Jak funguje KLUBko?

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Od začátku dubna 2005 má každý návštěvník možnost zaregistrovat se do našeho klubu, který se jmenuje KLUBko. KLUBko proto, že si tento název uživatelé vybrali v anketě mezi dalšími nominovanými…

Registrace:
Pokud se chcete zaregistrovat, stačí si v nabídce menu vybrat KLUBko (najdete je jednak v levém sloupci v oddělení „Pro Vás“, jednak v horním barevném proužku) a tam kliknout na Registraci a vyplnit údaje. Povinné jsou jen váš e-mail, vámi zvolená přezdívka a heslo. Ostatní informace jsou dobrovolné. Všechny dobrovolně poskytnuté informace slouží pouze k vnitřním účelům (například pro zaslání výhry v soutěži…) a nebudou předány třetí osobě bez vašeho souhlasu.
Mezi nepovinnými údaji najdete také pole označené jako veřejné informace – tam můžete napsat cokoliv, co byste chtěli, aby se objevilo jinému členovi KLUBka, který si tyto informace vyhledá taktéž přes KLUBko – Členové (ať už je to váš e-mail, ICQ číslo, nebo doplníte podrobnější informace o dětech).
Údaje můžete kdykoliv doplnit nebo změnit – v KLUBku v pravém sloupci zvolíte Váš účet nebo základní údaje pro informace o vás, nebo děti pro změnu informací o dětech.
Registraci v KLUBku automaticky získáte i po vyplnění registrace zákazníka v internetovém obchodě Náměstíčko.

Přihlášení – odhlášení:
Přihlásit se můžete vyplněním vaší přezdívky a hesla buď po zvolení Rychlého přihlášení, které najdete v záhlaví hlavní strany, nebo kliknutím na Přihlášení vpravo nahoře v menu (pokud jste přihlášeni, je tam zobrazeno Odhlásit), popřípadě přes KLUBko, kde vám pak tato možnost bude nabídnuta v pravém sloupci. Vámi zvolená přezdívka se bude zobrazovat pod vašimi články, komentáři, zprávičkami v TAM-TAMu, nebo dotazy v S.O.S. on-line automaticky a vy se tak již nemusíte pokaždé podepisovat. Pod touto přezdívkou budete vystupovat jen vy.
Je možné také trvalé přihlášení – to znamená, že dokud se neodhlásíte z KLUBka přes Odhlášení, tak i po odpojení z internetu zůstáváte přihlášeni. Automaticky odhlášeni budete, pokud se na stránky nepodíváte déle než 10 dní.

Zapomněli jste heslo??
Pokud zapomenete své heslo, klikněte na Přihlášení. Pod polem pro vyplnění přezdívky a hesla najdete poznámku o tom, co dělat. Klikněte na odkaz (zapomněli jste své přihlašovací údaje?) a objeví se vám tabulka na vyplnění přezdívky a e-mailu, které jste vyplnili při registraci. Po odeslání vám bude na tuto e-mailovou adresu odesláno nové heslo (to původní je uloženo zašifrované), které vám vygeneruje počítač. Po přihlášení pomocí tohoto „přiděleného“ hesla si je můžete změnit tak, aby se vám dobře pamatovalo – v KLUBku pomocí změna hesla (jedna z možností u „Váš účet“).

Co vám KLUBko nabízí?
Jak už jsem psala, budete vystupovat pod vámi zvolenou přezdívkou, která se u vašich příspěvků bude zobrazovat automaticky.
Pomocí KLUBka máte možnost účastnit se KLUBkové soutěže, jejímž principem je sbírat klubíčka za různé aktivity (denní návštěvu, hlasování v anketách, …), ale také můžete být v některých soutěžích jako členové KLUBka zvýhodněni.
Můžete snadno zjistit, kdo je právě na stránkách aktivní, kdo se přihlásil jako nejnovější člen, můžete také nahlédnout do veřejných informací poskytnutých ostatními členy. Také budete informováni o tom, kdo z členů nebo jejich dětí právě slaví narozeniny a můžete poslat gratulaci pomocí osobní schránky, kterou má k dispozici každý člen (kapacita 50 vzkazů).
Pokud jste odeslali nějaký článek, můžete se také podívat, co se s ním právě děje, jestli je schválen, nebo na schválení teprve čeká. Je-li zařazen do soutěže Příspěvek měsíce, můžete zjistit, jak si vede v bodování. Samozřejmě můžete také vy bodovat příspěvky ostatních.
Díky registraci si můžete také podat inzerát v našem Bazárku nebo Seznamce.

No a nakonec si myslím, že členství v KLUBku oceníte třeba i pro to, že je vám tady dobře a chcete se k nám přidat ;-), tak se na vás budeme těšit…

Napsal/a: redakce (Lenka)

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (9 vyjádření)

 • Dorý den,jsem také ve věku babičky,mám 3,5roku vnoučka a 11měsíční vnučku.Vaše stránky jsou super ráda si v nich počtu i když jsou určeny pro mladé maminky.Jen tak dál.

 • Zdravím všechny tady. Stránky jsou moc zajímavé, prot jsem se zaregistrovala také. Tak hlavně ať dlouho vydržíte:-)

 • olovrant

  Jsem babičkou malé Lauri a očekávám další vnučku.Tak že se těším že najdu plno rad pro mne a vnučka jelikož jsem už starší ročník a dnes je výchova o něčem jiném. Nerada bych dělala chyby i když mám skušenosti z vlastím dítětem. Moc se těším.

 • Petra Vymětalová

  Evo,

  hlasovat lze momentálně jen pro ty články, které jsou zařazené do soutěže o Příspěvek měsíce, a to vždy do 14 dnů od jejich zveřejnění.
  Všechny články, pro které lze aktuálně hlasovat jsou zveřejněné na soutěžní stránce.

 • Evakub

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak mohu hlasovat pro některý z článků?
  Děkuji za odpověď. Evča

 • Klubko je super!

 • Silviánek

  Našla jsem si Vaše stránky a protože se mi líbily tak jsem se hned zaregistrovala. Mám 2 malé syny tak Vás určitě budu potřebovat.

 • Petra Vymětalová

  lásečko, držím palce, ať vám ta záliba v těchto stránkách vydrží 😉 a přeju ať vám vnouček dělá samou radost.

 • lásečka

  Přečetla jsem si vaše stránky a moc se mi líbí,proto jsem se hned zaregistrovala.Přestože jsem starší ročník,budu vás navštěvovat často,mám totiž sedmiletého vnoučka.Doufám,že vydržíte hodně dlouho.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist