Nové začátky

Rubrika: Jen tak

PICT0155Každý začátek je těžký a v životě prožijeme takových začátků hned několik. Hned po narození si začínáme zvykat na nové prostředí, spoustu lidí , na nočník, na nová jídla, na rozmary počasí.

Když trochu odrosteme , tak si zvykáme na školku, paní učitelku, nové kamarády, pak přijde škola a s ním další nový začátek, pak učiliště nebo jiná škola a nakonec zaměstnání a snad poslední nový začátek. Omyl!!! Začátkem je i seznámení s osobou druhého pohlaví, první láska, první zklamání a také manželství, někdo má v manželství i několik začátků, než opravdu najde toho pravého. Novým začátkem je i rodičovství a výchova dětí, a tak se stále opakuje z generace na generaci řada nových začátků. Poslední nový začátek je důchod, zvyknout si , že člověk už nemá povinnost jít do práce a čekat ne na nový začátek, ale bohužel konec, který čeká na nás na všechny. Tak přeju všem šťastné začátky, všechny jsou úžasné!!!!

Tento příspěvek byl zařazen do soutěže Pojďte si povídat … v březnu 2011. Stačí se zapojit do diskuse Nové začátky nebo do 25. 3. 2011 poslat svůj článek do redakce.

Napsal/a: aduja

Toto taky stojí za přečtení!

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Jak vybrat postel do dětského pokoje?

Výběr postele je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování dětského pokoje. Pokud má dítě ničím nerušený a kvalitní spánek,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • A ikdyž je někdy ten život těžký,je stejně fajn,protože se vlastně skládá skoro každý den z NOVÝCH ZAČÁTKŮ 🙂

    TAKŽE SI DRŽME PĚSTI,ABY BYLI JEN /POKUD MOŽNO/ TY ZAČÁTKY JEN NEJ….

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist