

Rubrika: Soutěže

Jak už jsem psala v článku Jsme v novém, seznamte se…, změny na VD se dotkly i soutěží. Zde tedy jsou pravidla, kterými se nyní všechny soutěže budou řídit.

Pro všechny soutěže pořádané na portále VašeDěti.cz a na přidružené facebookové stránce Děti – péče, zábava, vzdělávání platí následující pravidla:

 • Pořadatelem soutěže je portál VašeDěti.cz, resp. Petra Vymětalová (IČ 739 744 71).
 • Soutěže se může zúčastnit jakákoli osoba starší 18 let s korespondenční adresou v ČR (do zahraničí výhry nezasíláme).
 • Není-li u konkrétní soutěže uvedeno jinak, každý soutěžící se může soutěže zúčastnit jen jednou. Násobná účast s několika e-mailovými adresami či pod několika uživatelskými účty je nepřípustná. Podezření na násobnou účast může být důvodem k vyloučení ze soutěže.
 • Pořadatel na soutěžní stránce vždy uvede přesný termín soutěže, počet výherců a specifikuje výhry, o které se soutěží.
 • Vyhodnocení soutěže bude vždy nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže zveřejněno ve výpisu vyhodnocených soutěží.V případě facebookové soutěže bude zveřejněno také na Facebooku.
 • Výhercům soutěže, kteří mají svůj uživatelský účet na portále VašeDěti.cz a v registračních údajích uvedli svoji korespondenční adresu, bude výhra zaslána na tuto adresu. Pořadatel soutěže není povinen ověřovat platnost takto uvedené adresy. V případě, že se výhra na ni zaslaná vrátí jako nedoručitelná, může být znovu zaslána pouze na náklady soutěžícího.
 • Výherci soutěže, kteří nemají svůj uživatelský účet na portále VašeDěti.cz, nebo v registračních údajích neuvedli svoji korespondenční adresu, budou po vyhodnocení soutěže kontaktování na e-mailové adrese uvedené v rámci účasti v soutěži a požádáni o zaslání svojí korespondenční adresy.
 • Výjimkou jsou soutěže pořádané na Facebooku, kde nemá pořadatel přístup k e-mailovým adresám soutěžících. Výherci budou proto kontaktováni přes zprávy na Facebooku.
 • Výherce je povinen svoji korespondenční adresu zaslat pořadateli nejpozději do 3 dnů od zaslání žádosti o ni. Po uplynutí této lhůty bude vybrán nový výherce v souladu s pravidly soutěže. Nebude-li již možné náhradního výherce vybrat, výhra propadá.
 • Výhry ze soutěže rozesílá sponzor soutěže, pořadatel za jejich rozeslání nenese zodpovědnost. Sponzor soutěže ani pořadatel nenesou zodpovědnost za případné poškození výhry při přepravě, ani za její ztrátu.
 • Za účelem rozeslání výher předá pořadatel soutěže sponzorovi soutěže kontaktní údaje výherců (jméno, adresa, e-mail).
 • Účastí v soutěži soutěžící souhlasí se zpracováním zadaných osobních údajů, které mohou být využity pro marketingové účely pořadatele soutěže, nebudou však předány třetí straně. Výjimkou je pouze předání kontaktních údajů výherců sponzorovi soutěže za účelem předání výher.
 • Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na ukončení soutěže v jejím průběhu ze závažných důvodů.
 • Všechny aktuální soutěže jsou zveřejněny v přehledu soutěží a také v pravém sloupci každé stránky.
 • Pravidla konkrétních soutěží mohou být uvedena také v článku, resp. facebookovém příspěvku o soutěži. Je-li některé z takto uvedených pravidel v rozporu s pravidly zveřejněnými v tomto článku, nebo je jakýmkoli způsobem upravuje, platí vždy pravidlo uvedené přímo v článku, resp. facebookovém příspěvku o soutěži.

Pravidla dle typu soutěže najdete na další stránce:

1 z 3

Toto taky stojí za přečtení!

Půjčku vyřídíte pomocí textové zprávy na mobilním telefonu

SMS půjčka je jeden z finančních produktů, který vám dokáže vyřešit nepříjemnou situaci s financemi. Pokud máte nečekané finanční

Čtu dál →

Zařizujete svým dětem společný pokoj? Poradíme vám, jak na to

Pro rodiče je často náročným úkolem zařídit pokoj pro jednu svou ratolest. Zvážit všechny jeho potřeby, které musí s

Čtu dál →
muzikál Mauglí na Mall.tv

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Rovnou ještě dodávám, že první letošní soutěž odstartuje už během zítřka na naší facebookové stránce 😉

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist