Jak získat zpět štíhlou linii – abcDieta

Rubrika: Ostatní

Žena a půvab, je pojem odvěké spojitosti od samého počátku lidstva, a touha po kráse náleží k ženě stejně tak, jako ke studni voda.

Symbolem ženské přitažlivostí bývá tvar její postavy, která možností různých polohových proměn má schopnost vyjadřovat rozličnost podob, výrazů i emocí a je výrazným sdělením toho, co bývá vnímáno pod pojmem kouzlo ženy.
Vším tím, čím je postava ženě předností, může však být stejnou měrou i jejím záporem.
Pomineme-li pomíjivé mateřství, bývá to nejčastěji způsob životosprávy a též i věk, které jsou častým činitelem změny vizáže velké přednosti dámského půvabu. A přesto je v moci každé ženy s tímto nepřítelem jejího symbolu ženství se velmi rázně vypořádat. A jak vyplyne z dalšího děje příběhu, může mít ona nejenom ve své moci rozhodnutí o své podobě, ale i výrazně přispět k tomu co u člověka náleží k jeho největšímu bohatství, kterým je zdraví.

Nebudeme vám předkládat příběh 18-ti leté dívky, se kterou příroda počítá k předurčeným úkolům a je jí v nich mocně nápomocna přízní k udržení půvabu, ale ženy, jejíž datum zrodu je 8.7. 1958, tedy v brzkém završení rovné padesátky.
obrTou ženou je moje manželka Marie, jejíž pracovní vytíženost je od 6 do 21 hodin každého dne v cukrárně Větrník v Brně – Řečkovicích.
Maruška měla svatební váhu 59 kg při výšce 172 cm. Je matkou dvou synů, z nichž starší Roman zemřel na nemoc před 5 lety.

Pracovat jako podnikatelka ve své malé firmě je enormní zátěž, kterou nemůže dělat zdaleka každý a tento způsob povolání klade značné nároky jak na fyzickou, tak i, a to především, psychickou kondici, kdy posledně jmenovaný činitel občas donutí k odbourání stressového pocitu tu a tam uždibnout průběžné sousto nad normu běžné stravovací dávky. V cukrárně je potřeba také občas něco ochutnat, a závěrečné resumé postoje na váze mělo po loňských Vánocích hodnotu 84 kg! Pokud člověk průběžně nabírá hmotnost, přestože o tom ví, stále tuto proměnu považuje za cosi dočasného, co se zakrátko spraví. Jenomže nadváha má schopnost klíštěcího přisání se, a nehodlá se sama o sobě v žádném případě pustit.

Člověk sám sebe tak nikdy nevidí, jak ho v přesné podobě spatřuje jeho okolí.
I Marušce se dostalo tohoto pohledu prostřednictvím nového fotoaparátu, jehož objektiv byl prvně zaměřen na ni. Přednost digitálního přístroje je v tom, že snímek je přes počítačový monitor bezprostředně k vidění. Napříč mírnosti mé ženy a vzácně vyrovnané hladině její povahy, jsem neomylně poznal, že pohled na svoji skutečnost jí rozčeřil kouzlo vánočního večera.
Maruška se rozhodla využít dovážených nízkokalorických jídel od firmy abcDieta. Záměru jsem nepřikládal příliš velkou váhu, protože jsem z vyprávění znal mnoho takových pokusů, z kterých jejich uživatelé po krátké době vystupovali s velkým zklamáním. Nicméně pro naši mámu, to bylo v dané chvíli již tzv. „prašť jako uhoď“.
Distribuce pokrmů abcDieta k zákazníkovi se provádí 6 x v týdnu na domluvené místo (zaměstnání, domov a jiné) ve sjednaném čase, kdy se v zásilce nalézá 5 vakuovaných krabiček (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina a večeře s popisem obsahu a jeho kalorickou hodnotou).
7. den v týdnu je vyhrazen dietnímu odpočinku, aby si konzument mohl na tento den obměnit dietní způsob stravy dle svého gusta, s doporučením kalorické opatrnosti.

Napříč tomu, že Maruška je velmi milé stvoření, tak se i vyznačuje silnou vůlí, s kterou se zavázala dodržování všech pokynů. První tři dny se trávicí organismus ozýval v podobě pocitu hladu. Do týdne poznal svoji marnost a přizpůsobil se novým kalorickým poměrům. Úměrně tomuto času se organismus oprostil i pocitu hladu.
Hrozny úspěchu měly lahodnou příchuť. Digitální váhový display ukazoval týdenní úbytek 3 kg. Když člověk pozná, že směr jeho cesty je přesně nasměrován do prostoru cíle, s chutí přidá do kroku. Další týden to byly 2 kg a už i mně bylo k vidění, že má láska doznává pozoruhodných proměn. Za rovné 2 měsíce se dostala na váhovou úroveň 70 kg!

Opět tedy mám doma pěknou kočenku, jak jsem ji znával z jejího mladšího věku. O měsíc později ještě snížila váhu o 2 kg pro případnou rezervu, kdy ji ale nabádám, že více už ne, že by to dál nebylo tak zajímavé, s vyznáním toho, že u ženské má být za co chytit.

POPŘED
Paní Marie Řezáčová, Brno, 50 let
Za 3 měsíce s abcDietou úbytek váhy 16 kg

Prvotní manželčiny úspěchy byly popudem i pro mne, nezapírám skeptiku v úspěchu tohoto novátorského způsobu diety. Mých vánočních 97 kg při výšce 179 cm mě otevíralo dveře do kategorie již zaručené obezity.
Můj otec byl opravdový tlouštík, který při stejné výšce jako já vážil 125 kg a zemřel v 58 letech na infarkt.

Začal jsem asi o deset dní později oproti manželce, a k dnešnímu dni jsem se dostal na hranici 82 kg, tzn. za necelé tři měsíce jsem dokázal tělesnou schránku odlehčit o 15 kg. V mém věku již nejde o nějaký estetický efekt, ale lehkost pohybu a rychlé vyběhnutí jakéhokoliv kopce či počtu schodů je pro mne lehounkým úkolem a celková lepší dýchatelnost a zvětšený elán do života je pro mě dietový výsledek velkou odměnou za tříměsíční snahu.

Ovšem ten největší přínos se dostavil asi po měsíci diety u manželky, trpí již 4 roky cukrovkou, která je poděděná po jejím otci, kdy hladina cukru v krvi dosahovala 7.3 stupňů. Po užívání abcDiety, kdy již vážila 72 kg, šla na cukrovkový test a výsledkek 4.1 vyrazil dech všem přítomným.
Na základě stoprocentního účinku diety na snížení tělesné hmotnosti, včetně jejího odzkoušeného zdravotního aspektu, jsme se oba s manželkou rozhodli pro vyřazení dřívější stravy z našeho jídelníčku a naší pokrmovou náplní se stalo trvalé užívání abcDiety, kterou průběžně doplníme přídavkem odlišné stravy.

Průběh režimu abcDiety

Klient si dohodne dobu, po kterou chce abcDietu užívat, následně se zvolí vhodná kalorická hladina, na kterou budou jídla kalkulována, vyberou se potraviny, které do režimu nechce klient zařazovat z důvodu alergie, nebo jednoduše proto, že některé potraviny nejí, nakonec čas a místo doručení pokrmů. Následně klient obdrží každý den čerstvě připravený set pěti jídel (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře), který mu bude doručen v jednorázových vzduchotěsně uzavřených obalech. U každé doručené tašky s jídlem je přiložen jídelníček s názvy jídel, kalorickou hodnotou a poznámkou, která jídla jsou určena pro ohřev. Jednotlivé pokrmy jsou označeny nálepkou, na které je napsán orientační čas, kdy by měl být konzumován.

Klient má možnost se během režimu na abcDietu obrátit a opravit si seznam vynechávaných potravin, čas a místo doručení, nebo kdykoliv režim přerušit z důvodu dovolené, nemoci, služební cesty atd. Režim bude po danou dobu zastaven a až klient bude chtít pokračovat, tak si zbytek jídel dočerpá, tedy nestane se, že by o některé jídlo přišel.

abcDieta – to je služba pro pohodlné hubnutí, v rámci které pro vás připravíme každý den 5 porcí nutričně vyváženého jídla. Tato jídla jsou denně čerstvá a velice chutná. Přivezeme je přímo k Vám do domu nebo do zaměstnání a jediné co musíte pro své efektivní hubnutí udělat je – jíst chutná a pestrá jídla, přitom měsíčně zhubnete 5-7 kg.
Více na www.abcDieta.cz

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (7 vyjádření)

 • Dobrý den,mám radost,že si stále udržuji štíhlou linii a daří se mi to.Avšak pouze moji zásluhou-nebot chci vypadat stále pěkně,přitažlivě a být zdravá.
  Samozřejmě,že mne někdy kila navíc vyběhla a hned to bylo na mne znát,jsem menší postavy.U prvního těhotenství jsem přibrala pouze 7 kg.Ty jsem pak snadno shodila po 2 měsících.Věnovala jsem se hodně sportu-jízda na kole,plavání,turistika,cvičení a pod.,nikdy jsem se nepřejídala,ale jedla jsem všechno i nějaký ten pamlsek jsem si dopřála,hlavně dodržovat pitný režim,u každého je to jinak,záleží též na ročním období a zaměstnání.
  Při druhém těhotensví jsem přibrala 13kg.Shazování mi už tak dobře nešlo a přemýšlela jsem,jak toho nejlépe dosáhnout a co nejdříve.Opět-nepřejídat se,jíst pravidelně,dodržovat pitný režim a hlavně pohyb.Pustila jsem se do běhání-nebot mne to v dětství a na škole velmi bavilo a měla jsem úspěchy.A nadbytečná kila šla dolů.Byla jsem opět pěkná a štíhlá.
  Léta přibývala a dostala jsem se do klimakteria a váha šla nahoru.Dostala jsem se při mé výšce 152cm na 59 kg a to už jsem se nemohla na sebe dívat.Co ted?Dieta-jaká-zkusila jsem nějaké drastické,pak i dietu Lenky Kořínkové-živočišná a rostlinná.Ta mi pomohla,ale trápila jsem se u ní,nemohla jsem si vzít ten den,na co mám zrovna chut.Ne diety už ne,ani žádné hladovění.Muj manžel byl diabetik,dietu nedodržoval,píchal si pouze Insulin pod kuži.Měl doma kuchařku a vše o jídle pro diabetiky a kolik kcal,které jídlo na 10dkg má.Rozhodla jsem se o tuto dietu.Zpočátku jsem si jídlo vážila-smíte jen určité množství a počet kcal.Měla jsem 14 dní trošku hlad,ale omezila jsem tuky,cukry.Sladila jsem pouze medem-nejsem diabetik ani alergická,tak mohu.3 měsíce jsem se nedotkla alkoholu,potom jsem si dobpřála malou skl.piva,či 2 deci bílého vína.Jedla jsem 5-6krát denně malé porce po 3 hodinách.Směla jsem jíst všechno i přílohy,na každé jídlo jsem se těšila.Upravila jsem si tak metabolismus a nadbytečná kila šla dolů.Nyní si váhu tímto nadále udržuji,smím jíst,co chci,pamlsek se dopřeji i to pivko a vínko si mohu dát.Zkuste to také,uvidíte.

 • Stanleynka

  No jo, zdravá výživa může přijít levněji, ale jen v případě, že si jí připravíme sami a ne, že si jí necháme dovážet od firmy, kde to bude stát pomalu 5 a více krát více než normálně:)

 • Anonymní

  Dost se píše, zdrává výživa přijde levněji než jídla klasická. Tak asi ne.

 • Jarmuschka
  Jarmuschka

  No jo – cena a dostupnost (teda nedostupnost)…

 • Anonymní

  Omlouvám se, stránky jsem prohlédla až teď, jídla vypadají báječně, ale cena je je ještě vyšší než jsem předpokládala. Zajímala jsem se o to před rokem nebo tak nějak, hodnoty nám stoupají.Líbilo by se mi , když by měně to tak někdo chystal, chybí jen sponzor. Chris

 • Anonymní

  Zní to zajímavě, ale nejedná se o ten produkt, kdy jednodenní jídelníček stojí cca 270,-kč, svačina obahuje 2 mussli tyčinky, celková hodnota je 60-70,-kč. A za měsíc vyjde jídlo pro jednoho cca na 7000,-kč a více? Když se nadsadí 1oo-150% to musí být, ale 300% a více se mně zdá opravdu mnoho. I když je tam dovoz a součet kcal. Zdraví Chris

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist