Když miláček stůně.

Rubrika: Jen tak

1197801_writing_on_laptopNáš miláček mazlíček rodiny stůně. Není to nemoc obyčejná, potřebuje ošetřit od specialisty. A tady je právě zakopaný pes! Má dovolenou!!!!!!!!!!! Jen si to představte…

Ovšem jsem nezmar a tak stále volám, píšu SMS, prostě otravuji. Jen počkejte, pánové, já Vám ukáži!!!!!!!!!!
Však jsem se i dočkala, patřičný odborník je v práci a dokonce se věnuje i své pracovní náplni. To bylo radosti.
Musim se tedy přiznat, že raději nechci vidět účet za telefon, však volat ve špičce Teplice – Brno, to něco obnáší. Jen než ho najdou, kde vlastně je, najít i patřičné dokumenty, bez kterých se neobejde, tož je doba veliká. Ovšem vše se daří.
Po 3 týdnech smutku a naděje na zlepšení je propuštěn a nám navrácen. No, pravda, vypukl boj, kdo nejdříve získá nové informace. I toto se vyřešilo, až na malou, doopravdy docela malinkatou nepatrnou zanedbatelnou maličkost.
Pokud snad Vás zajímá, co to je, vězte, nic podstatného, důležitého čí snad rozhodujícího není.
Jen náš miláček, mazlíček rodiny, klouček blikavý, povídálek, zdroj nových a stále se rozrůstajících informací, počítač, onemocněl. Odešla vypalovačka, stůně zdroj rámusu, otřesu domu a stížností sousedů na zvuky, co se linou z našeho domu po širém kraji. Proto ten odborník, i nápovědu dostal, DVD funguje, omladina se raduje, jen Špejlička CD nemá. Nevypaluje!!!!!!!!
Co dodat, domů byl navrácen, rodinkou pohlazen a hle!!!!!!!!!!!!
DVD nefunguje a CD se točí, vyřvává po kraji, sousedé říkaji, hele, už je doma, ale co to jsou za zvuky? Že by omladina změnila styl?
Kdepak, to taťka vyhrává, radost si dělá, ale mraky se stahují, v pátek jde mašinka za specialistou. Snad tentokrát, až se nám navrátí, bude vše k potěše celé mé rodinky. Do té doby, doufám, nebude domácí potopa, povodeň, nestoupne hladina slzavého údolí, vždyť nosit gumovky po bytě a místo u postýlky mít střapaté bačkorky s šimravou bambulkou nacházat galoše, to by doopravdy netěšilo mé srdéčko.
Děkuji všem za pochopení mé obavy, nevim zda mazlíček domů ve zdraví dorazí.

Napsal/a: Kasparek

Toto taky stojí za přečtení!

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Návod na výrobu vánočního zvonečku

Vánoce se pomalu ale jistě blíží a proto je vhodné ve volných chvílích začít s přípravou vánočních ozdob. Největší radost

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist