Jarní soutěž o redukční program na dva měsíce

Rubrika: Soutěže

Zdá se, že zima už je konečně pryč a dlouho očekávané jaro už se nedá ničím odradit. Konečně přišel čas uložit zimní oblečení hluboko do skříně a vytáhnout jarní kousky. Neškrtí vás? Pokud se v modelech ze svého jarního šatníku necítíte zrovna pohodlně, zasoutěžte si s námi o redukční program na dva měsíce. Při troše štěstí budete do prázdnin štíhlejší, zdravější a pohyblivější.

Sponzorkou dalšího kola soutěže Znáte je? ja opět paní Eva Manďáková Svašková, která sestavila redukční program, o kterém píše na www.kgdolu.estranky.cz.

Seznamte se

Je to určitý systém stravování, který sice počítá jen s běžnými potravinami, ale v určitém složení a Kj na den. Jídelníček musí zohledňovat zvláštnosti daného člověka, jeho tělesné parametry a aktivity konané v práci, či sport ve volném čase. Po celou dobu jídelníčku jsem s klienty v kontaktu každý den, mohou se ptát, pokud se vyskytnou nějaké chutě, řešíme, jak je uspokojit a nenarušit chod metabolismu a hubnutí. V podstatě navodíme pro tělo jakoby domnělý pocit nadbytku, aby neukládalo a hubnutí bylo lehčí. Také při pozastavení poklesu váhy máme několik způsobů, jak ji zase rozhýbat. Dále i psychická podpora je pro každého důležitá, není sám, může své myšlenky a nejistoty s někým probrat, najít povzbuzení nebo vysvětlení výkyvu váhy.

obr.

Zaujal vás tento redukční program? Pak neváhejte a zapojte se do dalšího kola soutěže Znáte je?, která poběží od 7. do 20. dubna 2009.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist