Chyťte šotka

Rubrika: Soutěže

V souvislosti s uvedením nové verze stránek vyhlašujeme novou soutěž!
Možná jste si při prohlížení zbrusu nové verze všimli nějakých nesrovnalostí, či dokonce chyb. Je nám jasné, že povídačky o řádění šotka nám nezbaštíte, ale přesto Vás chceme vyzvat k účasti na honbě na něj.O co tedy v soutěži jde?
Vaším úkolem je najít co možná největší množství chyb, kterého jsme se při tvorbě stránek dopustili. Za každou odhalenou chybu získáte bod(y). Ten, kdo jich nasbírá nejvíce do konce dubna, získá od nás vědeckou kalkulačku HP 30S.

Jak budete body sbírat?
Stačí když nám oznámíte každou odhalenou chybu. Můžete nám o nich psát buď do komentářů k tomuto článku, nebo nám je posílat na email (vasedeti@centrum.cz).
Za odhalení jedné konkrétní chyby může získat bod(y) hned několik z Vás. Pokud nám o nich totiž napíšete na email, takže ostatní danou chybu budou moci znovu sami objevit, dostane každý, kdo nás o ní informuje (do doby než bude opravena) patřičný počet bodů. Pokud o ní ale napíšete veřejně do komentářů, nikdo další už na body nárok nemá.
Abychom v počítání bodů měli nějaký řád, budeme Vás rozlišovat podle Vaší emailové adresy. Doporučujeme proto psát všechna „udání“ z jednoho emailu a v komentářích rovněž uvádět tuto adresu. Jste-li již členy KLUBka, Váš email známe a do komentáře k článku jej uvádět nemusíte.

Na co všechno se zaměřit?
Téměř na všechno. Výjimkou jsou jen texty jednotlivých článků.

    Hledáme

  • nefunkční odkazy – v rámci našich stránek (á 3 b.), jinam (á 2 b.), přičemž odkazy jinam by se vždy měly zobrazovat v novém okně (pokud fungují, ale zobrazí se Vám místo našich stránek, získáte 1 bod)
  • barevné nesrovnalosti – je např. nadpis v některé z rubrik modrého oddělení fialový? (1 b.)
  • překlepy a chyby v úvodních odstavcích jednotlivých rubrik (á 1 b.)
  • všechno ostatní, co neplní svůj účel, včetně toho, co se Vám prostě
    „nezdá“ (1 – 3 b.)

To je vlastně všechno, myslím, že pravidla jsou jednoduchá – prostě si zahrajte na přísnou paní učitelku nebo pana učitele a napište nám, co všechno je špatně, když připojíte i výslednou známku pro novou verzi stránek nebo slovní hodnocení, také to uvítáme.

Teď jen váhám, jestli mám závěrem popřát Vám, abyste šotků objevili co možná nejvíce, nebo nám, aby těch nedostatků bylo co možná nejméně…

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Nevítaní hosté v ústní dutině

Malé oválné vřídky trápí až 25 % populace. Objevují se v ústech nečekaně, ale ti z vás, kteří se s afty

Čtu dál →

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (41 vyjádření)

  • Petro, v úvodu k Seznamce chybí slovo-asi „okolí“.Jinak to nedává smysl. A děkuju za vytvoření této rubriky, snad si ji nedělala jen pro mě a najde se víc maminek, kterým se bude hodit a najdou kamarádku.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist