Příspěvek měsíce

Rubrika: Soutěže

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo napíše původní článek pro www.vasedeti.net, který bude publikován nejpozději poslední den soutěžního měsíce.

Sponzorem soutěže je nakladatelství Portál.

Pravidla soutěže:

 1. Cílem této soutěže je vybrat „nej“ článek uveřejněný na našich stránkách během daného měsíce.
 2. Soutěže se můžete zúčastnit buď jako autor příspěvku, nebo jako hlasující.
 3. Nominace příspěvků
  1. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo napíše původní článek pro www.vasedeti.net, který bude publikován nejpozději poslední den soutěžního měsíce.
  2. Rozhodující je doba uveřejnění příspěvku. Abyste zajistili, že Váš příspěvek uveřejníme ještě v průběhu daného měsíce, je třeba ho odeslat s 48hodinovým předstihem.
  3. Pokud bude příspěvek zaslán s menším než 48 hodinovým předstihem, nemůžeme zaručit, že bude uveřejněn ještě v daném měsíci. Splní-li však všechna ostatní kriteria, bude automaticky zařazen do soutěže o příspěvek následujícího měsíce (tj. měsíce, ve kterém bude na stránkách uveřejněn).
  4. Do soutěže nebudou zařazeny příspěvky do rubrik Říkanky, Recepty, Vaše tipy, Odjinud. O zařazení příspěvků do rubrik Knihovnička, Pohádky rozhoduje pořadatel soutěže.
  5. Podmínkou zařazení do soutěže je uvedení emailové adresy (abychom mohli v případě výhry autora kontaktovat pro zaslání poštovní adresy)
  6. Fotografie a obrázky k článkům budou přijímány jen po předchozí dohodě. Velikost jedné fotografie nesmí přesáhnout 100kB. Uveřejněny budou pouze fotografie, které mají s příspěvkem přímou souvislost.
  7. O nominaci příspěvku rozhoduje výhradně pořadatel soutěže.
  8. Pořadatel soutěže může jakýkoli příspěvek ze soutěže vyřadit kdykoli v jejím průběhu. V takovém případě udá důvod vyřazení soutěžního příspěvku. Proti tomuto rozhodnutí se nelze odvolat.
  9. Všechny články zařazené do soutěže o příspěvek aktuálního měsíce jsou ve výpisu článků označeny ikonkou .
 4. Hlasování
  1. Vyhodnocení nejlepších příspěvků proběhne od 1. do 10. dne následujícího měsíce formou ankety mezi čtenáři. V těchto dnech bude v sekci Příspěvek měsíce uveřejněn hlasovací formulář.
  2. Započítány budou pouze hlasy odeslané prostřednictvím hlasovacího formuláře.
  3. Kompletní seznam všech soutěžních příspěvků včetně odkazů na ně bude uveřejněn první den následujícího měsíce v sekci Příspěvek měsíce spolu s hlasovacím formulářem.
  4. Všechny články, pro které budete moci v uvedených dnech hlasovat budou ve výpisu článků označeny ikonkou . Prokliknutím této ikonky se dostanete přímo na hlasovací formulář, ve kterém budou automaticky příspěveku, přes jehož název jste se na formulář dostali, přiděleny všechny 3 hlasy. Toto označení můžete ve formuláři změnit podle vlastní vůle.
  5. Každý hlasující má k dispozici 3 hlasy, které může rozdělit dle vlastního uvážení (např. 3 různé články dostanou po jednom bodě, všechny 3 hlasy může dostat jen jeden příspěvek, atd.). Povinností hlasujícího je udělit alespoň jeden ze svých hlasů.
  6. Aby bylo hlasování platné, je nutné uvést celé jméno a platný email (každý může hlasovat jen jednou).
 5. Slosování
  1. Každý, kdo dá alespoň jeden platný hlas některému ze soutěžních příspěvků, zodpoví správně soutěžní otázku a zapojí se i do naší ankety, bude zařazen do slosování.
  2. Soutěžní i anketní otázka budou publikovány současně se zpřístupněním hlasovacího formuláře, tj. od 1. do 10. dne následujícího měsíce v sekci Příspěvek měsíce.
  3. Zodpovězení anketní a soutěžní otázky není podmínkou pro započítání hlasů.
 6. Výsledky soutěže budou zveřejněny nejpozději 20.den měsíce, kdy hlasování probíhalo.
 7. V případě shodného počtu bodů o vítězi rozhoduje pořadatel soutěže.
 8. Současně se zveřejněním výsledků budou oba vítězové kontaktováni emailem, aby nám zaslali svoji poštovní adresu pro zaslání výhry. Adresu je nutné odeslat nejpozději do týdne od vyhlášení výsledků, jinak výhra propadá ve prospěch dalších soutěžících (autor příspěvku na druhém místě nebo nové losování).
 9. Příspěvek oceněný v soutěži bude ve výpisu článků označen ikonkou .
 10. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž v jejím průběhu kdykoli ukončit bez uvedení důvodů.
 11. Výhry budou rozesílány pouze v rámci ČR a nejsou vymahatelné soudní cestou.

Těšíme se na všechny Vaše příspěvky, které zajisté obohatí naše-Vaše stránky. Všem zúčastněným přejeme hodně štěstí.

CHCETE-LI SE TÉTO SOUTĚŽE ZÚČASTNIT, STAČÍ POSLAT VÁŠ PŘÍSPĚVEK (musí tematicky souviset s dětmi) prostřednictvím těchto stránek. Využijte k tomu odesílací formulář.
Nemáte-li chuť do psaní a přitom byste rovněž rádi vyhráli, stačí se zúčastnit hlasování a odpovědět správně na soutěžní otázku a vyjádřit se k naší anketní otázce.
Seznam soutěžících příspěvků a hlasovací formulář najdete v sekci Příspěvek měsíce.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  POZOR, tato pravidla platí jen po vyhodnocení příspěvku dubna 2005 (včetně).
  Příspěvek května 2005 bude vyhodnocen již podle nových pravidel, která také najdete v rubrice Soutěže – sekce pravidla.

  A malý bonus pro členy KLUBka, kteří budou pro příspěvek dubna hlasovat – dodatěčně vám připíšeme jedno klubíčko za hlasování na Váš klubkový účet (i bez odpovědí na soutěžní a anketní otázku).

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist