Pravidla pro posílání a zveřejňování příspěvků

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Při odesílání nových příspěvků vyjadřuje každý souhlas s níže uvedenými pravidly a zároveň se tak zavazuje je dodržovat a nést i případné následky.
Žádáme tímto tedy všechny autory, aby před odesláním svého článku tato pravidla pečlivě prostudovali.

 1. Za obsah článku ručí autor!
 2. Přijímány budou příspěvky zaslané prostřednictvím formuláře pro posílání článků. Před odesláním nového příspěvku je nutné vyjádřit souhlas s těmito pravidly.
 3. Je zakázáno opisovat a kopírovat články jiných autorů či jejich části. Takové příspěvky nebudou zveřejněny. Zodpovědnost za zachování autorských práv nese ten, kdo příspěvek odesílá!
 4. Členovi KLUBka, který opakovaně zašle příspěvek porušující autorská práva, může být zrušena registrace v KLUBku.
 5. Autor, který při psaní svého článku použije jakýkoli zdroj, je povinen jej uvést před odesláním příspěvku.
 6. K zaslaným příspěvkům lze přidat i fotografii nebo obrázek, který přímo souvisí s obsahem článku. V takovém případě je třeba v textu článku označit místo, kam obrázek patří, a poslat jej emailem na adresu redakce@vasedeti.cz.
 7. Fotografie a obrázky rovněž nesmí porušovat autorský zákon – posílejte výhradně vlastní fotografie, případně můžete čerpat z fotobank, které umožňují bezplatně využívat uložené obrázky.
 8. Veškeré záležitosti ohledně schvalování článků budou řešit výhradně redaktorky pověřené korekturami a schvalováním článků (kontakt: redakce@vasedeti.cz).
 9. O zařazení článku do některé z rubrik a o datu zveřejnění příspěvku rozhoduje výhradně redakce portálu VašeDěti.cz. Autor článku může navrhnout zařazení i načasování článku.
 10. Redakce není povinna zveřejnit všechny zaslané příspěvky a je jen na jejím uvážení, které články budou publikovány.
 11. Odesláním příspěvku autor rovněž vyjadřuje souhlas s jeho uveřejněním na serveru VašeDěti.cz. O jeho případném vymazání rozhoduje výhradně redakce.
 12. V případě zamítnutí nebo přeřazení článku jinam (např. komentář k jinému článku, příspěvek v TAM-TAMu, dotaz v poradně) bude autor o této skutečnosti informován na svůj registrační email. Redaktorky nejsou povinny své rozhodnutí zdůvodnit.
Naposledy aktualizováno 15.3.2010.

Napsal/a: Redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Návod na výrobu vánočního zvonečku

Vánoce se pomalu ale jistě blíží a proto je vhodné ve volných chvílích začít s přípravou vánočních ozdob. Největší radost

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist