Jak souvisí Lego Duplo a snadné uspávání? Teď už hodně.

Rubrika: Soutěže, Výchovné tipy

Ode dneška nám totiž běží na Facebooku soutěž právě o Lego Duplo, v níž máte dva úkoly související s uspáváním.

Výhrou, která je připravená pro jednoho z našich facebookových příznivců, je stavebnice LEGO DUPLO Letiště. Tato sada zabaví každého malého pilota, naučí ho stavět z kostiček a umožní mu hrát si s letadlem a letištním vozíkem. Pomocí této sady vysvětlete dětem, jak to na letišti chodí, než poprvé poletí letadlem! Kostičky LEGO DUPLO jsou pestrobarevné a navržené speciálně pro malé ručičky. Obsahuje tři figurky LEGO DUPLO: cestujícího, pilota a letištního dělníka.

lego duplo letiště 1

 

Jak LEGO DUPLO Letiště získat?

Jak už napovídá nadpis a jak jak jsem prozradila hned v úvodním příspěvku, váš úkol souvisí s uspáváním a soutěž probíhá na naší stránce na Facebooku.

Úkoly máte vlastně dva a pro výhru je třeba splnit oba.

duplo+edice0-3Úkol č. 1: Komentujte

Pod soutěžní post připište svůj komentář. Žádné složitosti – prostě se podělte o to, jak usíná vaše dítě. Usne samo v postýlce, nebo mu musíte nejdřív zazpívat oblíbenou písničku, nebo je uspávání každodenní boj o přežití? Žádná odpověď není špatná 🙂

Úkol č. 2: Poučte se

Nechte si poradit, jak uspávání zvládat co nejlépe. Přihlaste se v průběhu soutěže o průvodce 3 kroky, jak uspávat dítě bez stresu a nestrávit tím celý večer. Aby bylo možné zkontrolovat splnění této podmínky, je třeba na stránku průvodce přejít přes odkaz http://bit.ly/1Guw7ji, který je u soutěžního postu uvedený.

Zda průvodce skutečně přečtete, už kontrolovat nebudu. Ale z vlastní zkušenosti jej přečíst opravdu doporučuji i v případě, že u vás uspávání probíhá naprosto hladce. Sama jsem si v textu našla zajímavé postřehy, i když naše školačky už dlouho usínají samy.

Kdo vyhraje?

LEGO DUPLO Letiště poputuje za tím soutěžícím, jehož komentář bude mít v pondělí 22. 6. 2015 ve 22.00 h nejvíc To se mi líbí. V případě shodného počtu To se mi líbí u dvou či více příspěvků vyhraje ten, kdo svůj komentář poslal nejdříve.

Protože je třeba splnit obě podmínky soutěže, bude výherce následně požádán nejen o zaslání korespondenční adresy, ale i o uvedení emailové adresy, přes kterou získal přístup k „uspávacímu průvodci“. Tu je třeba sdělit do dvou dnů od zaslání zprávy s žádostí. Pokud by se ukázalo, že výherce druhou podmínku soutěže nesplnil, bude vybrán nový výherce podle uvedených kritérií.

uspavani-edice-2Co když nepoužívám Facebook?

Pokud svůj účet na Facebooku nemáte, můžete si ho vytvořit, je to zdarma a může se hodit třeba pro nějakou další soutěž 😉 Pokud o účet na Facebooku nestojíte, do ničeho se nenuťte, ani kvůli této soutěži. Chcete-li i tak vyhrát, vyberte si jakoukoli jinou z našich soutěží, ve které se bez facebookového profilu snadno obejdete.

No a pokud jde o průvodce 3 kroky, jak uspávat dítě bez stresu a nestrávit tím celý večer, ten můžete získat i bez Facebooku. Bude vám stačit email, kam si necháte průvodce poslat, ten stačí zadat do jednoduchého formuláře.

Co je lákavější?

Tak si říkám, že se tu nabízí vlastně dvojitá výhra – snadné uspávání pro všechny a ještě krásná stavebnice jako bonus pro jednoho soutěžícího.

Když si vzpomenu na naše uspávací peripetie před lety, nevím, která z těchto výher by pro mě tenkrát byla lákavější. Co vy? Budete soutěžit?

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Udělat soutěž na Facebooku byl původně spíš pokus. Sledujete ty příspěvky? U některých jsem se docela pobavila, z jednoho z nich už vzniká dokonce článek, který by se tu mohl objevit ještě tento týden 😉

 • snany

  Lego Duplo je jedna s nejoblíbenějších hraček, jen škoda, že o výherci rozhoduje počet „to se mi líbí“.

 • Marci55

  pěkné

 • Hezká soutěž, Duplo je naše oblíbená hračka 🙂 Zúčastníme se 🙂

 • mura

  pěkná soutěž

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist