Uhodni obrázek

Rubrika: Soutěže

Úkolem je uhodnout, co se nachází na obrázku, který prošel několika deformacemi.
Vítězem se stává ten, kdo jako první odhalí a co nejpřesněji popíše objekt na obrázku.(např. nestačí „nějaká kytka“, je-li na obrázku kytice žlutých růží ve váze, přesnou odrůdu růží samozřejmě určovat nemusíte)

 • Nejnovější nápovědu najdete vždy na stránkách sponzora aktuálního kola soutěže. Na našich stránkách bude zveřejněn tipovací formulář, vaše tipy za posledních 24 hodin.

 • Nápověda bude obměňována v pravidelných intervalech, které určí sponzor soutěže. O podrobnostech zveřejňování nové nápovědy pro dané kolo, budete vždy předem informováni.
 • Hlasování je veřejné. Na stránce věnované soutěži budou všechny tipy za posledních 24 hodin. Po 24 hodinách od vložení, každý bude každý tip ze stránky automaticky odstraněn.
 • Každý soutěžící může hlasovat pouze jednou denně. Členové KLUBka mohou během jednoho dne poslat 2 tipy.
 • Aby bylo hlasování přijato, je nutné vyplnit všechny požadované údaje.
 • Mazány budou i vzkazy s vulgárním či urážlivým obsahem.

 • Kontrola Vašich odpovědí bude probíhat náhodně (minimálně dvakrát denně). O tom, že kontrola proběhla (a s jakým výsledkem) budete informováni.
 • Bude-li v danou chvíli již několik správných tipů, vítěze vybereme nejen podle času uvedení odpovědi, ale i podle přesnosti (tj. větší šanci má odpověď „žluté růže ve váze“ než „kytice růží“ ač dříve uvedená). Snažte se proto obrázek vystihnout co možná nejpřesněji.
 • O správnosti či nesprávnosti každé odpovědi rozhoduje výhradně pořadatel soutěže. Proti jeho rozhodnutí se nelze odvolat.

 • Vítěz bude kontaktován na uvedený email, aby zaslal svoji poštovní adresu, na kterou pošleme výhru. Tuto adresu je třeba poslat do 7 dnů od ukončení soutěže, jinak výhra propadá a cena bude použita pro další kolo soutěže.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž v jejím průběhu kdykoli ukončit bez uvedení důvodů.

 • Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou a budou rozesílány pouze v rámci ČR.


  Všem soutěžícím přejeme bystré oči, příjemnou zábavu a hodně štěstí při luštění našeho rébusu!

  Napsal/a: redakce (Petra)

 • Toto taky stojí za přečtení!

  Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

  Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

  Čtu dál →
  Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

  Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

  Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

  Čtu dál →

  Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

  Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

  Čtu dál →

  Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (23 vyjádření)

  • Anonymní

   no prostě klasicky ženskej problém – levá a pravá :-)) já si to několikrát ověřovala, abych to nenapsala blbě 🙂

  • Holky, když kliknete na soutez na webu bazárku Barunka, tak pak sjeďte šipku dolů, protožehorní bunner je stejnej. Taky mě to poprvé zmátlo.

  • hurá,už vidím obrázek.. Petra,šikulka. Fakt to bylo tím klikáním v pravým sloupci. Ted jsem klikla vlevo a už mám obrázek. Děkuju

  • děkuju za rady,jste s námi trpělivý. Jsem ráda,že nejsem natvrdlá sama.hihihi. jdu to znova zkusit,pak písnu,jak jsem dopadla.

  • Petra Vymětalová

   Už jsem na to asi přišla – holky, klikáte v levém nebo v pravém sloupci?

   Prokliknout musíte odkaz v LEVÉM sloupci – hned nahoře je nápis Oddělení, pod ním pak vypsaná jednotlivá oddělení – první je tam 0-3 měsíce, pak 3-6 měsíců, …, předposlední Těhotenské a úplně poslední Soutěž s http://www.vasedeti.cz (to je ono).
   Pod tím jsou pak odkazy na různé informace.

  • Jsem na tom stejně, jak zebra. Prostě nejde mi prokliknout SOUTĚŽ, ale když kliknu na VAŠE DĚTI, tak mě to vrátí sem. Tak jsem fakt blbá nebo co?

  • Zebro, když se dostaneš na Barunku, v levo je sloupec ODDĚLENÍ. Úplně poslední bod je SOUTĚŽ S http://WWW.VASEDĚTI.CZ. Na ten klikni a měla bys tam mít obrázek.

  • Když kliknu na http://www.vasedeti,tak mě to vrací sem. SOS..

  • Petra Vymětalová

   zebro,
   jen se klidně ptej, omlouvám se, že to není napsané dost jasně.

   Takže postup 🙂
   1. V pravém sloupci jakékoli stránky „Vašich dětí“ klikni na Uhodni obrázek.
   2. Dostaneš se na stránku soutěže, kde je formulář pro vložení tipů a taky odkaz na sponzora (v tomto kole je to Bazárek Barunka).
   3. Proklikni odkaz na stránky sponzora.
   4. Většinou po prokliknutí budeš na stránce s obrázkem – u sponzora.
   (V tomto kole bohužel odkaz vede vždy jen na titulní stranu, sama to nedovedu vysvětlit – proto musíš ještě kliknout na „soutěž s http://www.vasedeti.cz„, což najdeš mezi odděleními v levém sloupci Bazárku Barunka).
   5. Pořádně si prohlídni obrázek a pokus se přijít na to, co na něm je.
   6. Na našich stránkách vlož svůj tip (na stránce Uhodni obrázek).
   7. Protože jsi zaregistrovaná, můžeš během 24 hodin vložit celkem dva tipy, za každý dostaneš 1 klubíčko do klubíčkové soutěže.

   A proč ten obrázek není přímo u nás?
   Jasně, bylo by to jednodušší.
   Jenže – sponzor dá do soutěže ceny, tak si myslím, že je fér, abyste se na jeho stránky aspoň podívali. Třeba Vás tam něco zaujme – což může být plus jak pro sponzora, tak i pro Vás 🙂

   Máte-li jakékoli další dotazy, klidně je sem pište, pokusím se to ujasnit (stejně tak u jakékoli další soutěže).
   Pokud bude pořád problém s hledáním obrázku, zkuste popsat i svůj postup.

   Hodně štěstí v soutěži!

  • děkuju za radu,ale jsem asi fakt natvrdlá. Klikla jsem na Uhodni obrázek a pořád žádný obrázek nevidím..

  • Petra Vymětalová

   Beo, mně to funguje – prokliknutím odkazu z našich stránek se dostanu na titulní stranu Barunky (bohužel z nějakýho důvodu tentokrát nejde udělat odkaz přímo na stránku s brázkem), pak v levým sloupci, jak jsou oddělení, kliknu na „soutěž s http://www.vasedeti.cz„. Tím se dostanu už na stránku, kde je obrázek, Sice se to tváří jako nabídka výrobku, ale je to náš obrázek.

   Kdyžtak mi popiš svůj postup a zapátráme.

  • Petro, já ten obrázek taky nemůžu najít. Na jejich stránkách mi to prokliknout nejde. Když prokliknu ten velký nápis o soutěži, tak mě to zase přesměruje zpět. Tak nevím. Už se o to snažím dva dny a připadám si jak b…c.

  • Petra Vymětalová

   zebro,

   Vandula radí správně – ten odkaz najdeš na stránce soutěže Uhodni obrázek.

   Na stránku soutěže se dostaneš buď prokliknutím jejího názvu v tomto komentáři nebo v pravém sloupci každé stráky mezi aktuálními soutěžemi.

   Doufám, že se ti soutěž bude líbit, držím palce.!

  • proklikni text „soutěž s http://www.vasedeti.cz

  • Nenašla jsem obrázek,který se má uhodnout. Poradíte mi někdo? Jsem tu poprvý. Děkuju

  • Petra Vymětalová

   Asi je na mě, abych se k tomu vyjádřila, takže…
   1. k soutěži samotné – ta naše vznikla někdy koncem listopadu, kdy se mi ozvali z Oskárka, že by měli zájem o spolupráci, třeba formou cen do soutěží. Toho jsem se moc ráda chytla a začala přemýšlet, jakou soutěž vytvořit – kriteriem pro mě bylo, aby soutěž měla jednoznačného vítěze a aby nebyla pro soutěžící časově náročná, z toho vyšlo, že úkolem bude něco zjistit nebo uhodnout, z toho vyplynul nápad s obrázkem. Nemůžu na 100% tvrdit, že je to čistě můj vlastní nápad, je možné, že kdysi dávno jsem na tuto soutěž někde narazila, ale můžu na 100% říct, že jsem ji odnikud „neukradla“;-)(to mi samozřejmě můžete, ale taky nemusíte, věřit, nemám to jak dokázat).
   2. k „vykrádání“ webů – moc by mě mrzelo, kdyby někdo nabyl dojmu, že něco takového na těchto stránkách probíhá! Netajím se tím, že všechny články nejsou původní, ale u všech těch převzatých uvádím jejich zdroj, v naprosté většině případů jsou články dokonce přebírány s vědomím jejich autorů nebo provozovatelů „zdrojových“ webů, což mi přijde dostatečné. Ty články, kde výslovné svolení nemám, zařazuji výhradně do rubriky Odjinud. Máte-li pocit, že někde tato informace chybí, je nesprávná nebo nedostatečná, dejte mi vědět – chybu napravím, nebo vysvětlím, jak to v daném případě je.
   3. maminkovská témata – zde je to opravdu problém, je těžké vymyslet něco originálního, co ještě nikdo nemá. Konkurence je velká a ty maminkovské problémy jsou pořád stejné – spinkání, kakání, kojení, příkrmy, nočník, výchova… kdo to nikdy neřešil? Dle návštěvnosti stránek ale soudím, že to maminky pořád zajímá, a mám tak tedy dojem, že ten čas, který tomu věnuji (a není ho málo) má snad smysl.
   4. Prosím, neberte tohle jako výlev uražené ješitnosti – píšu v naprostém klidu, Lenčin postoj chápu, nejsem uražená, jen mám pocit, že bych se k tomu měla vyjádřit.

   Jakékoli další připomínky v tomto směru mi můžete posílat na email nebo je přidat do vzkazů.
   Brzy začne další soutěž (v jistém směru podobná této), tak teď jen pevně doufám, že ji jinde nemají taky:-)

  • Omlouvám se, zapomněla jsem vložit jméno. Předchozí příspěvek byl můj.

  • Anonymní

   Asi jo. Ale začíná mě zlobit to, jak se rozmáhá „vykrádání“ webů. Nápadů, článků atd. (tím nechci říci, že tady kradou)Vím, že maminkovské téma je stále stejné, ale tím spíš bych čekala větší kreativitu při vymýšlení soutěží a podobně. Jeden má to a bum za nějakou dobu to má i ten druhý. Někdy je to náhoda a někdy ne.

  • Lenko, a ptala ses po něčem originálnějším i tam? Já totiž měla podobné pocity, když jsem tam asi před měsícem objevila jejich soutěž – zde to totiž běželo už na začátku prosince (http://www.vasedeti.net/uhodni_obrazek.php).
   Ale jak mi bylo vysvětleno, tahle soutěž je mnohem starší, z nějakého časopisu. A kromě toho – není důležitější, že si můžem zasoutěžit????

  • Taková soutěž již běží na http://www.mistecko.net Nemáte něco originálnějšího?

  Co na to říkáte?

  Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

  Sdílet
  Sdílet
  TOPlist