Hledejte, čtěte a zkuste vyhrát džemy Schwartau

Rubrika: Soutěže

schwartau150Už podruhé budete mít tento měsíc šanci vyhrát zajímavé ceny, když si s námi zavzpomínáte na články, které jsme vydali i v minulých letech. I tentokrát k zařazení do slosování stačí otevřít aktuální články a zlehka zapátrat v archivu. Při trošce štěstí může být sada džemů Schwartau právě vaše.


Další kolo soutěže Hledej, čti a vyhraj poběží od 21. do 30. listopadu 2010. Vaším úkolem opět bude najít alespoň 50 článků publikovaných s datem 21.-30.11. jakéhokoli roku existence těchto stránek, tj. 2004-2010. Splníte-li tuto podmínku, budete zařazeni do slosování o 3 ceny útěchy. Pokud budete chtít zabojovat i o hlavní výhru, je potřeba najít alespoň 95% všech článků zveřejněných v uvedeném období.
Podrobná pravidla najdete v článku Hledej, čti a vyhraj – pravidla soutěže platná od 21.6.2010.

O co se bude soutěžit?
Jak už jsem prozradila v úvodu, hrát budeme o džemy Schwartau s extra velkými kousky ovoce. Jejich zpracování je zcela přizpůsobeno tomu, aby zůstala zachována přirozená chuť ovoce a jeho aroma, samozřejmě bez přídavku barviv a konzervačních látek.

Hlavní cena:
Vánoční balení Schwartau s keramickou lžičkou + 1x dietní Schwartau + 1x Schwartau extra
c_schwartau1

Speciálně na Vánoce je připraveno vánoční balení 2 džemů Schwartau, které nabízí jako dárek keramickou lžičku. Seženete ve třech kombinacích 340g džemů – jahoda-borůvka, jahoda-malina, jahoda-meruňka.

1.-3. cena útěchy:
1x Schwartau extra + 1x Schwartau dietní
c_schwartau2
Džemy Schwartau jsou k dostání v 8 lahodných variantách: jahoda, malina, lesní plody, meruňka, višeň, pomeranč, červený rybíz, novinkou je borůvka. Prodávají se ve 2 dvou velikostech – 340g a Schwartau Extra 600g Maxxi glas (rodinné balení s až 30 % cenovou výhodou).
Schwartau extra dietní bylo vyvinuto speciálně pro diabetiky. Ke slazení se používá výhradně čistý ovocný cukr. Pro využití tohoto druhu cukru nepotřebuje látková výměna člověka žádný inzulín. Tyto dietní džemy jsou samozřejmě podle zákona bez přídavku barviv a konzervačních látek. Prodává se v 250g balení ve variantách jahoda, malina, lesní plody nebo meruňka.

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

 • Mariko gratulujůůůůů a přeju dobrou sladkou chuť:-)

 • Děkuji………..:-)
  Frančice, tak my máme štěstí, děti marmeládu nejí, takže jsem si jistí, že zůstane jen nám, už s etěším, až jí máznu na vánočku:-)

 • Mari gratuliji a nechci chutnat.Ať na Tebe taky něco zbyde. U nás by k tomu zasedli dětičky a my s manžou bychom ani neolízli.

 • Petra Vymětalová

  mariko :-))))))) Evidentně jsi na to hledání článků machr, tak jen tak dál 😉 Přeju dobrou chuť…

 • Jééééééééé, Petro líbám tvé ruce při losování, mám ohromnou radost, já v životě nic nevyhrála jen tady, a tak jsem strašně moc ráda, že zase jááááááááá:-)
  Díky:-)

 • Petra Vymětalová

  Před chvílí jsem vyhodnotila i tuto soutěž, jména výherců najdete ve vyhodnocených soutěžích.

  Pár čísel si zase neodpustím 🙂
  Celkem jste mohli nasbírat 133 bodů, což dokázalo 22 z vás. Celkem 39 soutěžících splnilo 95% hranici a postoupilo do slosování o hlavní cenu. O ceny útěchy se ucházelo ješě dalších 6 soutěžících, kteří nasbírali alespoň 50 bodů.
  Všichni dohromady jste nasbírali 7028 bodů.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist