Členové skupiny Elán se vracejí na „místo činu“ – zasoutěžte si s námi o vstupenky na muzikál

Rubrika: Soutěže

Muzikál s největšími hity skupiny Elán Osmý světadíl, který od loňského září uvádí s velkým úspěchem pražské Divadlo Kalich, se stal fenoménem. Zasoutěžte si s námi o 3×2 ks vstupenek na hit muzikál Osmý světadíl uváděný v Divadle Kalich!

Proudí na něj diváci z celé republiky, každé představení končí nadšenými ovacemi vestoje a kritika píše o tom nejlepším, co lze u nás v muzikálovém žánru zhlédnout.

Bylo tedy jen otázkou času, kdy na kontě Osmého světadílu přibude vedle chvály také nějaká cena. Diváci i tvůrci se dočkají 14. září na slavnostním představení, kterého se osobně zúčastní hvězdní lídři legendární skupiny Elán. Ne jeviště Kalichu opět vstoupí Jožo Ráž, Vašo Patejdl a Ján Baláž, aby  společně s producentem Michalem Kocourkem převzali Zlatou desku za prodej hudebních nosičů s písničkami z muzikálu.

„Po zkušenostech s jinými muzikály, kde se často obsazovaly do hlavních rolí hvězdy na úkor kvality, oceňuji, že v tomto případě tomu tak není,“ chválí Vašo Patejdl tým Divadla Kalich. A Jožo Ráž se smíchem dodává: „Co se mi na Osmém světadílu líbí nejvíc? Přece naše písničky!“

Vstupenky na slavnostní představení 14. září, stejně jako na ostatní představení Osmého světadílu, jsou již v prodeji. A můžete si o ně i zasoutěžit!

Soutěžíme o 3 x 2 ks vstupenek na hit muzikál Osmý světadíl uváděný v Divadle Kalich dne 14.9.2012 od 19:00 hod. (vstupenky budou na pokladně divadla).

Do soutěže se můžete zapojit v době od 30. července do 12. srpna 2012. Stačí na webu sponzora soutěže dohledat správnou odpověď na jednoduchou soutěžní otázku.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist