Veletržní nabídka World of Beauty & Spa podzim 2011

Rubrika: Doporučujeme, Tipy pro zdraví

Jaké jsou nejvýraznější trendy v líčení, účesech a módě  v příštích měsících?  Jak správně pečovat o pleť, postavu, nehty i nohy, jak získat „vysněnou“ pleť i postavu – bezbolestně a v příjemném prostředí, jak se „zdravě“ opalovat?

Co udělat pro své zdraví, krásu i duševní pohodu?  Jak správně a příjemně detoxikovat organizmus a relaxovat tělo i duši?

Jak vypadá čínská masáž „TUINA“, co je to „Holistická aromaterapeutická masáž“? Jaké masáže jsou vhodné pro kosmetičky?

Co je to klasická, orientální i čakrální aromaterapie, jak stimulujeme pomocí krystaloterapie,  co nám může přinést astrologie?

Jak používat kosmetiku v dětském věku? Jaké jsou nejnovější poznatky v saunování, plavání, masáží i obouvání batolat a dětí v předskolním věku?

Na všechny tyto otázky a ještě mnoho dalších nabídne návštěvníkům odpověď 12. mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnctví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA PODZIM 2011 pořádaný v prostorách O2 arena v Praze 30.9. a 1.10.2011.

Hned u vchodu bude pro návštěvníky připravena novinka dovezená přímo z Cosmoprofu, kde vzbudila nebývalý zájem návštěvníků: 4-D projekce „Hvězdy kadeřnického oboru tady a teď“ .
Ve spolupráci s ambasádou U.S.A. bude pro americké výrobce kosmetiky, kteří nemají dosud v ČR zastoupení, na veletrhu postaven společný stánek, aby český návštěvník získal přímo od výrobců přehled o americkém kosmetickém trhu.

 

Ve spolupráci s Unií kosmetiček a Pavlem Bauerem proběhne tradičně v pátek 30.9. od 15 hodin České mistrovství v make-upu pořádané na téma „JEANS GIRL“.A takto o něm píše jeho autor, Pavel Bauer:

… modrá, modrá a zase modrá – to je džínová variace která se stala výzvou a také inspirací pro letošní finálové téma mistrovství republiky v make upu, které se bude konat na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIM 30. září letošního roku v O2 aréně. Nechte se unést modrou barvou, veselou až provokativní náladou mladých a vášnivých nositelek denimu. Dopřejte si hravosti a variability tohoto materiálu a zkuste vhodnou kombinaci líčení a džínového stylingu vykouzlit tu nejoriginálnější Jeans Girl

V sobotu bude probíhat Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v nail designu s postupem do Düsseldorfu. Hodnotit se bude ve dvou kategoriích – acryl a gel, soutěžící budou pracovat na vlastních modelech. Úkolem Mistrovských soutěží v nail designu, jejichž pravidla se shodují s pravidly v Düsseldorfu, je vymodelovat za 2 l/2 hodiny tzv. ZÁKAZNICKÉ NEHTY s bílými špičkami, které nepřesahují 50% nehtového lůžka. Každý může zvolit, bude-li pracovat s tipy či „na šablonu“. Pracuje se s průhlednými nebo přírodními tipy, bruska ani „full size tips“ nejsou povoleny, modely by neměly mít ozdoby jako prstýnky, náramky, hodinky ap. Lakuje se libovolná ruka pořadatelem dodaným lakem, kamufláž je povolena a pozitivně hodnocena, včetně jejího barevného odstínování.

Další veletržní soutěže budou „Prodlužování řas“ (Sexy Lashes), podologická soutěž „Nejkrásnější nohy“ (pořádá Česká podiatrická společnost), vyhlášení „Maséra roku“ (portál maséři.cz), budou vyhlášena a pořadateli pro diváky ztvárněna témata r. 2012 soutěží „Creative Image Team“ Pavla Bauera a „Fotomakeupu“ (téma „Lolita“) Štěpánky Podroužkové.

K „highlights“ kadeřnického oboru bude patřit soutěž profesionálních kadeřníků „INSPIRACE 2012“ pod vedením špičkových kadeřníků z tuzemska a zahraničí. Soutěžit se bude o 100.000 CZK  a soutěžní téma bude „RED BOB“. Výběr patnácti finálových  soutěžících probíhá odbornou porotou podle zasílaných fotografií pod vedením našich profesionálů – Blanky Haškové, Martina Loužeckého, Honzy Hlaváčka a skvělého ředitele karlínského učiliště Mgr. Jana Cigánika. Své trendy na podzim/zimu 2011/12 předvede celá řada kosmetických i kadeřnických firem, nebudou chybět přehlídky známých značek.

Ve spolupráci s Národní komorou módy ČR bude při veletrhu kromě módních přehlídek učňů, studentů i předních návrhářů také přehlídka prací „DIAMOND FASHION DESIGNER 2012″.

Jako každoročně oceníme výrobky mimořádné kvality v soutěži BEPPA.

 

Masáže, relaxace, aromaterapie, péče o nohy, zdravé opalování,  lázeňství, rodina a zdravý životní styl – to jsou témata veletrhu, která budou prezentována předními odborníky společností DEXTER ACADEMY (s pozváním jejich mnohatisíců studentů),  Asociací Aromaterapeutů, Českou podiatričkou společností a dalšími specialisty dermatology, fyzioterapeuty, podiatry aj.

Asociace pracovníků v regeneraci rozvinula veletržní téma Rodina a zdravý životní styl. Rodiče tu získají neocenitelné poznatky  pro péči o předškolní děti – témata jako používání dětské kosmetiky, plavání, saunování, obouvání, dětské účesy a mnoho dalšího.

 

Spolu s programovými částmi vystavovatelů – přednáškami, poradenstvím  a ukázkami na podiu, v salonku i na stáncích – je připraven pro účastníky veletrhu program plný zážitků, informací i možností relaxace.

Více o programu:
www.beautyexpo.cz
www.worldofbeautyandspa.cz

Napsal/a: PR článek

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist