Znáte Galt?

Rubrika: Soutěže

Už vloni v létě jste měli možnost seznámit se prostřednictvím soutěže Znáte je? s hračkami Galt. Stejným způsobem bychom nyní rádi tyto hračky představili těm, kteří se posledně do soutěže nezapojili. Pro ty, kteří o krásné ceny bojovali už posledně, budiž toto kolo připomínkou se třemi lákavými výhrami.

Seznamte se

Společnost GALT je jednou z nejúspěšnějších společností na trhu hraček a vzdělávacích pomůcek pro děti na světě. Většina produktů je speciálně navržena pro vzdělávání dětí všech věkových kategorií.
Mimořádná pozornost u produktů GALT je pak věnována kvalitě a bezpečnosti. Všechny produkty splňují ty nejpřísnější evropské normy a svou kvalitou se řadí k absolutní špičce na trhu.

logoVětšina produktů GALT je speciálně navržena pro vzdělávání dětí všech věkových kategorií. Od základních motorických schopností až po výuku anglického jazyka či pletení.

Nespočet ocenění a oblíbenost značky GALT po celém světě vychází především z revolučních nápadů a designu. Jen zde můžete nalézt ty nejvhodnější produkty pro děti všech věkových kategorií, které přináší vždy něco navíc.

Vybrané produkty GALT nyní najdete ve svých oblíbených prodejnách hraček v české lokalizaci.

Soutěž Znáte je? s podtitulem Kostkování s Galtem proběhne od 3. do 16. dubna 2009. Jak už podtitul soutěže napovídá, ve hře budou kostky:
Pěnové kostky – 6 velkých měkkých pestrobarevných kostek, s nimiž bude vaše miminko procvičovat motoriku, může poznávat zvířátka, hledat rolničku. Vhodné pro děti od 6 měsíců, lze prát v pračce.
Šťastné kostky – 8 vzájemně spojených měkkých kostek s 12 druhy zvířátek, s nimiž si můžete vyprávět různé příběhy. Vhodné pro děti od 9 měsíců, lze prát v pračce.
Kostka plná překvapení – velká kostka s 6 různými aktivitami pro děti od 6 měsíců.

výhry
výhry
výhry

O hračkách Galt si můžete také přečíst článek Galt – hračky (nejen) pro nejmenší zveřejněný na našem partnerském serveru Meredit.cz.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

  • Jsou krásné, až se rozplývám nad tou barevností a malý by si s tím už nepohrál:)))

  • já zatím děti nemám, tak snad v budoucnu se bude hodit

  • Jano, tak že by pro vnoučata? 😉

  • JanaOss

    Ty dnešní hračky jsou tak nádherné, škoda, že moje děti jsou tak velké

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist