Haló, tady VD! … Co se děje se soutěžemi?

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Je to už pár měsíců, co mě napadlo čas od času pro vás připravit článek o tom, co se děje na VD – povídání o novinkách, o tom, jak vlastně tento web funguje, s čím se potýkáme v „zákulisí“, co jsme si na vás zase vymysleli atd. V té době vznikl název plánované série a tím jsem skončila.
Teď tu mám téma, které by mohlo tyto články odstartovat.

Pravda, pro některé to nebude zrovna nejšťastnější téma na začátek, ale věřím, že to unesete 😉 Mnozí z vás tu změnu již zaregistrovali, bohužel jsem zatím nebyla schopná reagovat na všechny související dotazy, takže i tímto článkem bych to ráda napravila.

Od 1. října se již nepřičítají žádná klubíčka za denní návštěvy, bodování příspěvků, nové články atd. Ta, která jste doposud nastřádali si můžete vyměnit do konce měsíce za slevy u sponzorů KLUBkové soutěže – ZDE, pak nabídka z VD zmizí.
Věcné ceny mohou i nadále vybírat pouze ti, kteří se do chodu stránek aktivně zapojují prací v redakci (schvalování článků apod., korektury, vedení poraden…). Budu se snažit průběžně ještě ceny doplňovat, aby bylo do konce měsíce z čeho vybírat.

KLUBková soutěž tedy na VD končí, říká se „nikdy neříkej nikdy“, takže případné obnovení nechci s definitivní platností vyloučit, ale popravdě s ním nepočítám. S čím ale určitě počítám jsou odměny pro spolupracovníky, jen je budeme řešit jinak (jak konkrétně se dozví ti, kterých se to týká).

Možná se budete ptát proč… KLUBková soutěž postupem času ztratila svůj přínos pro tyto stránky. Mým záměrem kdysi bylo pomocí klubíček ocenit ty, kteří pomáhají VD „žít“ – zapojují se do diskuzí, píší články, dělí se o osvědčené recepty atd. To se časem zvrhlo v bezhlavé vkládání čehokoli s vidinou snadného zisku cen.
Začátkem roku došlo k razantní úpravě pravidel, ale ani ta bohužel nevedla ke správnému cíli.
Ti, díky nimž tyto stránky žijí, z valné většiny klubíčka nijak zvlášť neřeší a 90% objednaných slev je na přezdívky, o jejichž existenci na těchto stránkách vědí jen ti, kteří si je zaregistrovali. Nepodařilo se mi vymyslet systém, který by byl spravedlivý a odměňoval za skutečné „výkony“ místo bezduchého oklikávání „povinných stránek“.

Další soutěž, která je na VD téměř od prvopočátku a kterou jsem se rozhodla ukončit, je soutěž o příspěvek měsíce. Psavci ale nemusí mít obavy, že by přišli o šanci na výhru za své krásné příspěvky. I nadále bude pokračovat soutěž Napiš o tom a vyhraj, se kterou určitě počítám i do budoucna a díky zrušenému příspěvku měsíce budou moci být ceny o něco lákavější – balíčky knih pro výherce budou větší.

I přes zrušení soutěže o příspěvek měsíce počítám se zveřejněním přehledu nejlépe hodnocených článků za předchozí měsíc, nevylučuji ani možnost, že autor(ka) nejúspěšnějších článků bude alespoň symbolicky odměněna, nemusí to však být pravidlem, proto to nebudu oficiálně vázat na žádnou soutěž.

Ostatní soutěže prozatím zůstávají ve stejné podobě a snad vás trošku potěším zprávou, že se připravuje další kolo soutěže Kdo hledá, najde, u které budete mít možnost zase vyhrát všichni, pokud si „prolezete“ vybranou sekci VD.

Pevně doufám, že vás tímto článkem neodradím od celého webu a že si na konci týdne (původní plán byl zveřejňovat tyto redakční články vždy v neděli) s chutí přečtete druhý příspěvěk z této série, který by moooožnáááá mohl být o tom, jak jsme překonali prvních 5.000.000 😉

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (26 vyjádření)

 • Tak mě to taky nevadí, stejně bych si slevu za klubíčka asi žádnou nevzala:)))
  Je sice pravda, že mě trochu mrzí ten příspěvek měsíce, protože jsem si v duchu vždycky tipovala, kdo by to mohl být, ale to nevadí………
  Já sem stejně chodím jen proto, že tu mám virtuální kamarádky a ne kvůli soutěžím:)))))

 • Petro, je možné případně slevy sečíst? Předpokládám, že u 10 procetní slevy z nákupu ne, ale pokud je sleva 100 Kč a objednala bych si dvě, musím je uplatnit ve dvou nákupech?

  Ještě se chci zeptat, zdá se mi, že mám nějak moc klubíček. Ty dřívější objednávky za klubíčka už jsou odečtěné?

  Díky,

  Soňa.

 • Petra Vymětalová

  Teda vy jste zlaté! Sice jsem tajně doufala, že se tu objeví to, co zaznělo hned několikrát, ale nepočítala jsem, že v takovém množství, vážně jste mě potěšily 😉
  Hlavně nad příspěvkem měsíce jsem dlouho přemýšlela a pak jsem právě došla k tomu, že ti, co hlavně píší, píší takovým stylem, že je z jejich psaní cítit i ta radost z tvoření, tak jsem to riskla 😉 Témata se budu snažit vymýšlet tak, aby nebyly dlouhé prodlevy, když budete mít i vy dobrý nápad, ráda si nechám poradit.

  5.000.000 jsem schválně jen naťukla 😉 Jak už psala Pavlína, jedná se o počet návštěv od začátku VD podle počítadla úplně dole na stránce.
  babofka se ptala na můj odhad – v tuto chvíli chybí přesně 22.222, takže můj odhad je sobota dopoledne 😉

  Jinak ještě chci dodat…
  Corino, ty právě jsi jedna z těch, díky kterým VD žije, nepodceňuj se pořád 😉 Píšeš komentáře k článkům, přispíváš do diskuzí, občas sama dokonce nějakou založíš, to je přesně to, co mám na mysli.
  A ohledně příspěvku měsíce – pokud máš na mysli komentáře u posledního vyhodnocení, tak ty určitě důvodem nebyly, v tu chvíli už jsem byla rozhodnutá, možná mě to v rozhodnutí utvrdilo. Kvůli pár negativním komentářům bych ale soutěž určitě nerušila, to bych VD nemohla vůbec dělat.

  Lien, dnes už asi ne (balím ceny ze soutěží, mám do půlnoci zase co dělat ;-)), ale během zítřka se ti ozvu na mail, snad si z mojí pracovní nabídky vybereš 😉 Nemusíš se bát, nic počítačově náročného to nebude.

  Lussy, děkuju za upozornění. Už jsem si toho všimla dopoledne a připsaná klubíčka odmazala, ale už jsem to nestihla opravit, teď už by to snad mělo být v pořádku.

  Ostatním, které jsem nejmenovala, děkuju za vyjádření, potěšily jste mě, že to vidíte podobně 😉

 • Taky jsem uvažovala co je těch 5 000 000. Dík za objasnění.
  Na VD jsem každý den, proletím Diskutárnu, Tam-Tam, vzkazy, články. Nakouknu několikrát denně. VD pro mě není sbírání klubíček jenom proto abych něco dostala.
  Ale když mi něco přišlo, měla jsem radost :-))
  Články se budou psát dále :-)) A zůstanot ti kteří maji VD opravdu rádi.
  Petro jen tak dále :-))

 • Lussy

  Petro,
  ještě jsem si všimla, že se mi pořád připisují 2 klubíčka za každé bodování článku. Myslela jsem, že od října nejsou klubíčka vůbec za nic.
  Já jen tak pro pořádek 🙂

 • Peťka

  Peti, tak koukám, že jsi nakonec přeci jen zvolila název:
  Haló, tady VD…

  K ostatnímu se vyjadřovat asi nebudu, mám myslím stejný názor na věc.

  Věřím, že články se budou psát dál. :-))

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist