Free-dee

Rubrika: Co se jinam nevešlo

Nebaví tě stěny bílý?
Probuď v sobě designéra,
udělej to s FREE-DEE!!!

Tak to je teď ‚válečný‘ pokřik mého pubertálního syna a jeho kamarádů…

pokojNevím, jestli jsem měla to štěstí, že jsem pracovní kolegyní a kamarádkou pána, který tento projekt má na svědomí, a nebo tolik rozumu, že jsem svému synovi jednoho krásného dne udělala překvápko, než se vrátil z prázdnin, ale funguje to

Co?

No přeci výzdoba pokoje free-dee samolepkami pro teenagery. Pokoj svého syna jsem jimi polepila a byl konečně klid od věčného přemalovávání počmáraných stěn, zadělávání děr od připínáčků, hřebíků a podobných věcí. Můj syn se zamiloval… Né tedy do spolužačky (ostatně možná i to, ale zase tak moc mi toho nesvěřuje), ale zamiloval se do svých pokojíčkových stěn. Má je celé v designu snowboardistů se značkami, do kterých se oblíká, v kterých sportuje a s kterými neustále soupeří se všemi svými vrstevníky!

„BOMBA!“ Řekla jsem si, když jsem to poprvé uviděla. BOMBA byla i podruhé, když to viděl syn a BOMBA přišla i potřetí, když si pozval celou třídu a pár dalších kámošů z tréninků, z hřiště, z okolí…
„Ty brďo! To chci taky! Kam na to ta tvoje mamina chodí? Je dobrá, fakt je dobrá! Táta mě minule, když jsem to stříknul sprejem, málem zabil a máti málem odvezli…!“ – poslouchala jsem vedle z místnosti a nevydržela jsem to dlouho. „To je jednoduchý. Řekni mamce, ať si zajde do skateshopů nebo na free-dee server a tam to sežene. Nemusí mít strach – tím se neničí nábytek, okna, televize, police ani stěny – to je takovej supr materiál a když to netrefíte, můžete to nalepit znovu. Možná je lepší, ať si to vyberete sami a pak si to i nalepíte sami podle sebe a mamina ať jen dohlíží. Já chtěla Vojtu překvapit“. Křikla jsem na děcka do pokoje a už jsem to moc dál neřešila. Jenže přišla BOMBA číslo 4, a to, když se všichni začali předhánět, jak by to vydesignovali sami. Tak moc se jim to líbilo, protože si vyhlásili mezi sebou tzv. souboj v nápadech – bylo to lepší než se servat. Najednou měli nadlouho společné téma, společnou zábavu a všichni měli pokoje, v kterých jsou šťastný!

pokojA my mámy? My jsme konečně v klidu, že není polepený nebo v horším případě posprejovaný pokoj, záchod nebo ulice a děcka nás pořád neotravují s drahýma samolepkami ze značkových obchodů. Oni je totiž na teenagerských designových samolepících fóliích už mají.

A s mým kamarádem a kolegou z práce? Toho jsem jako ženská a správná máma musela pochválit – prima nápad za všechny peníze a ty stěny jsou fakt moooc pěkné. Společně s ním ale nesmím zapomenout vám všem koupi samolepících fólii doporučit a ještě jednu maličkost přidat – ukažte svým teenagerům, že jim rozumíte, že s nima umíte žít ten jejich báječný život, a když se rozhodnete přidat k nám, zasoutěžte si s námi, protože kromě pěkných pokojů máme od partnerů fakt moc pěkné ceny.

Klaudie


Samolepící archy jsou plnobarevné na transparentním podkladu a nabízejí se v různých velikostech –
„normální“ a „double“ archy. Jen pro představu – normální arch je velikosti cca 10 papírů formátu A4 vedle sebe a double archy jsou cca 20 papírů formátu A4 vedle sebe. Jsou použitelné na různé druhy materiálů, lze je například nalepit na zeď, na nábytek, na okno, dveře a podobně. Archy je možné nalepovat opakovaně bez toho, aby poškodily stěnu či nábytek, a zanechaly po sobě nežádoucí stopy. Nedojde tak k ničení interiéru – na rozdíl od jiných způsobů teenagerovských nápadů k vylepšení pokojíčku. Důležité je, že můžete svůj nový prostor vytvořit sami a popustit uzdu své kreativitě.

Samolepící archy můžete zakoupit přes e-shop www.free-dee.cz , kde také naleznete seznam obchodů, které je také prodávají.

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Soutěžní otázka: Víte, kolika listům papíru formátu A4 odpovídá svou velikostí double arch se samolepkami free-dee?
  Správná odpověď: 20

  Počet soutěžících: 723

  Výherci: cvachova1, krokos, materidouska

  GRATULUJEME!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist