Miminko přes sms :)

V Moje cesta k miminku

970642_phone_2Je mi 23 let a mám všechno, co jsem si v životě mohla přát! Zní to divně a hodně nadneseně, ale je to fakt a já teď s úsměvem vzpomínám, jak se to všechno seběhlo…

Před čtyřmi roky jsem odesílala sms.ku kamarádovi, se kterým jsem měla odpoledne sraz. Někam jsem spěchala a honem se omlouvala, že to za ním bohužel nestihnu, no v tom spěchu jsem prohodila dvě číslice a vůbec si toho nevšimla. Za chvilku mi zvonil telefon a ozval se velmi příjemný hlas, který vyzvídal, proč vlastně nepřijdu… byl to úplně cizí mužský, který dostal omylem odeslanou zprávu. Ve spěchu jsem se omluvila a ukončila hovor, pak mi došlo že to nebylo příliš zdvořilé a poslala jsem ještě zprávičku se zdvořilejší omluvou.. no zkrátím to! Půl roku jsme se oťukávali pomocí sms, dalších půl si volali dlouhé hodiny a pak se konečně viděli. V tu dobu už jsme jeden o druhém věděli úplně všechno, znali své názory, jen nevěděli, jak ten druhý vůbec vypadá, ale zamilovaní jsme byli až po uši. Po roce vídání jsme se vzali a snažili se o miminko. Bohužel rok a půl bez úspěchu a tak jsme to věčné lítání po doktorech vzdali a řekli si, že nám prostě není přáno. A zase zapracovalo štěstí, které nás provází od našeho seznámení a já otěhotněla, když jsme to nejméně čekali…. dnes máme krásného pětiměsíčního chlapečka a když tak koukám jak tu v pokoji ti mí milovaní chlapi vyvádí, říkám si, že někomu děti nosí čáp a nám, kteří jdeme s dobou stačí si rodinné štěstí objednat pomocí sms. No řekněte, nevyplatí se tu korunu padesát investovat? :)) První chlapeček se jmenuje podle rodinné tradice, ale ten druhý, kterého budeme objednávat asi za rok prostě musí dostat jméno podle operátora, který nám tohle štěstí vlastně pomohl zařídit.

Toto taky stojí za přečtení!

Soutěž: Justýnka a asistenční jednorožec

Mám pro vás opět tři tipy na knižní novinky, které nedovolí, aby vaše děti trpěly „akutním nedostatkem fantazie“, jak

Čtu dál →
vláček

Jakou hračku má rád můj vnuk?

Mám 6letého vnuka a ten zbožňuje mašinky, vláčky, koleje a všechno co se týká železniční dopravy.

Čtu dál →

Moje nej hračka – vzpomínka na dětství

Já si zavzpomínám na své dětství. Bohužel žádné fotografie hraček  z dětství nemám. A nejen  z dětství, ale já

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (10 vyjádření)

 • Anonymní

  to je jak v pohádce,taky přeji i když až o pár let později ať je vše jak si přejete a hlavně hodně zdravíčka!

 • bokul

  Zuzano, ackoli uz je to dost dlouha doba od chvile, kdy jsi se tu tak krasne pochlubila, ze srdce gratuluji! A doufam, ze i to druhe – po operatorovi pojmenovane ditko, se Vam vydarilo!

 • Teda to je jak pohádka…Přeji Vám všem,ať mát takové štěstíčko po celý život a k tomu ještě zdravíčko!!!

 • Zuzko,
  ty jsi číslo:-)
  Mobilní:-)))

 • No jo, ale říkej to paličatému mužskému :)) Stejně budu objednávat kluka, i když mi tu manžel vyhrožuje, že žádné „dárcovské“ sms.ky nebudou :))

 • To bude mít dobrý monogram, asi jako ten brazilskej fotbalista Kaká 🙂

 • holčička bude Kamilka, to tvrdě vymáhá tchán… bude to pecka: Kamilka a příjmení začínající také na Ka, jen doufám, že nebude koktat :))

 • Petra

  Tak mi to Marta vyfoukla:-))
  Chtěla jsem taky dodat, že jen doufám, že nemáte Eurotel:-))
  Jinak oběma chlapečkům (i tomu plánovanému) přeju hlavně hodně zdraví.
  A ještě dotaz – jak se bude jmenovat holčička?

 • T mobile to nebude, dokonce ani malej Eurotel… :)) Nechtěla jsem dělat reklamu.

 • Hezký příběh.Takže klučina se bude jmenovat T-mobile,jó? :-)))

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

TOPlist