Ohlédnutí 2010

Rubrika: Trocha nostalgie

grandmaPrávě uplynulý rok začal pro nás starodůchodce slibně: naše nejstarší vnučka dostala za výborný prospěch na VŠ možnost studovat v Americe. Denně jsme přes skype byli s ní ve styku a radovali se z jejich úspěchů i z cestování po Americe o amerických jarních prázdninách.

Však se na cestu dobře zásobila i financemi z brigád doma. V lednu jsme taky lehce oslavili s manželem 50. výročí našeho seznámení a ve skrytu duše se těšili další rok na zlatou svatbu. Žel, osud tomu chtěl jinak a manžel mi v srpnu náhle zemřel … Po zbytek roku i nyní prožívám nejhorší okamžiky mého života. Zvládla jsem s potížemi řízení okolo dědictví, vdovského důchodu, běhání po úřadech … Co je platné, že se o mne obě mé děti starají, když nemám nikoho, s nímž bych si i během dne popovídala, potěšila. Moc špatně chodím, tedy jen okolo domu a autem na nákup. Kamarádka sice občas přijde, ale má taky svou rodinu. Snad se za čas o prázdninách potěším s vnoučaty.
Do nového roku bych nepřála sobě, dětem i vnoučatům nic jiného než ZDRAVÍ! Kdo má zdraví, má všecko!

Tento příspěvek byl zveřejněn v rámci soutěže Slivestrovsko-novoroční ohlédnutí, do které se do 9.1.2011 můžete zapojit i vy.

Napsal/a: pateta

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist