Soutěž: Agus a příšerky

Rubrika: Knihy pro děti a mládež, Soutěže

Před pár dny se v českých knihkupectvích objevil první díl bláznivě ztřeštěné série o příšerkách a o klukovi, kterému noví kamarádi převrátili život naruby. Tři z vás ho právě teď mohou vyhrát.

Nazdárek! Já jsem Agus Pianola. Tys to netušil, ale my dva jsme se jednou museli poznat! Ještě nedávno jsem byl celkem normální kluk: chodil jsem do školy, ztrácel slohovky, hltal pizzy…

Ale pak jsem poznal pana Flata a všechno se změnilo. Ty vlastně ještě nevíš, kdo je pan Flat, co? Prozradím ti jenom, že je to příšerka a že od té doby, co se zabydlel v mém pokoji, je svět nejen zábavnější, ale i lepší. Rozhodne lepší, i když teda pořádná jízda!

agus-a-priserky-1 agus-a-priserky-2

(Po kliknutí se obrázky zvětší a můžete si všechno pohodlně přečíst 😉 )

O mně a o dalších příšerkách (jo, bude jich víc!) si přečti sám. A jestli se bojíš čtení jako já, mám pro tebe dobrou zprávu. Tahle knížka je plná obrázků a komiksových bublin. To by šlo, ne?

pan-flatAgus a příšerky

Už je tady pan Flat!

Jaume Copons

Ilustrovala Liliana Fortunyová.

136 stran, vázaná.
Pro čtenáře od osmi let.

Vychází v nakladatelství Host. Knihu si můžete objednat na webu nakladatelstvi.hostbrno.cz.

Připravte se, protože pan Flat už je tady! Zábavná knížka plná obrázků a komiksových bublin pro ty, kterým se do čtení zatím moc nechtělo.

Liliana Fortunyová je animátorka a ilustrátorka. S Jaumem Coponsem spolupracovala také na knihách Aquest llibre és de l’avi (Tahle kniha je od dědečka, 2015) a Aquest llibre és de l’àvia (Tahle kniha je od babičky, 2015). Žije v Barceloně.

A vtom jsem ho uviděl. Vyskočil z mého batohu, naježil se a otřepal se od prachu, kterým byl celý pokrytý. Nevěřil jsem svým očím. Co to jako má být? Nějaký mimozemšťan? Nebo skřítek? Nebo nějaká… příšera? Nevěděl jsem, co říct, byl jsem tak zaskočený, že jsem zůstal stát s otevřenou pusou.

Prolistujte si ukázku

Jak to bude se soutěží?

Zase se budu opakovat. Úkolem soutěžících je najít správnou odpověď na soutěžní otázku a přidat tip, kolik tipů se v průběhu celé soutěže sejde. Vyhrají pak ti, kteří správně odpoví a budou mít stejné nebo nejbližší vyšší tipy.

A protože se počet tipů průběžně mění, můžete svůj tip upravovat i vy, každý den jednou. A aby to dávalo trochu smysl, tak každý den všechny tipy zkontrolujeme a v případě, že ten váš už bude překonaný, vám pošleme upozornění e-mailem.

Soutěž běží do 25. června 2016.

 

Tip pro ty, kdo naše soutěže ještě moc neznají

  • Než se pustíte do tipování, nahlédněte do vyhodnocených soutěží, v jakých hodnotách se konečné počty tipů pohybují.
  • Počítejte s tím, že jednou denně můžete svůj tip upravit, takže se vyplatí zpočátku tipovat spíš při zemi, abyste měli přehled, jakým tempem tipy do soutěže přibývají.
  • Jednou denně (nad ránem) probíhá kontrola všech tipů, o překročení toho svého budete případně informováni emailem.
  • Aktivní návštěvníci stránek mohou stav svého tipu zkontrolovat kdykoli přímo na soutěžní stránce.

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist