Interaktivní křeček – ideální domácí mazlíček!

Rubrika: Doporučujeme

zhuzhuJmenují se Num Nums, Chunk, PipSqueak a Mr. Squiggles. A kdo, že se za těmito zvláštními jmény skrývá? No přece skvělá novinka ve světě hraček – Zhu Zhu křečci na baterky.  Tato novinka, která v Americe láme veškeré rekordy v prodejnosti, konečně proniká i na český trh, aby potěšila a rozveselila i naše děti.

Tato roztomilá zvířátka mají celou řadu výhod – jsou jako živí, umí spoustu věcí, dětem přinesou spoustu legrace, zábavy a rodičům konečně odpadnou starosti s krmením, čistěním klecí a zničeným domácím vybavením.

Tato vykutálená křeččí rodinka je zajímavá i tím, že každý z členů se liší nejen barvou, ale i povahou a kousky, které dokáže. Nechte své děti, ať zažijí dobrodružství s Chunkem – pohodovým surfařem, Mr. Squigglesem, který je rozesměje svými odvážnými kousky s míčem či s chytrým PipSqueakem, který je rozeným vůdcem celé bandy. Nakonec se pomazlí s plachým ale sladkým Num Numsem.

Křečky je možné nastavit do dvou programů, v prvním volně pobíhají a vyvádi svoje kousky a v druhém mají mazlící náladu a budou vás jemně cukrovat a příst v dlaních.

zhuzhupets_vdomeckuKaždý křeček potřebuje domov a polovinou legrace z vlastnictví křečka je právě ve vytváření světa, ve kterém bude křeček žít.

Zhu Zhu Pets jsou jako živí, ale mnohem mazlivější a inteligentnější! Každý Zhu Zhu křeček je tak chytrý, že vždy pozná, v jakém pokoji nebo na jakém stanovišti se zrovna nachází a podle toho reaguje a vydává nejrůznější zvuky. V koupelně vydává legrační zvuky jako při čištění zubů nebo splachování toalety, jakmile se přemístí do ložnice, začne pěkně pochrupkávat nebo naopak budit ostatní členy křeččí rodinky zvuky budíku, a když se dostane do kuchyně, hned si říká chroupáním o mrvičku. Pořádná sranda se pak rozjede na diskotéce při karaoke, kde křečci zpívají a tančí. Zhu Zhu Pets  se prostě rádi baví a dovádí. Pokud chcete s Vašimi mazlíčky zažívat stále nová bláznivá dobrodružství, můžete si vybrat z široké škály příslušenství, které Zhu Zhu svět vytváří a zpestřuje. Čím víc pokojíčků a hraček bude křeček mít, tím víc zábavy si užije a Vaše dítě s ním!  V žádném správném domečku by neměl chybět spirálový tobogán a bazén, ten zaručeně rozveselí každého křečka! A co takové auto s garáží? Skutečný křeček sice nedokáže řídit, to ví každý, ale super chytrý Zhu Zhu křeček ano! Stačí připojit garáž k domečku a pak už jen sledovat jak křeček naskočí do auta a ujíždí po pokoji jako divý. A co teprve až uspořádáte závody!  Až se bude chtít křeček vypravit na adrenalinovou dovolenou, má možnost hupsnout do závodního člunu a vyrazit na moře.  A je-li Váš křeček společenský a hravý, určitě se pěkně vyřádí v herně nebo na diskotéce s ostatními křeččími kamarády!

Zhu Zhu Pets nabízí stále nové doplňky a dobrodružství a dokáží tak udělat z pouhého hraní nekonečnou interaktivní zábavu, která děti neomrzí! A právě díky široké škále příslušenství je možné sestavit celý Zhu Zhu svět, který vás ohromí.

zhuzhu_svetNo prostě s touto partičkou se vaše děti rozhodně nudit nebudou

A kdyby i toto bylo málo již nyní se pro Zhu Zhu křečky připravují stále nová dobrodružství. Zanedlouho přibudou skluzavky, rampy, nové hračky a křečci dostanou třeba i policejní a hasičské auto. Nesmíme zapomenout ani na ultra moderní kadeřnický salon, pizzerii a mezinárodní křeččí letiště i s vlastním letadlem.

Více najdete na www.zhuzhupets.cz.

Napsal/a: PR článek

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

  • Králíček4

    Já jsem se na křečky dnes dívala v Brně přímo v hračkárně.Viděli jsme to za výlohou a tak jsme je šli omrknout a syn nechtěl odejít.

  • bokul

    Křeček dnes dorazil a moc se nám líbí – opravdu celé rodině. Mohu jen a jen doporučit. Ideální pro rodiny, které rády cestují…

  • bokul

    Už se na tohoto mazlíčka těšíme 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist