Znáte Outdoorbaby.cz?

Rubrika: Soutěže

Jméno dalšího sponzora soutěže Znáte je? vám už možná bude aspoň trošku povědomé, jelikož již věnoval slevové poukázky do naší KLUBkové soutěže.Tentokrát ale budeme hrát o věcné ceny, které jistě stojí za trochu úsilí při hledání správných odpovědí.

Jak už logo v úvodním odstavečku napovídá, sponzorem tohoto kola soutěže bude internetový obchod Outdoorbaby.cz.

Seznamte se s internetovým obchodem Outdoorbaby.cz

Internetový obchod www.outdoorbaby.cz nabízí značkové outdoorové vybavení pro děti a dále oblečení a potřeby pro pobyt a hry dětí v přírodě. Ať už jste totiž na skutečné horské výpravě, cyklo-výletě nebo jen v místním parku, můžete s dětmi zažít velké dobrodružství. Ale i to největší dobrodružství se dá jen těžko užít s prochladlým, promočeným a unaveným dítětem. Nabídka našeho obchodu umožní vám a vašim dětem užívat si outdoorových aktivit v každém ročním období.

Spokojení rodiče mají spokojené děti a moderní rodiče vědí, že s rodičovstvím už nemusí rezignovat na oblíbené činnosti, jako je sport nebo cestování. Nabídku obchodu proto doplňuje celá řada výrobků, které usnadní a zpříjemní cestování s miminky a malými dětmi. Vybíráme velmi pečlivě z nabídky nejlepších, časem prověřených výrobců z celého světa, kvalitní vybavení pro vaše děti. Stále se rozhlížíme kolem a hledáme nové a zajímavé výrobky, které bude užívat mnoho dětí po mnoho let.

Outdoorbaby… kde dobrodružství začíná.

Ceny do soutěže

Soutěž s Outdoorbaby.cz poběží od 17. do 30. dubna 2009 a hrát budeme o dětské gumáky a dětské ponožky s podrážkou dle vlastního výběru a o praktický svačinový set.

Přečtěte si také článek dobrodružství začíná na Outdoorbaby.cz, který vyšel na Meredit.cz.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

  • Anonymní

    Obchod se mi líbí velice. Zboží praktické a hlavně mají i věci, které jsem scháněla a nikde nesehnala. Jen si kvalitu opravdu nechaj zaplatit – treba mikinu ji za 700,- urcite nekoupim 🙂 Ale jinak oooopravdu krasny veci.

  • JanaOss

    Koukla jsem na to a přiznám se, že kolikrát, ač je to oblečení nebo hračky, docela smutním, že ti mí zmetci jsu tak velcí. Já pletla jako o život, aby kluci měli hezké svetříky a kalhotky. Něco jsem i ušila. Janinka byla jak panenka. Pletené sukýnky, k tomu krásné svetýrky ve stejných ¨základních barvách s vyplétanými obrázky, zimní soupravičky- no bývala jsem přebornice a taky každý kdo na malé děti pletl ví, že to šlo jak po másle. Dneska mi pletený všetr nosí jen prcek v zimě a ještě si ho schválně nebere, aby prý si ho nezničil. Tak leží druhý rok ve skříni, měl ho dvakrát na sobě, líbí se mu, ale ……

  • Velice mne tento článek zaujal,líbi se mi,kdyby byli takovéto obchody za nás určitě by se mi kupovalo líp.Doba už pokročila tak maminky mají lepší výběr co obléci dětem do přírody.Dříve se daly staré tepláky,gumáky a pláštěnku a mazej.Dnešní maminky to mají mnohem lepší.Všem krásný den.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist