Znáte FOTOvzpomínky.cz? … soutěž o poukázky na výrobu fotoknih zdarma

Rubrika: Soutěže

V článku Vánoce, Vánoce, přicházejí… aneb už přemýšlíte, čím obdarujete své blízké? jste dostali tip na dárek, který potěší jistě celou rodinu. Teď budete mít možnost vyhrát výrobu fotoknihy, fotokalendáře a fotoalba zdarma!

FOTOvzpomínky.cz – Seznamte se

Fotovzpomínky.czNevíte si rady s dárkem pro přítele nebo babičku? Věřte, že oba potěší fotokniha nebo fotokalendář z vašich vlastních fotografií.
Fotovýrobky, které nabízíme, jsou vhodným dárkem pro každého. Stačí zvolit ty správné fotografie a máte originální dárek pro své nejbližší.
V nabídce najdete několik typů fotoknih v různých deskách i formáte. Fotografie lze uspořádat dle vlastního uvážení a využít spousty efektních grafických prvků jako jsou rámečky, masky, barevné pozadí…

Chtěli byste si vytvořit také pěkné fotoalbum? Stačí, když si ZDARMA stáhnete Book-Maker a pustíte se do tvoření.
Máte-li navíc soutěživého ducha a/nebo byste rádi na tomto originálním dárku i něco ušetřili, zapojte se od 9. do 22. listopadu do dalšího kola soutěže Znáte je?.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy pro péči o pleť: jak se zbavit akné v těhotenství

Jak často přemýšlíte o tom, jak hormony ovlivňují stav vašeho těla? Chápeme, že v běžném životě tomu zvláštní pozornost

Čtu dál →

Zdravé potraviny během kojení vhodné pro maminku i dítě

Kojení je velmi důležitá součást vývoje každého miminka. Prostřednictvím mléka předává maminka svému dítěti potřebné živiny, a proto je

Čtu dál →

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Foto knihy si už tvořim delší dobu. Teď jsem udělala i jeden kalendář pro syna k Vánocům s fotkama vnoučka -jeho syna. Ještě uvažuju o kalendáři pro sestru.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist