Chcete zhubnout? Vyzkoušejte FitMe Slim&Energy

Rubrika: Onemocnění a léčba

Všechny jistě známe pocit, který máme každoročně po Vánocích – říkáme si, že bychom do nového roku měly zhubnout nabraná kila a zformovat svoji postavu. Nejrozumnější variantou je pravidelné cvičení doplněné o přípravek, který bude tuto aktivitu vhodně podporovat a doplňovat.
Přírodní produkt FitMe Slim&Energy napomáhá v mnoha oblastech péče o naše tělo.

Jedná se o tekutý spalovač tuku, který tuky odbourává, snižuje hladinu cholesterolu, čistí cévy, chrání a posiluje játra a srdce. Zvyšuje sportovní výkonnost – urychluje přísun kyslíku do buněk a přeměnu tuků v energii. Působí antioxidačně. Zlepšuje paměť a mozkové funkce. Příznivě působí na celý organismus.

Vývoj tohoto extrémně silného liquid nutraceutika trval přes 2 roky. Podíleli se na něm odborníci z oblasti dietetiky, farmakologie a potravinářské technologie. Díky jim vznikl „všestraně prospěšný preparát“, který je zařazen do kategorie „fat burners“- neboli spalovač tuku s dalšími pozitivními účinky na organizmus.
Všechny obsažené látky příznivě působí v metabolismu mastných kyselin a podporují výraznou formou snížení tukové tkáně.

Tento produkt je také k dostání v ucelené dárkové sadě produktů značky FitMe.

FitMe Slim&Energy

Dárkový balíček obsahuje FitMe Slim&Burn – Velmi populární a efektivní doplněk stravy, který se používá jako odbourávač tuku. Snižuje hladinu cholesterolu, čistí cévy, chrání a posiluje játra a srdce. Zvyšuje sportovní výkonnost – urychluje přísun kyslíku do buněk a přeměnu tuků v energii. Působí antioxidačně. Zlepšuje paměť a mozkové funkce. Příznivě působí na celý organismus.
FitMe Slim&Energy – Tekutý spalovač tuků – odbourává tuky, snižuje hladinu cholesterolu, čistí cévy, chrání a posiluje játra a srdce. Zvyšuje sportovní výkonnost – urychluje přísun kyslíku do buněk a přeměnu tuků v energii. Působí antioxidačně. Zlepšuje paměť a mozkové funkce. Příznivě působí na celý organismus.
FitMe Slim&Sun – Chrání kůži před nepříznivým vlivem UV záření, urychluje a zintenzivňuje její opálení. Formuje a zpevňuje postavu, přeměňuje tuky v energii a současně chrání svalovou hmotu. Zabraňuje jo-jo efektu a celulitidě. Působí antioxidačně. Zlepšuje kvalitu kůže a fyzickou kondici. Chrání před některými typy nádorů.

prozdravi.cz

Výše uvedené produkty zakoupíte v největším internetovém obchodě s produkty pro zdraví www.prozdravi.cz.

FitMe Slim&Energy můžete s námi vyhrát od 15. do 28. ledna 2009 v soutěži Víte…?.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

  • Petra Vymětalová

    Právě jsem vyhodnotila tuto soutěž – soutěžní otázku se správnou odpovědí, konečný počet soutěžní tipů i jméno výherkyně najdete ZDE.

  • Petra Vymětalová

    Avizovaná soutěž už běží podle nových pravidel, nezapomeňte využít možnosti jednou denně změnit svůj soutěžní tip – budete-li chytře tipovat, máte mnohem větší šanci na výhru než dříve!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist