TVD: Konec nekonečného čekání

Rubrika: Moje cesta k miminku

Ahoj holky. Tak jsem zase tady s novým vylíváním srdíčka. Tentokrát to bude asi trochu kratší a nudnější, protože se mi za ten krátký čas nestihlo nic zajímavého poštěstit, na to si musím ještě chvilku počkat- přesně už jen dva dny, protože to se konečně uvidím s přítelem po více než dvou měsíční pauze- juchů. 🙂

Přítel už se moc těší, že bude moct to mé velké břicho konečně vidět naživo a ne jen virtuálně. Doma už se nám taky smějí, jak ho pořád nahý vystrkuju před počítačem.

Posílám jednu fotku z našeho každodenního pupkovacího rituálu.

endlisek

Chystám se za ním do Vídně, protože tam mu přistane letadlo (a nejen jemu, i pár dalším cestujícím, zatím ještě nevlastní soukromé:)) a já bych asi ještě vydržela těch pár hodin, než by dojel za mnou, ale přece jen vítání na letišti už je taková naše milá rutina a mě baví ho tam netrpělivě vyhlížet, až konečně vyjde (i když vzhledem k mé nedochvilnosti tam už dvakrát čekal on na mě, než tam dojedu:-D).

Máme v plánu se tam pár dní zdržet a trochu si užít jen tak ve dvou, naši sice s jeho příjezdem problém nemají, ale přece jen sami je sami.
Jinak je vše při starým, stále čtu pozitivní knížky a připravuji se na miminko. Taky chodím na dlouhé procházky do lesa, začala jsem cvičit na balonu a tento víkend jsem strávila připravováním zahrádky, takže se snažím být aspoň trochu aktivní a na čerstvým vzduchu.

Dnes jsem si udělala radost a v těhotenském obchůdku si nakoupila pěkné, vzdušné šatičky, abych se cítila líp a trochu mi to slušelo. Už ani jedny džíny totiž přes rostoucí bříško nedopnu, nebo jen taktak a nechci tam miminko moc utlačovat. Teď jen doufám, že bude hezky, protože šatiček už mám dost, ale ty kalhoty pořád ještě žádný, protože ta cena se mi zdála za obyčejný džíny jen elastický v pase poněkud přemrštěná. Plánuji si ty svoje na šicím stroji upravit a přeměnit na těhotenský, tak uvidíme, jestli se k tomu se svojí vyhlášenou leností dostanu dřív, než porodím :).

Jinak nevím, jak vám, ale mně se o miminku zdá skoro každou noc, asi to je tím, že o něm tak moc přemýšlím (zato o příteli se mi už nezdá skoro vůbec, trochu teď kvůli tomu na mimčo „žárlí“:)). Zrovna včera jsem měla sen, že mi při ultrazvuku doktor řekl, že je to chlapeček, tak uvidíme, co je na snech pravdy, za týden tam skutečně jdu a snad se to už dozvím a nebude tak šikovně hajat jak minule, kdy tam nešlo absolutně nic vidět.

Tak to je prozatím vše, mějte se moc hezky a užívejte těhulkování.

Článek je součástí projektu Těhotná s VD, jehož partnerem je Mamaja.cz.
mamaja
Tento článek byl zařazen do soutěže o Příspěvek dubna 2015, nezapomeňte proto prosím po přečtení na hvězdičkové hodnocení ;-).

Napsal/a: Endlisek

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Víš, jak se co dělá?

Představuji vám zajímavou knihu Víš, jak se co dělá? z nakladatelství Albatros, kterou jsme s našimi osmileťáky četli a hlavně

Čtu dál →

[Soutěž] Rodičovský dohled vs. dobré vztahy. Lezete svým dětem na nervy?

Doprovázíte děti do školy a odpoledne domů? A jak to snášejí? Pravděpodobně dobře, pokud je jim méně než 10

Čtu dál →

Recenze: Strašidelná knihovna – Duch za oponou

Nakladatelství Fragment nám přináší již třetí dobrodružství ze Strašidelné knihovny autorky Dori Hillestad Butlerové s názvem Duch za oponou.

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

  • Marinada

    To těšení je skvělé, ale teď už jste spolu, to je super, užijte si to na 100% ♥

  • pivatko

    já sotva přežívám když je v práci

  • nesnáším když je ten můj pryč, 2 měsíce bych nepřežila

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist