Chyťte šotka

Rubrika: Soutěže

V souvislosti s uvedením nové verze stránek vyhlašujeme novou soutěž!
Možná jste si při prohlížení zbrusu nové verze všimli nějakých nesrovnalostí, či dokonce chyb. Je nám jasné, že povídačky o řádění šotka nám nezbaštíte, ale přesto Vás chceme vyzvat k účasti na honbě na něj.O co tedy v soutěži jde?
Vaším úkolem je najít co možná největší množství chyb, kterého jsme se při tvorbě stránek dopustili. Za každou odhalenou chybu získáte bod(y). Ten, kdo jich nasbírá nejvíce do konce dubna, získá od nás vědeckou kalkulačku HP 30S.

Jak budete body sbírat?
Stačí když nám oznámíte každou odhalenou chybu. Můžete nám o nich psát buď do komentářů k tomuto článku, nebo nám je posílat na email (vasedeti@centrum.cz).
Za odhalení jedné konkrétní chyby může získat bod(y) hned několik z Vás. Pokud nám o nich totiž napíšete na email, takže ostatní danou chybu budou moci znovu sami objevit, dostane každý, kdo nás o ní informuje (do doby než bude opravena) patřičný počet bodů. Pokud o ní ale napíšete veřejně do komentářů, nikdo další už na body nárok nemá.
Abychom v počítání bodů měli nějaký řád, budeme Vás rozlišovat podle Vaší emailové adresy. Doporučujeme proto psát všechna „udání“ z jednoho emailu a v komentářích rovněž uvádět tuto adresu. Jste-li již členy KLUBka, Váš email známe a do komentáře k článku jej uvádět nemusíte.

Na co všechno se zaměřit?
Téměř na všechno. Výjimkou jsou jen texty jednotlivých článků.

    Hledáme

  • nefunkční odkazy – v rámci našich stránek (á 3 b.), jinam (á 2 b.), přičemž odkazy jinam by se vždy měly zobrazovat v novém okně (pokud fungují, ale zobrazí se Vám místo našich stránek, získáte 1 bod)
  • barevné nesrovnalosti – je např. nadpis v některé z rubrik modrého oddělení fialový? (1 b.)
  • překlepy a chyby v úvodních odstavcích jednotlivých rubrik (á 1 b.)
  • všechno ostatní, co neplní svůj účel, včetně toho, co se Vám prostě
    „nezdá“ (1 – 3 b.)

To je vlastně všechno, myslím, že pravidla jsou jednoduchá – prostě si zahrajte na přísnou paní učitelku nebo pana učitele a napište nám, co všechno je špatně, když připojíte i výslednou známku pro novou verzi stránek nebo slovní hodnocení, také to uvítáme.

Teď jen váhám, jestli mám závěrem popřát Vám, abyste šotků objevili co možná nejvíce, nebo nám, aby těch nedostatků bylo co možná nejméně…

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Oslaďte si život s přírodními sladidly

Každý, kdo se alespoň trochu zajímá o svoje zdraví a záleží mu na tom, co jí, už určitě na

Čtu dál →

Tipy na dárek pro děti i maminky

Čas Vánoc se blíží přímo mílovými kroky a vy si možná začínáte lámat hlavu nad tím, co nadělit novopečené

Čtu dál →

Jak si udržet dobrou náladu v předvánočním shonu

Vánoce jsou za rohem, z televize, novin, rádia i obchodů se na nás valí zprávy o tom, že bychom se

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (41 vyjádření)

  • Petro, v úvodu k Seznamce chybí slovo-asi „okolí“.Jinak to nedává smysl. A děkuju za vytvoření této rubriky, snad si ji nedělala jen pro mě a najde se víc maminek, kterým se bude hodit a najdou kamarádku.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist