Největší psavci 2008 – II. čtvrtletí 2008

Rubrika: Soutěže

Jak dopadlo v pořadí druhé čtvrtletní kolo soutěže O NEJ psavce možná již tušíte. Předpokládám, že především autora na prvním místě si úspěšně tipnou i ti, kteří nesledovali průběžně pořadí na soutěžní stránce.


V prvním čtvrtletí jsme zveřejnili 111 článků od 26 různých autorů (příspěvky vytvořené redakcí serveru v těchto číslech nejsou zahrnuty).

Kdo byl tedy od dubna do konce června „nejpsavější“?
Nejvíce článků poslal Stará Vojna (celkem 38) a kromě zasloužených klubíček tak získal od sponzora soutěže knihu Divoká zvířata z edice 1000 zajímavostí.
Na druhém místě se umístila babofka s 15 příspěvky, za které rovněž dostane kromě klubíček také odměnu od sponzora soutěže – knihu Salvador Dalí – Skutečný příběh.
3. místo bude odměněno již pouze klubíčky, ta získá za 7 příspěvků Žlababa.

Všem psavcům bych tímto ráda poděkovala za jejich příspěvky, oceněným navíc gratuluji k vítězství v naší soutěži.

Pozn.: redakční autorky publikují informační články pod celým jménem, příspěvky osobnějšího charakteru pod registrovanou přezdívkou. Při závěrečném vyhodnocení se všechny články sčítají podle registrovaných přezdívek.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

 • Stará vojna

  Milá redakce, dnes mi byla poštou doručena od Vás a sponzora soutěže o Největšího psavce – Nakladatelství Fragment – velice pěkná obrázková encyklopedie Divoká zvířata. Ač je určena dětem, poučení v ní najdou i kmeti, mezi které patřím. Děkuji všem a omlouvám se za nedočkavost. Kéž by se rozmnožil počet čtenářů naší i světové literatury; je v ní skryta nevyčerpatelná studnice moudrosti a té se nám při řešení situací na hraně mnohdy nedostává.

 • gratuluji všem 🙂

 • Stará vojna

  Vážená redakce,
  koncem května jsem Vás požádal, abyste všechna moje klubíčka podle Vašeho uvážení připsali na účet kohokoli jako můj příspěvek k MDD, což se nestalo. Protože klubíčka nepotřebuji, prosím udělejte to aspoň dodatečně. Děkuji.
  S pozdravem Stará vojna.

 • Dneska jsem se vrátila po dovolené domů a ve schránce na mě čekalo knižní překvápko… Díky moc za zaslání!!!

 • Petra Vymětalová

  Knihu jsme ještě neposílali, protože jste adresu v registraci neměl uvedenou. Žádost o adresu zaslaná na email uvedený v registračních údajích se nám vrátila zpátky jako nedoručitelná (neexistující schránka).
  Máte-li již adresu doplněnou, výhru pošleme do 30 dnů.

 • Stará vojna

  Dobrý den,
  za II.čtvrtletí jsem podle Vašeho vyhodnocení v soutěži o největšího psavce získal knihu Divoká zvířata. Už jste mi ji posílali? Adresu mám uvedenou v registraci, dostupnou pod pseudonymem Stará vojna.
  Děkuji.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist