Sraz v ZOO

Rubrika: Akce pro děti

Ve čtvrtek jsem zašla na chat a bylo nás tam zase jednou jako kobylek. Byl to fajn pokec a téma se stočilo i na ZOO. Z toho všeho vzešlo, že jsme začali plánovat sraz v ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, předběžně na 8. květen 2005.

No, nebylo by fajn poznat se „face to face“ i s našimi mrňaty?
Sraz jsme naplánovali u hlavního vchodu, tatínky lze taky přibrat, pokud si troufnou do houfu ženských a dětí.
Nedomlouvali jsme zatím žádné podrobnosti a tak zde do budoucna určitě najdete další článek s dalšími podrobnostmi. Chceme vše naplánovat do detailů až nám napíšete nějaké komentáře k tomuto tématu.
Takže, ať žijou zvířata, budu se těšit na vaše komentáře a třeba i na vás osobně 8. května v ZOO!
Angelina

PS: Pokud jste tento článek četli už dříve, POZOR – na chatu jsme se dohodly na změně v datu z původního 15. jsme sraz přesunuli o týden dřív.

Napsal/a: Angelina

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (50 vyjádření)

 • Jarmuschka
  Jarmuschka

  Tak by mě zajímalo, jak to tehdy dopadlo…!?
  A jestli bylo (nebo bude) nějaké pokračování…

 • Máte někdo prosím Vás představu, kdy by se mohl plánovaný (přeložený) sraz opravdu uskutečnit? Na víkend snad hlásí už teplíčko nebo mám mylné informace???

 • kristýna

  Já musím taky jedině souhlasit. Taky se těšíme, až se všichni setkáme.

 • Taky jsem „PRO“ aby se sraz uskutečnil tak ze dne na den-hodně z nás sem chodí a tak si myslím, když týden dopředu se dá vědět, že ten a ten den se sejdem v Zoo, tak že snad i počasí se týden dopředu dá lépe odhadnout, než delší dobu :o)
  Strašně moc se těším, až se s Vámi, co přijedete, seznámíme a poplkáme hezky na živo :o))

 • Tak já jsem se k počítači dostala od minulé středy až dnes, v práci jsem měla „dlouhé volno“ a doma je můj počítač stále mimo provoz. A protože jsem nevěděla, na čem jste se tady maminy domluvily, vyrazili jsme s rodinou směr zoo i přes to, že jsme byli ve čtvrtek s Kubíčkem již po druhé obřezávat bimbíka u doktora. Jeli jsme již v sobotu, zarazili jsme to u tety v Brandýse n. Labem na noc a ráno, když jsme viděli tu hrůzu – vítr, zima a déšť, navíc trošku znova „bimbíkovské problémy“, tak jsme to otočili zpátky domů. Kubík to sice málem obrečel, ale pro útěchu jsme ho vzali aspoň do nového nákupního centra v Butovicích a stálo to za to. Mají tam nádherná obrovská akvária s mořskými rybkami (dokonce je tam i pravý Nemo) a na pohár do kavárny, kde vám plavou živí žralůčci nad hlavou. Sice mi bylo líto, že se nezúčastníme srazu, ale tak v koutku duše jsem si stejně myslela, že rozumné mamči asi v té zimě nepojedou. Takže jsem teď byla docela i potěšena zjištěním, že se sraz nakonec nekonal a že nemusím mít výčitky. Tak zase někdy příště a návrh na „hurá akci“ ze dne na den je super. Souhlasím.

 • Celou neděli jsem na vás myslela, říkala jsem si, že je to čiré bláznovství se v tomto počasí scházet v ZOO a vida, vy jste to odvolali. Moc rozumné. U nás v rodině je to také tak: jakmile naplánujeme rodinou sešlost na zahradě, přijdou mrazy. Má sestra si kvůli tomu vybrala datum svatby v červenci a mrzlo až praštělo. Já se vdávala v květnu a bylo u stupeň lépe :o) Takže rada: uspořádejte akci spontálně: ve středu se domluvte a v sobotu ráno vyražte. Počasí z toho bude tak na větvi, že nebude v jeho silách se změnit :o))))

 • Tak u nás sněží!!!
  Ještě že se sraz odvolal :o)

 • Jsem taky pro přesun!!!! Jen co bude lepší počasí, jedeme!!!!!!

 • Martina 2

  My bysme stejně tenhle víkend nemohli, takže já jsem rozhodně pro přesun.

 • kristýna

  ahoj holky já si taky myslím že za sluníčka a teplýho počasí bude výlet vydařenější. Malej má ted rýmu tak bychom to nechtěli riskovat, aby to pak omarodil tak bych taky byla pro to přesunout. Aspoň nebudeme chybět.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist