Jarní soutěž o redukční program na dva měsíce

Rubrika: Soutěže

Zdá se, že zima už je konečně pryč a dlouho očekávané jaro už se nedá ničím odradit. Konečně přišel čas uložit zimní oblečení hluboko do skříně a vytáhnout jarní kousky. Neškrtí vás? Pokud se v modelech ze svého jarního šatníku necítíte zrovna pohodlně, zasoutěžte si s námi o redukční program na dva měsíce. Při troše štěstí budete do prázdnin štíhlejší, zdravější a pohyblivější.

Sponzorkou dalšího kola soutěže Znáte je? ja opět paní Eva Manďáková Svašková, která sestavila redukční program, o kterém píše na www.kgdolu.estranky.cz.

Seznamte se

Je to určitý systém stravování, který sice počítá jen s běžnými potravinami, ale v určitém složení a Kj na den. Jídelníček musí zohledňovat zvláštnosti daného člověka, jeho tělesné parametry a aktivity konané v práci, či sport ve volném čase. Po celou dobu jídelníčku jsem s klienty v kontaktu každý den, mohou se ptát, pokud se vyskytnou nějaké chutě, řešíme, jak je uspokojit a nenarušit chod metabolismu a hubnutí. V podstatě navodíme pro tělo jakoby domnělý pocit nadbytku, aby neukládalo a hubnutí bylo lehčí. Také při pozastavení poklesu váhy máme několik způsobů, jak ji zase rozhýbat. Dále i psychická podpora je pro každého důležitá, není sám, může své myšlenky a nejistoty s někým probrat, najít povzbuzení nebo vysvětlení výkyvu váhy.

obr.

Zaujal vás tento redukční program? Pak neváhejte a zapojte se do dalšího kola soutěže Znáte je?, která poběží od 7. do 20. dubna 2009.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist