Největší psavci 2008 – II. čtvrtletí 2008

Rubrika: Soutěže

Jak dopadlo v pořadí druhé čtvrtletní kolo soutěže O NEJ psavce možná již tušíte. Předpokládám, že především autora na prvním místě si úspěšně tipnou i ti, kteří nesledovali průběžně pořadí na soutěžní stránce.


V prvním čtvrtletí jsme zveřejnili 111 článků od 26 různých autorů (příspěvky vytvořené redakcí serveru v těchto číslech nejsou zahrnuty).

Kdo byl tedy od dubna do konce června „nejpsavější“?
Nejvíce článků poslal Stará Vojna (celkem 38) a kromě zasloužených klubíček tak získal od sponzora soutěže knihu Divoká zvířata z edice 1000 zajímavostí.
Na druhém místě se umístila babofka s 15 příspěvky, za které rovněž dostane kromě klubíček také odměnu od sponzora soutěže – knihu Salvador Dalí – Skutečný příběh.
3. místo bude odměněno již pouze klubíčky, ta získá za 7 příspěvků Žlababa.

Všem psavcům bych tímto ráda poděkovala za jejich příspěvky, oceněným navíc gratuluji k vítězství v naší soutěži.

Pozn.: redakční autorky publikují informační články pod celým jménem, příspěvky osobnějšího charakteru pod registrovanou přezdívkou. Při závěrečném vyhodnocení se všechny články sčítají podle registrovaných přezdívek.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

 • Stará vojna

  Milá redakce, dnes mi byla poštou doručena od Vás a sponzora soutěže o Největšího psavce – Nakladatelství Fragment – velice pěkná obrázková encyklopedie Divoká zvířata. Ač je určena dětem, poučení v ní najdou i kmeti, mezi které patřím. Děkuji všem a omlouvám se za nedočkavost. Kéž by se rozmnožil počet čtenářů naší i světové literatury; je v ní skryta nevyčerpatelná studnice moudrosti a té se nám při řešení situací na hraně mnohdy nedostává.

 • gratuluji všem 🙂

 • Stará vojna

  Vážená redakce,
  koncem května jsem Vás požádal, abyste všechna moje klubíčka podle Vašeho uvážení připsali na účet kohokoli jako můj příspěvek k MDD, což se nestalo. Protože klubíčka nepotřebuji, prosím udělejte to aspoň dodatečně. Děkuji.
  S pozdravem Stará vojna.

 • Dneska jsem se vrátila po dovolené domů a ve schránce na mě čekalo knižní překvápko… Díky moc za zaslání!!!

 • Petra Vymětalová

  Knihu jsme ještě neposílali, protože jste adresu v registraci neměl uvedenou. Žádost o adresu zaslaná na email uvedený v registračních údajích se nám vrátila zpátky jako nedoručitelná (neexistující schránka).
  Máte-li již adresu doplněnou, výhru pošleme do 30 dnů.

 • Stará vojna

  Dobrý den,
  za II.čtvrtletí jsem podle Vašeho vyhodnocení v soutěži o největšího psavce získal knihu Divoká zvířata. Už jste mi ji posílali? Adresu mám uvedenou v registraci, dostupnou pod pseudonymem Stará vojna.
  Děkuji.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist