Ideální práce pro kreativní ženu

Rubrika: VD tipy

surface_perexPřemýšlíte nad tím, co budete dělat po mateřské? Neuspokojuje vás vaše dosavadní práce? Hledáte atraktivní zaměstnání, v němž byste mohla uplatnit své kreativní vlohy?
Popřemýšlejte o práci profesionální vizážistky.


Make up artist neboli profesionální vizážista je atraktivní zaměstnání, které umožňuje být časově flexibilní. Ideální práce pro kreativní ženu.

Ať už je Vaším cílem pracovat s fotografy, modelkami, módními návrháři, herci nebo zkrášlovat nevěsty v jejich významný den, vždy budou na světě existovat lidé, kteří budou potřebovat služby profesionálních vizážistů. Přirozenou vlastností každé ženy je líbit se. Žena, která je spokojená se svým vzhledem, působí vyrovnaně a sebevědomě, což také napomáhá jejím profesionálním výsledkům.

surface2Nicméně za jakýmkoliv úspěchem stojí nutnost kvalitního vzdělání, přípravy a praxe.

SURFACE přední škola v oblasti líčení nabízí kurzy, které jsou určeny všem, kteří se chtějí stát profesionály v oblasti make upu. Škola líčení na trhu vyniká tím, že lektory kurzů jsou ti nejlepší vizážisté na českém trhu. Studenti tak mají možnost setkat se s jedničkami v tomto oboru a naučit se od nich triky, které jsou prověřeny několikaletou praxí.

K tomu, abyste mohla začít, se musíte naučit základy líčení. K tomu je určen rekvalifikační make up kurz. Není potřeba předchozí vzdělání v tomto oboru. Během kurzu je zajištěno veškeré vybavení. Jelikož se navíc jedná o akreditovaný kurz MŠMT, určitou výhodu mají nezaměstnaní, kteří jsou pod křídly úřadu práce. Úřad práce sice může rekvalifikaci navrhnout a zaplatit, ale také nemusí. Kurz trvá 5 dnů, 40hodin a cena kurzu je 7.500,- Kč.

surface1

Pokud víte, že se vizážistice chcete věnovat naplno, doporučujeme MASTER Make Up Kurz. Jedná se o intenzivní kurz, který Vás kompletně připraví na dráhu vizážisty. V ceně kurzu je zahrnut make up kit a portfolio, což jsou nezbytné věci pro začínajícího vizážistu. Po absolvování získáte Certifikát akreditovaný MŠMT. Kurz trvá 15dnů, 120hodin a cena je 31.500,- Kč

surface_logoVíce informací na www.surfacemakeup.cz
SURFACE profesionální škola líčení, Belgická 14, Praha 2, 120 00

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

  • Anonymní

    Ahoj holky, zkoušela jste to někdy některá? Mně se to docela líbí, jenom bych se bála, abych našla klientky.
    Lenka

  • Anonymní

    To vypadá dobře! Hlavně se mi líbí i ten kurz kde učí líčit…

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist