Velikonoční přáníčka, ruční výroba

Rubrika: Co se jinam nevešlo

Jaro je období, které snad nikdo nemůže nemít rád. Po studené, šedivé zimě se konečně příroda začne probouzet, všechno se zazelená, barvičky jsou svěží, jasné, lahodí oku. Vzduch voní, ptáčci zpívají, lidi se na sebe víc usmívají. Na jaře jsou Velikonoce.

Velikonoce mimo jiné oslavují jaro, tak nějak se to stalo zvykem. Takže uděláme jarní úklid, nabarvíme vajíčka upečeme beránka a vyrobíme přáníčka.

náhled
Na vajíčka i na beránka je dost času, s přáníčky můžeme začít už teď. Nemusí být nijak složitá, platí, že v jednoduchosti je krása. Velikonoční přáníčka by měla být hlavně barevná, svěží a veselá. Takže vybereme papíry v nějakých příjemných jarních barvičkách, nabízí se pastelové tóny, ale nebojme se ani těch sytějších. Stačí se podívat z okna na barvu svěží trávy, právě rozpučelých stromů, kvetoucího zlatého deště. To všechno jsou barvy jara, barvy, které se budou krásně vyjímat na velikonočních přáníčkách. K jejich výrobě mnoho nepotřebujeme. Jednobarevné čtvrtky, veselé samolepky s velikonočními motivy, můžeme použít i nějaké stužky, dále řezačku na papír a lepidlo.

Nařežeme si čtvrtky na formát přáníček, pomocí rýhovacího nástavce na řezačce přehneme a necháme se unést vlastní fantazií.

Tady je malá ukázka. Tato přáníčka byla vyrobena z jednobarevných čtvrtek Prismatic a samolepek od WeR Memory Keepers.

náhlednáhled

Krásné chvíle při tvoření Vám přeje kreativní tým Svět vzpomínek, s.r.o.

náhled

 

Nabídku čtvrtek si můžete prohlédnou a zakoupit zde:
ctvrtky-jednobarevne.svetvzpominek.cz.
Nabídka 3D samolepek zde: samolepky.svetvzpominek.cz

Napsal/a: Innka K.

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • hezká svěží přáníčka.Lákalo by mě to zkusit to taky, ale mě zas chybí čas.začala jsem chodit do nové práce a nějak nestíhám ani to základní:-)

 • Padmé

  Hezounká přáníčka.
  Ještě bych k nim potřebovala ty šikovné ručičky :-)))

 • Heloušek
  Heloušek

  Moc hezká přáníčka.

 • U nás Velikonoce jedou na plné obrátky,malují se mašliky a samozřejmě zajíčci z ruliček toaletního papíru.Okenní výzdoba se dokončuje.Nápady co jsou tady na přáníčka a jsou krásná,ale člověk nemůže mít domek omalovaný celý Velikonocemi.Vybíráme od každého něco,atˇ se oči namlsají.Krásné svátky všem a pozor na zadečky,aby nebyli napuchlé jak pštrosí vajíčka!Krásné dny s přípravami.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist