Soutěžte s námi a potěšte svou Moc Důležitou Ženu

Rubrika: Soutěže

Po celém světě se 8. března slaví Mezinárodní den žen. Pokud chcete svou partnerku, maminku, dceru, sestru, babičku, tetu či kamarádku překvapit, připravte pro ni dárek, který ji potěší nejen na MDŽ, ale i v běžných dnech. Inspirujte se fotodárky od empikfoto.cz a připomeňte svým milým společně strávené okamžiky.

Stále na očích

Možná už také “klasické” fotky považujete za přežitek a spoléháte raději na složky v pamětích počítačů nebo mobilních telefonů. Jenže upřímně: kdy naposledy jste měli čas je otevřít a připomenout si všechny ty báječné chvíle, které vaše fotky zachycují? Není pak divu, že řada ve složkách uložených vzpomínek upadne do zapomnění. Nenechte se o ně připravit a mějte je neustále na očích.

Připomeňte je také ženám, které jsou pro vás tak důležité, protože vnášejí do vašeho života štěstí a pozitivní energii.

Jak? Vytiskněte pro ně fotky, které jim zlepší náladu doma i v práci. Na www.empikfoto.cz, kde najdete široký výběr formátů i typů papíru, je pořídíte ve vysoké kvalitě. A nemusíte zůstávat jen u populárního formátu 9 x 13 cm. Co takhle ozdobit si obývák XXL fotografií dosahující rozměrů až 70 x 100 cm?

Všichni pohromadě

Dělí vás od maminek či babiček desítky, nebo dokonce stovky kilometrů? Nebo je máte „za rohem“, ale kvůli práci s nimi nemůžete trávit tolik času, kolik byste si přáli? Potěšte je dárkem, díky němuž se ocitnou u klíčových okamžiků vašeho života. Zvěčněte jim ve fotoknize první krůčky vašeho dítěte, kolaudaci nového bytu nebo třeba jen rodinný výlet či společný nedělní oběd.

Více než stovka šablon z různých tématických kategorií je pro vás připravena na stránkách www.empikfoto.cz, kde si pro svou fotoknihu vyberete formát, který bude vyhovovat právě vám. Určete si rozložení snímků, přidejte textové pole a vyberte pozadí a různé ozdobné prvky tak, aby byla fotokniha stejně krásná jako vaše vzpomínky.

U jednoho stolu

Ne vždy se najde příležitost dopřát si po obědě kávu nebo čaj se svými blízkými. Pokud je obdarujete hrníčkem se svou fotkou, budou si oni moci vychutnat svůj oblíbený nápoj s vámi.

Originální fotohrnek vytvoříte na www.empikfoto.cz, ať už s vlastní šablonou nebo s některou z více než 50 předvolených. Pestrý je i výběr samotných hrníčků. Vedle tradičních fotohrnků v různých barvách najdete například i oblíbené kouzelné hrnky, na nichž se obrázek objeví až po naplnění horkým nápojem.

Soutěžte s námi a tři z vás se mohou těšit na originální fotodárky od empikfoto.cz.

Pro prvního výherce je připravena fotokniha o rozměrech 20 x 20 cm v hodnotě 559 Kč, další dva se mohou těšit na fotohrnek v hodnotě 339 Kč.

Soutěž o fotoknihu a fotohrnky

Sponzor soutěže: Empikfoto.cz
Termín: 8.3.2018 - 21.3.2018

Kdo vyhrál?

1. cena: cela (1126)
2. a 3. cena: mor.sa a kakajko (oba 1126)

Počet soutěžících: 398
Počet odeslaných tipů: 1125

Správná odpověď

1. Na www.empikfoto.cz můžete pořídit dokonce i fotohrnky s:
    B) se lžičkou

Hodně štěstí v soutěži!

Držíme palce, ať se vám při soutěžení daří. Zde je pár tipů, jak svoji šanci na výhru zvýšit:

  1. Vyhrává přesný nebo nejbližší vyšší tip, sledujte proto e-maily s upozorněním na překonání vašich tipů. S překonaným tipem už vyhrát nemůžete.
  2. Netipujte zpočátku moc vysoko, abyste mohli sledovat, jakým tempem tipy v soutěži přibývají.
  3. Jakmile se zapojíte do soutěže, zkontrolujte svoji e-mailovou schránku, najdete v ní svůj speciální odkaz, jehož prostřednictvím můžete jednou denně svůj tip upravit. Pokud e-mail potvrzující vaši účast v soutěži nedorazí do 30 minut, prohledejte složky Hromadné (na Seznamu), nebo Promo (v Gmailu), případně Spam. Až zprávu najdete, přetáhněte si ji do doručené pošty, abyste nepropásli upozornění.
  4. Přímo zde můžete sledovat, jak dopadl váš tip při pravidelné kontrole.
  5. Podívejte se na vyhodnocené soutěže, abyste měli představu, jaké počty tipů jsou reálné.

A teď už s chutí do soutěžení 🙂

Napsal/a: Empikfoto.cz

Toto taky stojí za přečtení!

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Jak vybrat postel do dětského pokoje?

Výběr postele je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování dětského pokoje. Pokud má dítě ničím nerušený a kvalitní spánek,

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist