Znáte Vaše děti?

Rubrika: Soutěže

Nemám teď na mysli dítka, která máte doma, tam se jejich dobrá znalost u rodičů předpokládá. Ptám se ale na stránky, které si právě prohlížíte – VašeDěti.cz – znáte je?

Možná jste již jejich stálými čtenáři, třeba jste se už i stali členy KLUBka, nebo jste tu teď poprvé. Přijměte pozvání na malou exkurzi po těchto stránkách. Nečekejte však žádného průvodce ani plánek, jaký nabrat směr. Kudy se při své prohlídce vydáte, kam všude zabrousíte a co uvidíte, to necháme na Vás…


U příležitosti prvních „půlročních narozenin“ těchto stránek jsme pro Vás připravili soutěžní test. Jeho součástí je 20 otázek a jedno tipování, na jehož základě vyhodnotíme vítěze.

O co budete soutěžit?
1. cenatepelná láhev z rašeliny z naší nabídky
2. cena – koupelová pěna Johnson’s baby moisturising bath (500 ml)
3. cena – Bublinková koupel pro krásné chvíle (375 ml)

Jak budete soutěžit?
U testových otázek vždy vyberete jednu správnou odpověď. Na závěr připíšete svůj tip, kolik návštěvníků zaznamenají naše stránky v den svých „půlročních narozenin“ – 13. května 2005. (K počítání návštěvnosti používáme toplist.cz – sledovat ji můžete v levém sloupci každé stránky.)
Odpovíte-li na všech 20 otázek správně, můžete 13. května napjatě sledovat, zda byl zrovna Váš tip správný.
My 14. května zkontrolujeme skutečný počet návštěvníků a dáme Vám vědět, kteří 3 tipující se mu nejvíce přiblížili. Ti získají některou z cen. V případě, že se v těch nejpřesnějších tipech budete shodovat, vybereme toho z Vás, kdo se do soutěže zapojil nejdříve.

Kdo se může soutěže zúčastnit?
Kdokoli, kdo má platnou emailovou adresu. Tu je totiž třeba při tipování uvést, abychom Vás pak mohli kontaktovat kvůli předání výhry. S jedním emailem můžete soutěžit jen jednou.
Jste-li členem KLUBka a budete při vyplňování soutěžního formuláře přihlášeni, email uvádět nemusíte. Navíc získáte odesláním vyplněného formuláře 5 bodů do KLUBkové soutěže za účast. V případě, že všechny otázky zodpovíte správně, dalších 5 bodů Vám připočteme.

Kdy a kde můžete soutěžit?
Soutěž bude probíhat od 1. do 12. května a najdete ji v rubrice Soutěže – sekce Znáte je?

Upozornění: Výhry budeme rozesílat pouze v rámci ČR. Případným zahraničním výhercům můžeme jejich odměnu zaslat jen na jejich vlastní náklady.
Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

  • Jsem zde teprve 2 měsíc a Vaše děti se mi líbí.

  • Petra Vymětalová

    Malé upozornění – všechny svoje odpovědi si raději ověřte, všechno potřebné se na stránkách dá najít a troufám si říct, že některé odpovědi jsou docela překvapující. Nespoléhejte proto jen na svůj dobrý úsudek 😉

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist