Soutěž: Poraďte a vyhrajte knihu plnou užitečných tipů

Rubrika: Co, kde a jak na VD, Soutěže

Včera jsem pod novými pravidly VD soutěží slíbila, že během dneška odstartuje první letošní soutěž. Tady je a je zbrusu nová…

Facebooková VD poradna

Když jsem místo původních (nevyužívaných) poraden nabídla možnost zaslat dotaz přímo do redakce, vůbec jsem nepočítala s takovým ohlasem. Ode dneška začnu dotazy vkládat na naši facebookovou stránku Děti – péče, zábava, vzdělávání, kde se jako poradce může zapojit každý.

Všechny dotazy budou označené hashtagem #VDporadna a na první pohled je poznáte i podle obrázku, který bude stejný jako v záhlaví tohoto článku.

A abych vás motivovala ke sdílení vlastních postřehů ke zveřejněným dotazům a našla tak první odvážné rádce, mám pro vás soutěž 😉

O co se hraje

Za své rady můžete získat zábavného rádce pro rodiče, knihu Připoutej se, nebo zemře jednorožec, ze které jsme před pár dny zveřejnili ukázku Ti, kdo neumějí prohrávat, získávají srdce. Najdete v ní další inspiraci nejen pro rady, ale i pro sebe s své děti, kromě toho se nad některými triky zaručeně pobavíte 😉

Autoři shromáždili nejlepší výchovné triky docela normálních rodičů. I když – je Angelika normální, když se vloupe do vlastního bytu, aby svého syna konečně naučila zamykat dveře? Je Marie normální, když nutí svou dceru zapnout si bezpečnostní pás vyhrožováním, že jinak umře jednorožec? Ovšem ať už jsou citovaní rodiče normální nebo ne, ať jsou jejich výchovné triky legální nebo ne, důležité je, že fungovaly.

Kdy a jak soutěžit

Soutěž běží ode dneška až do konce ledna 2017.

Do soutěže se zapojíte tak, že prostě napíšete svoji radu ke kterémukoli z dotazů na facebookové stránce Děti – péče, zábava, vzdělávání označených #VDporadna. Ke každému dotazu můžete přidat v rámci soutěže 1 radu. Čím víc dotazů se pokusíte zodpovědět, tím větší bude vaše šance na výhru.

Pochopitelně můžete v rámci diskuze pod jedním dotazem reagovat i opakovaně, do soutěže se započítá jen první vložený komentář.

Podmínkou je, aby se jednalo skutečně o radu. Hodnocení postoje tazatele není rada, urážlivé komentáře budou mazány. Máte-li v dané oblasti odborné vzdělání nebo bohaté zkušenosti, připište to, i když na vyhodnocení soutěže tento fakt nebude mít vliv.

Jak se určí výherce

Vyhodnocení proběhne začátkem února. Každému dotazu zveřejněnému v rámci facebookové VD poradny přidělím číslo. Pak pomocí generátoru náhodných čísel random.org vylosuji jeden z dotazů. Z rádců u daného dotazu bude stejným způsobem vybrán výherce soutěže ( = všechny komentáře budou očíslovány a z nich se jeden vylosuje).

Výherce pak budu kontaktovat přes zprávy na Facebooku a požádám ho o korespondenční adresu, na kterou mu knížku pošlu. Pozor, adresu je potřeba zaslat do 3 dnů, jinak proběhne nové losování. Nebude-li ani druhé losování úspěšné, výhra propadá a bude použita v další soutěži.

Poradíte?

První dotaz je již zveřejněný, další budou přibývat postupně, abych stránku nezahltila jen samými dotazy.

Pokud si nechcete nechat žádný dotaz ujít, staňte se fanouškem stránky a dejte To se mi líbí příspěvkům, které jsou na ní vyvěšené, případně je rovnou okomentujte. Facebook tak pozná, že vás příspěvky z této stránky zajímají a bude vám je zobrazovat přednostně.

A pokud byste si to chtěli pojistit ještě víc, zapněte si sledování stránky Děti – péče, zábava, vzdělávání. Zde je návod, jak na to:

Poraďte a vyhrajte zábavného rádce

Sponzor soutěže: VašeDěti.cz
Termín: 3.1.2017 - 31.1.2017

Kdo vyhrál?

Rádce Připoutej se, nebo umře jednorožec! vyhrává Jarča Kociánová.

Toto taky stojí za přečtení!

[Soutěž] Mýty a předsudky o zvířatech

Ve 3 knižních novinkách, které vám chci dnes představit, najdete spoustu zábavy i poučení. A aby to bylo ještě

Čtu dál →

Zima nás láká dovnitř

S tím jak se venku ochlazuje a den je kratší, máme větší tendenci pobývat doma, v teple, chumlat se

Čtu dál →

Učíme se s dopravními prostředky – Skládanky

Dneska mám pro vás již třetí článek v pořádí o učení s dopravními prostředky. Dneska to budou jednoduché skládanky.

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist