Může láska k upírovi přestát nástrahy světa? Vyhrajte pokračování Upířích polibků!

Rubrika: Doporučujeme, Kulturní a literární tipy, Soutěže

Máte doma dospívající dívku, která sní o svém vyvoleném? Pak by právě jí mohl zaujmout příběh Ellen Schreiber, o který si můžete v naší soutěži také zahrát!

Upíří polibky – Rakve lásky

Může láska k upírovi přestát nástrahy světa?

Ravenin dávný sen se konečně splnil! Našla si přítele, který je nejen citlivým gotikem jako ona, ale ještě navíc i princem temnot – upírem, o němž vždycky snila. Jenže jejich štěstí nevydrželo dlouho. Alexander ze svého sídla na Benson Hill zmizel.

Zoufalá Raven je však odhodlána ho nalézt, a tak využije nadcházejících jarních prázdnin a vydává se po jeho stopách do sousedního městečka. Při svém pátrání se seznámí s přitažlivým Jaggerem, ze kterého se záhy vyklube upír a navíc Alexandrův zapřísáhlý nepřítel. Raven se vrací do Dullsville, a přestože se jí nakonec podaří svého milého najít, její dobrodružství rozhodně nekončí. Právě naopak.

Autorka románu Ellen Schreiber mistrně spojila romantiku s humorem a vytvořila tak příběh, který si získá srdce každé dospívající dívky snící o svém upírovi.

Podle její předlohy také vznikla a v našem nakladavatelství vyšla úspěšná trilogie Upíří polibky – Pokrevní příbuzní, kterou si zamilovali mnozí příznivci mangy i upírů.

1. díl: Upíří polibky – Počátek


Vyhrajte knihu Upíří polibky – Rakve lásky!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Zoner Press jsme pro vás připravili soutěž o knihu Upíří polibky – Rakve lásky, která je pokračováním příběhu zamilované Raven.

Kniha vychází v edici Zoner fantazie.

Zoner fantazie je svět, ve kterém můžete s pomocí knihy vstoupit do nekonečna fantazie…


Chcete vyhrát tuto skvělou knihu? Stačí jen správně zodpovědět na soutěžní otázky a mít dobrý odhad při tipování.

Soutěž s vydavatelstvím Zoner Press běží
od 17. února do 1. března 2012

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.


Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace.

V roce 2007 byla nabídka vydavatelství rozšířena o řadu oblíbených knih Naučte se kreslit…
V roce 2008 se nabídka rozrostla o fantasy žánr v edici Zoner Fantazie a populární publikace s japonskou mangou a komiksy, které vychází pod logem Zoner Manga.


Pro vydavatelství jsou velmi inspirativní názory, tipy, přání čtenářů a webové diskuse, které probíhají na Facebooku Manga Zoner, kde jsou stále nové aktuální informace.

V průběhu let 2010-2011 vydavatelství zařadilo do nabídky tituly z žánru osobní růst, volný čas a hobby. V edičním plánu Zoner Press nechybí ani dětmi oblíbené pohádky.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist