Filmová premiéra se soutěží: Uuups! Noe zdrhnul

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Animovaný rodinný film Uuups! Noe zdrhnul…, který právě dnes přichází do českých kin, je tak trochu katastrofický. Přijměte pozvání a zapojte se do soutěže o balíčky dětských DVD a vstupenky do kina.

Je konec světa! Blíží se obrovská povodeň, dostatečně velká na vyhubení veškerého života na Zemi. Tvorečci Dejv a jeho syn Finík, dva malí Raťafáci, se dostali na Noemovu archu na poslední chvíli za pomoci Grumpíků Lísky a její dcery Ley. Když však archa odplouvá, Finík a Lea na ní omylem nejsou. Pravé dobrodružství tak pro ně teprve začíná. Při hledání cesty zpátky na archu budou muset společně přemoci nejen lstivé nepřátele, ale také najít nové kamarády a uvědomit si, na čem v životě skutečně záleží. Podaří se navíc zachránit Finíkovi život svého otce a zajistit sympatickým Raťafákům místo na arše?

20141016_ooops_still_finny_leah_10_copyright 20140505_ooops_artwork_promo_fearsome_four_01_copyright

Uuups! Noe zdrhnul vychází z klasického, oblíbeného a nadčasového příběhu o Noemově arše. Tentokrát se ovšem nezaměříme na velké vítěze, ale na ty řekněme méně šťastné a méně viditelné, s kterými je ale mnohdy mnohem větší zábava. Je to příběh o Raťafácích, Grumpíkách a Gryfících – zvířátkách, o kterých ještě nikdo nikdy neslyšel. Uuups! Noe zdrhnul je animovaný snímek pro nejmenší z oblasti “co když”, který staví na precizní a detailní animaci od tvůrců celosvětové úspěšné série filmů o sobíkovi Nikovi. Animátoři přivádějí dosud nespatřené tvory k životu takovým způsobem, že je budete považovat za živé.

ooops_LeahOffersFinnyAHug_ŞUlysses,Fabriqued'Images,Skyline,MoetionFilms 20140425_ooops_still_chimp_01_copyright

Zvířátka Dejv a jeho syn Finík pocházejí ze zvláštního druhu jménem Raťafáci. Nemotorní a podivně vyhlížející tvorečci ničím nevynikají, a tak nejsou dokonce vpuštěni ani na Noemovu archu, když se blíží konec světa. Vychytralým trikem a neúmyslnou pomocí od dalších fantastických zvířátek, Grumpíků Lísky a Ley, se Dejv a Finík na palubu přeci jen dostanou. Před odjezdem archy však Finík a Lea z lodi omylem vystoupí a nestihnou její odjezd. Co teď? Voda neustále stoupá a nikde není bezpečno. Když navíc potkají pár ještě divnějších zvířátek, která také nebyla vpuštěna na archu, a všechny pronásledují podlí a zlí Gryfíci, je nadmíru jasné, že cesta zpět na archu nebude jednoduchá…

Odhalí na vzrušující cestě plné dobrodružství milí Raťafáci svůj vlastní osud? Někdy totiž musíte přežít konec světa, abyste v něm našli své místo!

Uuups_poster_digitalNepřehlédněte soutěž!

Ve spolupráci se společností Bohemia Motion Pictures, která 20. srpna 2015 uvádí film Uuups! Noe zdrhnul do českých kin, jsme pro vás připravili soutěž. Tři z vás v ní mohou vyhrát balíček DVD s dětskými filmy a vstupenku do kina.

Jako obvykle stačí odpovědět správně na soutěžní otázku a mít trošku štěstí při tipování. Vyhrává přesný nebo nejbližší vyšší tip.

Soutěž s filmem Uuups! Noe zdrhnul běží od 20. srpna do 2. září 2015.

Napsal/a: Bohemia Motion Pictures

Toto taky stojí za přečtení!

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist