Pravidla pro posílání a zveřejňování příspěvků

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Při odesílání nových příspěvků vyjadřuje každý souhlas s níže uvedenými pravidly a zároveň se tak zavazuje je dodržovat a nést i případné následky.
Žádáme tímto tedy všechny autory, aby před odesláním svého článku tato pravidla pečlivě prostudovali.

 1. Za obsah článku ručí autor!
 2. Přijímány budou příspěvky zaslané prostřednictvím formuláře pro posílání článků. Před odesláním nového příspěvku je nutné vyjádřit souhlas s těmito pravidly.
 3. Je zakázáno opisovat a kopírovat články jiných autorů či jejich části. Takové příspěvky nebudou zveřejněny. Zodpovědnost za zachování autorských práv nese ten, kdo příspěvek odesílá!
 4. Členovi KLUBka, který opakovaně zašle příspěvek porušující autorská práva, může být zrušena registrace v KLUBku.
 5. Autor, který při psaní svého článku použije jakýkoli zdroj, je povinen jej uvést před odesláním příspěvku.
 6. K zaslaným příspěvkům lze přidat i fotografii nebo obrázek, který přímo souvisí s obsahem článku. V takovém případě je třeba v textu článku označit místo, kam obrázek patří, a poslat jej emailem na adresu redakce@vasedeti.cz.
 7. Fotografie a obrázky rovněž nesmí porušovat autorský zákon – posílejte výhradně vlastní fotografie, případně můžete čerpat z fotobank, které umožňují bezplatně využívat uložené obrázky.
 8. Veškeré záležitosti ohledně schvalování článků budou řešit výhradně redaktorky pověřené korekturami a schvalováním článků (kontakt: redakce@vasedeti.cz).
 9. O zařazení článku do některé z rubrik a o datu zveřejnění příspěvku rozhoduje výhradně redakce portálu VašeDěti.cz. Autor článku může navrhnout zařazení i načasování článku.
 10. Redakce není povinna zveřejnit všechny zaslané příspěvky a je jen na jejím uvážení, které články budou publikovány.
 11. Odesláním příspěvku autor rovněž vyjadřuje souhlas s jeho uveřejněním na serveru VašeDěti.cz. O jeho případném vymazání rozhoduje výhradně redakce.
 12. V případě zamítnutí nebo přeřazení článku jinam (např. komentář k jinému článku, příspěvek v TAM-TAMu, dotaz v poradně) bude autor o této skutečnosti informován na svůj registrační email. Redaktorky nejsou povinny své rozhodnutí zdůvodnit.
Naposledy aktualizováno 15.3.2010.

Napsal/a: Redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist