Miminko přes sms :)

Rubrika: Moje cesta k miminku

970642_phone_2Je mi 23 let a mám všechno, co jsem si v životě mohla přát! Zní to divně a hodně nadneseně, ale je to fakt a já teď s úsměvem vzpomínám, jak se to všechno seběhlo…

Před čtyřmi roky jsem odesílala sms.ku kamarádovi, se kterým jsem měla odpoledne sraz. Někam jsem spěchala a honem se omlouvala, že to za ním bohužel nestihnu, no v tom spěchu jsem prohodila dvě číslice a vůbec si toho nevšimla. Za chvilku mi zvonil telefon a ozval se velmi příjemný hlas, který vyzvídal, proč vlastně nepřijdu… byl to úplně cizí mužský, který dostal omylem odeslanou zprávu. Ve spěchu jsem se omluvila a ukončila hovor, pak mi došlo že to nebylo příliš zdvořilé a poslala jsem ještě zprávičku se zdvořilejší omluvou.. no zkrátím to! Půl roku jsme se oťukávali pomocí sms, dalších půl si volali dlouhé hodiny a pak se konečně viděli. V tu dobu už jsme jeden o druhém věděli úplně všechno, znali své názory, jen nevěděli, jak ten druhý vůbec vypadá, ale zamilovaní jsme byli až po uši. Po roce vídání jsme se vzali a snažili se o miminko. Bohužel rok a půl bez úspěchu a tak jsme to věčné lítání po doktorech vzdali a řekli si, že nám prostě není přáno. A zase zapracovalo štěstí, které nás provází od našeho seznámení a já otěhotněla, když jsme to nejméně čekali…. dnes máme krásného pětiměsíčního chlapečka a když tak koukám jak tu v pokoji ti mí milovaní chlapi vyvádí, říkám si, že někomu děti nosí čáp a nám, kteří jdeme s dobou stačí si rodinné štěstí objednat pomocí sms. No řekněte, nevyplatí se tu korunu padesát investovat? :)) První chlapeček se jmenuje podle rodinné tradice, ale ten druhý, kterého budeme objednávat asi za rok prostě musí dostat jméno podle operátora, který nám tohle štěstí vlastně pomohl zařídit.

Napsal/a: Zuzana

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (10 vyjádření)

 • Anonymní

  to je jak v pohádce,taky přeji i když až o pár let později ať je vše jak si přejete a hlavně hodně zdravíčka!

 • bokul

  Zuzano, ackoli uz je to dost dlouha doba od chvile, kdy jsi se tu tak krasne pochlubila, ze srdce gratuluji! A doufam, ze i to druhe – po operatorovi pojmenovane ditko, se Vam vydarilo!

 • Teda to je jak pohádka…Přeji Vám všem,ať mát takové štěstíčko po celý život a k tomu ještě zdravíčko!!!

 • Zuzko,
  ty jsi číslo:-)
  Mobilní:-)))

 • No jo, ale říkej to paličatému mužskému :)) Stejně budu objednávat kluka, i když mi tu manžel vyhrožuje, že žádné „dárcovské“ sms.ky nebudou :))

 • To bude mít dobrý monogram, asi jako ten brazilskej fotbalista Kaká 🙂

 • holčička bude Kamilka, to tvrdě vymáhá tchán… bude to pecka: Kamilka a příjmení začínající také na Ka, jen doufám, že nebude koktat :))

 • Petra Vymětalová

  Tak mi to Marta vyfoukla:-))
  Chtěla jsem taky dodat, že jen doufám, že nemáte Eurotel:-))
  Jinak oběma chlapečkům (i tomu plánovanému) přeju hlavně hodně zdraví.
  A ještě dotaz – jak se bude jmenovat holčička?

 • T mobile to nebude, dokonce ani malej Eurotel… :)) Nechtěla jsem dělat reklamu.

 • Hezký příběh.Takže klučina se bude jmenovat T-mobile,jó? :-)))

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist