Pojďte si povídat… v červnu 2011

Rubrika: Co, kde a jak na VD, Soutěže

friendsPoslední předprázdninový měsíc nám už klepe na dveře, děti se nejspíš už vidí spíš u vody než ve školních lavicích a my dospěláci myslíme na dovolenou. Ať už se chystáte strávit prázdniny kdekoli, pojďte si s námi ještě chvíli povídat trošku „nedovolenkově“. Jaká témata jsou pro vás letos v červnu připravená?

Pro nováčky nejdříve info k celému projektu:

Na každý týden je vyhlášeno jedno téma, ke kterému jeho moderátorka založí během pondělka diskuzi v diskutárně. Všichni, kteří mají chuť na dané téma připsat své postřehy, zkušenosti a názory, jsou srdečně vítáni. Budete-li toho mít k napsání víc, můžete vždy do pátku příslušného týdne poslat svůj příspěvek jako článek – nejlépe prostřednictvím našeho VD webového formuláře (pozor! nezapomeňte se přihlásit!). Článek by měl mít alespoň 250 slov.

Ke každému z vyhlášených témat bude také přidělena jedna cena pro autora článku nebo účastníka diskuze. Výherce začátkem následujícího týdne vybere moderátorka daného tématu dle svého vlastního uvážení. Bude-li mít s rozhodováním o výherci problém, může ho vylosovat 🙂

Navíc začátekem příštího měsíce budou návštěvníci našich stránek lobbovat za tematické články zveřejněné v rámci tohoto projektu. S ohledem na komentáře čtenářů pak vybereme příspěvek června 2011. Autor(ka) oceněného článku vyhraje Lego Brickmasters – Castle:
Stavebnice LEGO s více než 140 dílky, dvěma postavičkami a knížkou s návodem, díky níž si dítě může samo vytvořit 13 různých dobrodružství odehrávajících se na hradě a v jeho okolí. Mimo jiné tu najde součástky ke stavbě několika hradů, hradního vězení či pozorovatelny a k zinscenování boje o hrad. Budovat středověká dobrodružství může samostatně, s rodiči i kamarády.

Abyste se případně mohli pustit do psaní článků s předstihem, představíme si rovnou všechna červnová témata včetně cen, které budete moci vyhrát, a moderátorek, které se diskuzí ochotně ujaly.

Témata na červen 2011

30.5.-5.6. Jak bydlíme? – moderátorkou je marika81, vyhrát můžete mýdlové ořechy (150g)
6.-12.6. Sny – moderátorkou je Dadula, vyhrát můžete nelámavé trojhranné flexibilní pastelky Méďové
13.-19.6. Děkuji – moderátorkou bude bokul, cena je zatím na cestě, ještě upřesním 😉
20.-26.6. Domácí mazlíčci – moderátorkou bude marika81, vyhrát můžete leporelo Máme doma kukačku
27.6.-3.7. Vysvědčení – radost nebo starost? – moderátorkou bude nuninka, vyhrát můžete leporelo Číslice
200705051240_pytlik_orech

Zaujalo vás některé z červnových témat? Zapojíte se i vy do tematických diskuzí nebo dokonce uvažujete i o napsání článku?
Pokud byste měli zájem zkusit si i pozici moderátora či moderátorky, ozvěte se emailem na info@vasedeti.cz

Toto taky stojí za přečtení!

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Jak vybrat postel do dětského pokoje?

Výběr postele je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování dětského pokoje. Pokud má dítě ničím nerušený a kvalitní spánek,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Petra Vymětalová

    Tak témata máme komplet ;-), ještě dodám cenu na 24. týden, který bude moderovat bokul…

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist